هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
...We just got invited because we're cool!
:D
به شخصه خوشحال شدم چون به شخصه نظریه‌ی ساخت یه بازی با محوریت فضا و آدم‌فضایی‌ها رو دوست نداشتم‌.

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
توییتش تکذیبش تو حلقم! :d به جز باحالیشون دلیل دیگه‌ای نداشتن؟:d

the game of the year

the best graphic

the best story telling

the best music

the best ps gsmes

and..........................

58546459863285135972.gif

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,965
نام
فرهاد
این سایت یه تحلیل کوتاهی از توییت‌های Mark Rein و Geoff Keighley داشته و گفته احتمال دار که اپیک Gears 4 رو برای PS4 م بده!! البته جاهای دیگه رو خوندم احتمالش رو کم دادن ولی اینکه اپیک یه بازی انحصاری برای PS4 بده زیادده.:d

Rumor: Gears 4 On PS4? That Would Be EPIC

gears-of-war-redux.jpg

Lady Ashe @

جمله من رو با دقت بخون. چون گویا منظورم رو نگرفتی.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
GeoW تو شوماره 3 به زیبایی و خوشگلی پرونده اش رو بستن :-" :D برن سراغ آیپی بعدی والا ما بیشتر خوشحال میشیم :D

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
5,015
نام
U-N-3-S
فن 360 هستم . خدایی خجالت نمیکشید از کنسولی که بازی هارو 1080p میخونه دفاعمیکنه پشتیبانی میکنهههه فقط 720p one :)))))))))) :D

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,965
نام
فرهاد
GeoW تو شوماره 3 به زیبایی و خوشگلی پرونده اش رو بستن :-" :D برن سراغ آیپی بعدی والا ما بیشتر خوشحال میشیم :D

اتفاقا اومدن GeoW جدید برای PS4 تخریب پذیری به مراتب بیشتری نسبت به یه IP جدید خواهد داشت...:d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
اتفاقا اومدن GeoW جدید برای PS4 تخریب پذیری به مراتب بیشتری نسبت به یه IP جدید خواهد داشت...:d
آها پس بحث بحث شیرین تخریب‌ پذیری ــه :D وگرنه آیپی که کارش تموم شده ، پدرش هم از دست داده :-"

ولی اگه Infiltrator رو بسازن عالی میشه 8->

پ.ن: یکی که قندشکن داره ببینه این ویدئو جدیده ی PS4 که باز هم بر و بچه های لاتین ساختن چجوریاس :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,325
نام
ماکان
من کماکان معتقدم عمرا GeoW برای PS4 نمیاد چون اگه بیاد رسما فاتحه Xbox خونده میشه! یعنی اگه Epic‌ همچین کاری کنه عملا X1 رو از بیخ منهدم کرده!:D برای همین شک دارم چنین کاری کنه. یه IP جدید یا عرضه Furtnite برای PS4 خیلی معقول و محتمل تره!

ضمن اینکه اگه قرار بود همچین اتفاقی بیفته این دو نفر تا سر حد مرگ هایپ کرده بودن!:D

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,999
نام
Mohammad
من کماکان معتقدم عمرا GeoW برای PS4 نمیاد چون اگه بیاد رسما فاتحه Xbox خونده میشه! یعنی اگه Epic‌ همچین کاری کنه عملا X1 رو از بیخ منهدم کرده!:D برای همین شک دارم چنین کاری کنه. یه IP جدید یا عرضه Furtnite برای PS4 خیلی معقول و محتمل تره!

ضمن اینکه اگه قرار بود همچین اتفاقی بیفته این دو نفر تا سر حد مرگ هایپ کرده بودن!:D
دقیقا.
به نظر من به هیچ وجه ممکن گیرز برای PS4 نخواهد آمد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر