هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
به نظرم اشتباه متوجه شدی!!
فرض کن من با اکانت خودم رو دستگاه خودم یه بازیو خریدم،من میتونم این بازیو چه آفلاین و چه آنلاین رو دستگاه خودم و با هر پروفایلی روی دستگاهم بازی کنم،حالا بالفرض من میخوام این بازیو با تو share کنم،تو باید برای اینکه بتونی این بازیو بری باید فقط از اکانت من استفاده کنی و این ملزم وصل شدن به psn هستش!! یعنی فقط دستگاه دوم(یعنی تو) باید آنلاین باشی نه منی که بازیو مستقیم خودم خریدم!!!
این یعنی اینکه وقتی یه بازی بین 2 نفر share میشه اون 2 نفر فقط نمیتونن با هم همزمان آنلاین باشن و برای استفاده از محتویات شریکی باید از یه اکانت مشترک استفاده کنن وگرنه محدودیت خاص دیگه ای نداره!!
البته تروفی ها هم روی دستگاه دوم به پروفایل اصلی خودت منتقل نمیشه و فقط متعلق به اکانت شیر هستش.
در ضمن به این تاپیک یه نگاه بنداز.
اینم به صورت واضحتر:

يعني مثه ويتا ميشه؟:-/
ادم ميخواد با اكانت اصلي خودش بازي كنه خب
تروفي انتقال پيدا نكنه ديگه به چه دردي ميخوره؟:-/

ken47

کاربر سایت
May 27, 2010
172
از سیستم ویتا خبر ندارم،ولی خوب داشتن تروفی که فقط یه چیز ظاهریه بهتره یا صاحب شدن یه بازی با نصف قیمت و استفاده از یه اکانت پلاس شریکی(منظور استفاده از بازیهای مجانیشه)؟!؟
در هر صورت سونی این مسئله share رو یکم محدودترش کرده ولی خب جای شکرش باقیه که هنوز پابرجاست!!!!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
از سیستم ویتا خبر ندارم،ولی خوب داشتن تروفی که فقط یه چیز ظاهریه بهتره یا صاحب شدن یه بازی با نصف قیمت و استفاده از یه اکانت پلاس شریکی(منظور استفاده از بازیهای مجانیشه)؟!؟
در هر صورت سونی این مسئله share رو یکم محدودترش کرده ولی خب جای شکرش باقیه که هنوز پابرجاست!!!!
من الان سه ساله دارم گيم ميزنم تروفي نباشه نميتونم بازي كنم=((
شما مطمئني اين چيزارو؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
تا اینجای کار که سونی اینطور اعلام کرده،تو توییتر و مصاحبه ها.
يه سوال ديگه
الان مثلا من با يه اكانت يه بازيو خريدم و با هيچكس share نيست اين اكانت الان مثلا داداشم يا خواهرم يه يوزر ديگه بسازه بخواد بازي كنه تروفي ها تو بازي هستن؟يا نه فقط بايد با ايدي من ساين اين بشه/؟

ken47

کاربر سایت
May 27, 2010
172
يه سوال ديگه
الان مثلا من با يه اكانت يه بازيو خريدم و با هيچكس share نيست اين اكانت الان مثلا داداشم يا خواهرم يه يوزر ديگه بسازه بخواد بازي كنه تروفي ها تو بازي هستن؟يا نه فقط بايد با ايدي من ساين اين بشه/؟
اگه رو یه دستگاه باشین هر چندتا User که بخوای میتونی بسازی و برای هر کدوم هم تروفی جداگونه داده میشه!!
دوستان صاحب نظر دیگه ای هم هستن اینجا،شاید اونا بتونن کاملتر توضیح بدن.

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
فرض کن من با اکانت خودم رو دستگاه خودم یه بازیو خریدم،من میتونم این بازیو چه آفلاین و چه آنلاین رو دستگاه خودم و با هر پروفایلی روی دستگاهم بازی کنم،حالا بالفرض من میخوام این بازیو با تو share کنم،تو برای اینکه بتونی این بازیو بری باید فقط از اکانت من استفاده کنی و این ملزم وصل شدن به psn هستش!! یعنی فقط دستگاه دوم(یعنی تو) باید آنلاین باشی نه منی که بازیو مستقیم خودم خریدم!!!
این یعنی اینکه وقتی یه بازی بین 2 نفر share میشه اون 2 نفر فقط نمیتونن با هم همزمان آنلاین باشن و برای استفاده از محتویات شریکی باید از یه اکانت مشترک استفاده کنن وگرنه محدودیت خاص دیگه ای نداره!!
البته تروفی ها هم روی دستگاه دوم به پروفایل اصلی خودت منتقل نمیشه و فقط متعلق به اکانت شیر هستش.
اینم به صورت واضحتر:

یعنی شیر کردنش هیچ فرقی با ps3 نداره؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
فرض کن من با اکانت خودم رو دستگاه خودم یه بازیو خریدم،من میتونم این بازیو چه آفلاین و چه آنلاین رو دستگاه خودم و با هر پروفایلی روی دستگاهم بازی کنم،حالا بالفرض من میخوام این بازیو با تو share کنم،تو برای اینکه بتونی این بازیو بری باید فقط از اکانت من استفاده کنی و این ملزم وصل شدن به psn هستش!! یعنی فقط دستگاه دوم(یعنی تو) باید آنلاین باشی نه منی که بازیو مستقیم خودم خریدم!!!
اینم به صورت واضحتر:

اره این منطقی تر به نظر میاد ولی بازم محدودیت بدی رو قرار داده و کنسول یکی برای بازی کردن در واقع باید always online باشه:d در کل از سونی بعید بود با توجه به سیاست هاش برای سوق دادن مردم به خرید دیجیتالی این محدودیت ها رو بذاره.
يه سوال ديگه
رو یک کنسول هرکس با پروفایل خودش بازی کنه، تروفی ها برای همون پروفایل خودش ثبت میشه

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
يعني بقيه يوزرها تروفي ندارن؟

چرا تروفی دارن مثلا من و تو رو یک کنسول دوتا پروفایل میسازیم تو با پروفایل خودت فیفا14 رو پلات میکنی(:d) ولی من اصلا رو پروفایل خودم هنوز بازی نکردم خب تروفی های من صفر هست و باید خودم بازی کنم و تروفی بگیرم

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
اره این منطقی تر به نظر میاد ولی بازم محدودیت بدی رو قرار داده و کنسول یکی برای بازی کردن در واقع باید always online باشه:d در کل از سونی بعید بود با توجه به سیاست هاش برای سوق دادن مردم به خرید دیجیتالی این محدودیت ها رو بذاره.
رو یک کنسول هرکس با پروفایل خودش بازی کنه، تروفی ها برای همون پروفایل خودش ثبت میشه
ببين ما نميتونيم توقع داشته باشيم سوني اين كار رو بكنه. نصف سازنده ها ناراضي خواهند بود چون تو فروش بازي تاثير داره .
هيچ جاي دنيا خريد ديجيتالي رو نميشه بين ٢ تا اكانت Share كرد(pc) :d
الان Steam هم اين قابليت رو گذاشته و تقريبا همين حالت قانون جديد سوني رو داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر