هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,937
نام
malek
من که بیشتر از کنسول واسه دیدن فیلم اون جماعت که شب قبلش دمه فروشگاها خوابن ذوق دارم :d
وای چه حالی بده اونجا.هوا سردم باشه و یه فلاکس چای دارجلینگ هم ببری اونجا خودتو قشنگ سوژه دوربینا میکنی:d

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
بنظر من همون oculus rift هستش ! قبلا هم شایعه شده بود و یوشیدا هم تو یه مصاحبه گفته بود:
حالت و شکل نهایی OR مشخص شده:

اگه بتونه oculus rift رو انحصاری کنه ضربه مهلکی به رقبا وارد کرده :D
مقدار قابل توجهی Dev Kit فروختن و همین الان سازنده های بزرگ و کوچیک زیادی درحال هماهنگ کردن گیمشون با OC ان. تیم سازنده مشکل مالی و فنی اصلاً ندارن. درکل No way in Hell که سونی بتونه OC رو انحصاری کنه :D.

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
دوستان به نظرتون قيمت اينVirtual Reality Headset(VRHچقد در مياد اگه بياد؟هم قيمت كنسول؟عايا)

- - -ویرایش - - -

حالت و شکل نهایی OR مشخص شده:

مقدار قابل توجهی Dev Kit فروختن و همین الان سازنده های بزرگ و کوچیک زیادی درحال هماهنگ کردن گیمشون با OC ان. تیم سازنده مشکل مالی و فنی اصلاً ندارن. درکل No way in Hell که سونی بتونه OC رو انحصاری کنه :D.
orمگه منحل نشد مايكرو گفت به خاطر هزينه زياد منحل كرديم كه

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
با سلام

دوستان یه سوال داشتم.آیا بازیهای ps3 بر روی کنسول ps4 اجرا میشه؟ بازی مثل the last of us؟

مرسی
درود
از روی دیسک خیر اجرا نمی‌شه ولی در آینده بازی ها به صورت اینترنتی (سیستم Cloud) در PS4 قرار می‌گیره که می‌شه بازی PS1 و 2 و 3 رو بازی کرد.

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
حرف جدید مایکرو فنها :اه کینکت و باVRHمقایسه می کنی تنکولوژی کینکت با این قابل مقایسه نیس اون جلوش لنز داره

واکنش ماها:-o:-/|-)/:):-s:((

- - -ویرایش - - -

ینی حاضرم جای آهنگ تو عروسی مداحی گوش بدما ولی از این حرفا نزم قضاوت با شما:
05221701988077696581.jpg

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
کاشکی یه انحصاری توپ open world تو لندن براش بسازن:d عجیب از شهر های آمریکا خسته و زده شدم:d بعد یه ویدیو دیدم یه مصاحبه ای با یکی از مسءولین ea کرده بودن از یک سری محتوا و ویژگی جدید فیفا 14 رو ps4 می گفت ولی به علت خراب بودن اسپیکر از شنیدن صحبت های اوگ بزرگوار محروم شدم:d:|

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
امروز رفتم استور دیدم AC IV و با watch dogs رو تو استور ps3 پیش فروش گذاشتن میخواستم بدونم اگه پیش خرید کنم ... بعدا با چه مبلغی میتونم تو ps4 بخرم و در چه مدت زمانی ؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,962
نام
فرهاد
سونی اعلام کرد PS4 نیازی نداره برای تحریک متقاضی‌هاش باندلی رو بده که توش بازی Free باشه. جیم گفته باندل برای PS4 در نظر داریم ولی اینکه بیاییم چیزی درست کنیم که بخواهیم باهاش فروش و تحریک کنیم کسی رو انجام نمی دیم.

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
سونی اعلام کرد PS4 نیازی نداره برای تحریک متقاضی‌هاش باندلی رو بده که توش بازی Free باشه. جیم گفته باندل برای PS4 در نظر داریم ولی اینکه بیاییم چیزی درست کنیم که بخواهیم باهاش فروش و تحریک کنیم کسی رو انجام نمی دیم.
سونی رفته رو God Mode داره بازی میکنه:d

kinjer

کاربر سایت
Dec 26, 2011
1
نام
ehsan
کسی از کلاک پردازنده کنسول خبر نداره سونی هم اعلام نکرده ولی چیزی که هست کیت های تست کنسول کلاک 2.75 داشتند!ولی xbox one 1.75 هست!
من این احتمال رو میدم که سونی برای اینکه مایکرو دوباره ضربه بخوره از گفتن خودداری کرده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر