هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
قبلا مگه تاييد نكرده بودن
اميدوارم مثه مايكرو هم بذاره يه بار كشور ايديمونو عوض كنيم يعني اگه اين اتفاق بيوفته من هيچي از سوني نميخوام:bighug:
البته كشور اكانتم بد نيست اماراته ولي دوست دارم بزنم انگليس

اصلا نگرفتین قضیه چیه 8-|
منظورش بازیهای دیجیتالیه ! تروفی چیه اکانت چیه !
تاپیک رو هم چت رومش نکنید لطفا

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,240
نام
محمد
اون تاپیک بغلی هم گفتم . برای خیلی ها مثل من که ریسینگ باز نبودیم بهتر هم شد :D این وسط یه Contrast ـه مجانی هم بهمون میدم . خود Drive Club هم موقع عرضه ورژن پلاس داره .
در ضمن این قضیه بازی های لانچ به نظرم خیلی مهم نیست چون برای تقریبا 2 ماه به اندازه کافی بازی هست بعد از اون هم که دیگه بازی های خوب تر و خفن تر مثل Infamous و Drive Club و بقیه میان .
در مورد بازی من خیالم راحته چون میدونم کم کم بازی های خفن معرفی میشن و میان و این مباحثی که تو این چند ماه میشنویم به خاطره ها میپیونده :D

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,851
نام
مرتضی
الان داشتم برای سر در اوردن از نحوه شیر کردن اکانت و ... رو پلی4 توضیحات پری اردر نک رو تو psn میخوندم و متاسفانه باید بگم خبر بدی دارم!
در واقع اوضاع به این صورت میشه که شیر کردن اکانت تو پلی4 باقی میمونه و شما میتونید رو پلی4 دو اکانت یا بیشتر داشته باشید. خب حالا به فرض یک بازی رو شریکی میخرید! مشکل اینجاست که شما برای بازی کردن اون باید حتما با همون اکانتی که بازی رو خریدید ساین این بشید تو psn. به عبارت دیگه دونفری همزمان نمیتونید بازی کنید! + تروفی هاتون هم تو اکانت اصلیتون نمیره :|

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
الان داشتم برای سر در اوردن از نحوه شیر کردن اکانت و ... رو پلی4 توضیحات پری اردر نک رو تو psn میخوندم و متاسفانه باید بگم خبر بدی دارم!
در واقع اوضاع به این صورت میشه که شیر کردن اکانت تو پلی4 باقی میمونه و شما میتونید رو پلی4 دو اکانت یا بیشتر داشته باشید. خب حالا به فرض یک بازی رو شریکی میخرید! مشکل اینجاست که شما برای بازی کردن اون باید حتما با همون اکانتی که بازی رو خریدید ساین این بشید تو psn. به عبارت دیگه دونفری همزمان نمیتونید بازی کنید! + تروفی هاتون هم تو اکانت اصلیتون نمیره :|
کلا حجم بازیاشم خیلی سنگین شده دانلودی فایده نداره دیگه مجبوریم همون فیزیکی بگیریم متاسفانه با قیمت گرونتر

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید

نه مثکه مکانیزمش مثل همون PS3 ـه . یعنی شما اون بازیی که شریکی تهیه کردید رو روی دو تا کنسول میتونید اکتیو کنید و حتما باید اون اکانتی که باهاش بازی رو به صورت شریکی خریدید داخل کنسولتون باشه . یعنی اینطور نباشه که اون یوزر و اکانت رو پاک کنید و توقع اجرای بازیتون رو داشته باشید !
که خب در کل بازم مثل PS3 هست قضیه !

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,851
نام
مرتضی
نه مثکه مکانیزمش مثل همون PS3 ـه . یعنی شما اون بازیی که شریکی تهیه کردید رو روی دو تا کنسول میتونید اکتیو کنید و حتما باید اون اکانتی که باهاش بازی رو به صورت شریکی خریدید داخل کنسولتون باشه . یعنی اینطور نباشه که اون یوزر و اکانت رو پاک کنید و توقع اجرای بازیتون رو داشته باشید !
که خب در کل بازم مثل PS3 هست قضیه !

تو توضیحاتش دقیقا گفته که باید ساین این بشید

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,831
نام
بردیا دلوشی
خدایی درایو کلاب مهم بود ؟ جون من ؟ بنظر من اصلا بازی شاخیم نبود ! ;;)
{ولی خوب طرفداراش به کنار و بهشون احترام میزاریم و میدونیم ناراحتن}-{{بازم فکر نمیکنم طرفداری هم داشته باشه}} :d

ولی برای من مهم نیست حتی کیلزون و نک هم نبودن مهم نیست دستگاه فقط بخاطر بازی های انحصاری های جاپنی دوست دارم و میخرمش !
چون میدونم اینقدر بازی تو سبکی که دوست دارم {JRPG/RPG} میاد که بمونم توش !
ولی خوب اونطرفی ها لانچشون خوبه ها × خدایی خوبه ×_×
:|

ولی ما کارمون تو بلند مدته نه کوتاه مدت ! ;;)

ken47

کاربر سایت
May 27, 2010
172
به نظرم اشتباه متوجه شدی!!
فرض کن من با اکانت خودم رو دستگاه خودم یه بازیو خریدم،من میتونم این بازیو چه آفلاین و چه آنلاین رو دستگاه خودم و با هر پروفایلی روی دستگاهم بازی کنم،حالا بالفرض من میخوام این بازیو با تو share کنم،تو برای اینکه بتونی این بازیو بری باید فقط از اکانت من استفاده کنی و این ملزم وصل شدن به psn هستش!! یعنی فقط دستگاه دوم(یعنی تو) باید آنلاین باشی نه منی که بازیو مستقیم خودم خریدم!!!
این یعنی اینکه وقتی یه بازی بین 2 نفر share میشه اون 2 نفر فقط نمیتونن با هم همزمان آنلاین باشن و برای استفاده از محتویات شریکی باید از یه اکانت مشترک استفاده کنن وگرنه محدودیت خاص دیگه ای نداره!!
البته تروفی ها هم روی دستگاه دوم به پروفایل اصلی خودت منتقل نمیشه و فقط متعلق به اکانت شیر هستش.
در ضمن به این تاپیک یه نگاه بنداز.

You can be online on any system and play your games. Also, on your system, you don't have to be online to play your games
اینم به صورت واضحتر:
PS3 Console1 *and* PS3 Console2
you can activate 2 consoles as License Holders where it's possible to play ANY game bought with ANY account as long as the account used to purchase Game X is present on both machines, even with the console offline.

PS4 Console1 -holds the original purchase license
On PS4 you can have only 1 console as the License Holder, which is where account X has made the original purchase and DL the game for the first time: on that console, every account present (you, brother, gf...) can play the game, both online while signed in on their own accounts or even offline.

PS4 Console2 -doesn't hold the original purchase license
Account X can also sign online to DL and play the Game on a different console. *BUT* only Account X will be able to play his Game/s on a different console (which doesn't hold the original purchase license

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر