هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

amirreza12

کاربر سایت
Dec 12, 2012
262
نام
امیررضا
دوستان یه چیز عجیب و البته خیلی خوب و جالب. نمیدونم شما قبلا کشفش کردید یا نه. خب همونطور که هممون میدونم فعلا قابلیت pause کردن دانلود آپدیت و این چیزا وجود نداره و مجبوریم یا کانکشن رو قطع کنیم یا کلا روی دانلود دکمه آپشن و بزنیم و پاکش کنیم. الان میخواستم یه بازی دانلود کنم یادم افتاد یه آپدیت دارم انجام میدم اما آپدیته برام زیاد مهم نبود و در نتیجه زدم پاکش کردم تا از لیستم بره بیرون و بتونم اون بازی رو با حداکثر سرعتم دانلود کنم. وقتی بازی رو دانلود کردم بعدش گفتم بذار حالا اون آپدیت هم دانلود کنم. رفتم تو بازیه که آپدیتش مجددا بیاد و این اتفاق هم خب افتاد و دانلودش اومد. اما در کمال تعجب دیدم دانلودم از همونجایی که پاکش کرده بودم اومد!!! من پاکش کرده بودم!! پاک! اصلا دیگه وجود خارجی نداشت! جالب بود برام! وقتی فایله دوباره افتاد تو لیست دانلودم، از همونجا که "پاکش" کرده بودم اومد!!! خب درسته وقتی کانکشن رو قطع کنی دانلود هم قطع میشه و با وصل شدن دوباره، دانلود از همونجایی که بود شروع میشه، اما من زده بودم پاکش کرده بودم کلا!! همینطوریه یا این عجیبه؟
خسته نباشی تازه فهمیدی ؟

Iade

کاربر سایت
Jul 14, 2012
33
شما باید فلشت رو فرمت کنی به FAT32 .
ربطی نداره به اپدیت اگه گزینه انتقالش هست ولی خب کلا یه اپدیت بزن به 1.7

میدونم دوست عزیز
دیگه خودمون PS3 رو ترکونده بودیم !
اصلا نمیدونم چرا کپی نمیکنه
راهی نیست که بفهمم فلش وصل شده به کنسول یا نه؟

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,347
دوستان چرا فقط تروفی ها رو باید آنلاین دید! نت که قطع میشه تروفی ها رو نشون نمیده؟ راهی هست که در حالت آفلاین هم بشه تروفی دید؟

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
دوستان من کنسولم به نت وصله ولی به psn مصل نمیتونم بشم, خواستم بتل رو اپدیت کنم,طبق روش ps3 رفتم تو بازی تا اپدیتش بیاد,ولی چیزی نمیاد! به دلیله اینه ک به psn متصل نیستم یا مشکل داره چیزی؟ چون تو ps3 فقط به نت ک وصل بودی تو بازی میرفتی اگه آپ داشت میومد...

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
میدونم دوست عزیز
دیگه خودمون PS3 رو ترکونده بودیم !
اصلا نمیدونم چرا کپی نمیکنه
راهی نیست که بفهمم فلش وصل شده به کنسول یا نه؟

من هم همین مشکل را بعضی از فلش مموریها داشتم که با کنسول سازگاری نداشت ولی با کامپیوتر بی مشکل بود

almoh2

کاربر سایت
Oct 19, 2013
380
توی یه تاپیک دیگه طرز ست کردن dns مودم با کنسول و یکی از بچه ها نوشته بود هرچی گشتم پیداش نکردم... لطفا اگه کسی میدونه یه توضیحی بده که چجوری dns مودمو ست کنیم ؟!

ezio c

کاربر سایت
Jun 24, 2014
172
دوستان چرا فقط تروفی ها رو باید آنلاین دید! نت که قطع میشه تروفی ها رو نشون نمیده؟ راهی هست که در حالت آفلاین هم بشه تروفی دید؟
همین طوریه فقط تو حالت انلاین سینک میکنه میتونی ببینی
نه راهی نیست واسه افلاین

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,492
نام
Farhad
دوستان چراوروقت میخوام ب پی اس ان وصل بشم دوبار باید رمز و ایمیل وارد کنم نمیش ب طور اتوماتیک ت حافظش سیو بش؟حداکثر چقد با کنسول میش بازی کرد؟

amir-crse7en

کاربر سایت
Feb 25, 2014
120
نام
امیرحسین
دوستان چراوروقت میخوام ب پی اس ان وصل بشم دوبار باید رمز و ایمیل وارد کنم نمیش ب طور اتوماتیک ت حافظش سیو بش؟حداکثر چقد با کنسول میش بازی کرد؟

چرا بايد بري تو قسمت psn و تيك گزبنه sing in atomic رو فعال كني

iman.day

کاربر سایت
Mar 4, 2013
18
سلام دوستان
راهی هست که من بتونم سیوهامو که تو اکانت دیگس،انتقال بدم به یه اکانت دیگه؟
موقع بازی حتما باید لاگ اوت کنم و باهمون اکانتی که سیو دارم وارد شم میخوام همه سیو هامو بیارم رو اکانت اصلیم

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر