هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
بیشترین چیزی که برا من یکی رو مخ بود حضور پرشور و همه جانبه ی همین AC بود :| :D
تو گیمزکام نمایشش تموم شد داشتم از خوشحالی جفتک و چارکش مینداختم دوباره شروع کردن به AC نشون دادن :|

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
5,000
نام
مهدی

این رو دقیقا نفهمیدم ماله چه بازی هست!ولی فکر کنم منوی کیلزونه!(خب مثل این که مال بتل 4 هست به گفته ی دوستان)
این همین جوری واسه تنوع:D!
---

این
مقایسه ی گرافیک کنسول های این نسل و نسل بعد هست!(ماله BF4 هست!)
---
@ماکان
این دوتا هم گزاشته بود:
BYDBkEKCcAAPcwf.jpg:large

BYC47kVCEAAQXG_.jpg:large

---
ملت خودکشی دارن میکنن با DS4 !با خود PS4 فکر کنم بخوابن بغلش کنن و بنویسن"من و عشقم"!:D
BYAHvbNCMAIXqN2.jpg:large

آخرین ویرایش:

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
یعنی واقعا پیش فروش DS4 از Xbone بیشتر بید الان؟!
فکر کنم بخاطر این هستش که کسایی که میخواستن دستگاه پیش خرید کنن دیگه پیش خریدشون رو انجام دادن،Ds4 هم تازه اومده بالاخره،مردم هایپ شدن همه دارن میگیرن.................

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,965
نام
فرهاد
یعنی واقعا پیش فروش DS4 از Xbone بیشتر بید الان؟!
فکر کنم بخاطر این هستش که کسایی که میخواستن دستگاه پیش خرید کنن دیگه پیش خریدشون رو انجام دادن،Ds4 هم تازه اومده بالاخره،مردم هایپ شدن همه دارن میگیرن.................

در مورد بند دوم حرفاتون که چیزی نفهمدیدم. ولی در مورد حرف اولتون بله، D4 چون زودتر از خئد دستگاه وارد بازار شده پیش فروشش بیشتر بوده

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,090
نام
آریا
یه سری خبرها هست که ارتباط مستقیمی با PS4 نداره ، ولی این تاپیک کلاً یه فضایی داره که آدم دوست داره خبر بذاره ! :D Santa Monica هم به هر حال زیرمجموعه سونی هست و برای PS4 بازی میسازه.
Todd Papy کارگردان GoW: Ascension از Santa Monica جدا شد و به قول ملت طلسم کارگردان های GoW باز هم سر جای خودش باقی موند ! :D به قول یه نفر احتمالاً Kratos لات تر از اونی هست که بشه راحت کارگردانیش کرد و ملت بعد از کارگردانی یه نسخه دیگه قدرت کافی برای نسخه بعدی رو ندارن ! lol
David Jaffe کارگردان GoW از Santa Monica جدا شد.
Cory Barlog کارگردان GoW II (بهترین نسخه این سری بدون شک ! :D) از Santa Monica جدا شد ، ولی خوشبختانه همین چند وقت پیش دوباره برگشت.
Stig Asmussen کارگردان GoW III هم با اینکه از استودیو جدا نشد ، ولی از سری GoW خداحافظی کرد ! :D
الآن هم که Todd Papy رفت. ولی کلاً اون روزهای عرضه Ascension دلم براش می سوخت. :( GoW: Ascension جدا از اینکه مشکلاتی داشت (بیشتر از همه از نظر داستانی) ، ولی واقعاً بازی بدی نبود. یعنی به هیچ وجه بازی ای نبود که همچین امتیازهایی حقش باشه و مطمئنم اگه همین بازی با یه اسمی به جز GoW منتشر شده بود ، خیلی بهتر تحویلش میگرفتن. حالا نمیدونم Papy چرا جدا شده ، شاید دیگه کارگردانی زیر زبونش مزه کرده و حاضر نبوده توی بازی های بعدی زیر دست فرد دیگه ای کار کنه ! :D مثل اینکه قراره بره آلمان. آلمان هم در عالم گیم آدم رو یاد Crytek میندازه. Crytek هم که زده تو خط بازی های شمشیری (به قول این بچه کوچیکا که میرن مغازه میگن آقا بازی شمشیری چی داری ! :D) بعید نیست بره اونجا !

=============

Geoff Keighley هم بی خیال نمیشه ! :| امیدوارم ناجور سر کار نباشیم ! :D

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
كنفرانس به چه مناسبت؟:d
نوشته که