هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
سلام خدمت همگی دوستان
امروز کنسول رو بردم کپی خور کردن بیرون ۱۰ تا بازی هم ریختن، کار بازیا که تموم شد یارو مانیتور رو برگردوند سمت خودش یچیزی رو تنظیم کرد سرمو بردم جلو گفت ها چیه؟ سیکوریتیه اینجاش خلاصه که نتونستم بفهمم چیه کسی تجربه ای در این مورد داره؟
هیچ چیز خاصی نبوده الکی یه چیزی گفته

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,518
نام
مهدی
دوستان میتونید راهنمایی کنید چجوری HDR کنسول پرو کالیبره کنم؟ روی کنسول سری ایکس به خوبی کالیبره کردم ولی پلی استیشن پرو نمیتونم یه لایه خاکستری و روشن تو بازی میاد جالب نمیشه
IMG_20220927_201244_056.jpg

• Like
Reactions: Sega_genesis

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
دوستان میتونید راهنمایی کنید چجوری HDR کنسول پرو کالیبره کنم؟ روی کنسول سری ایکس به خوبی کالیبره کردم ولی پلی استیشن پرو نمیتونم یه لایه خاکستری و روشن تو بازی میاد جالب نمیشه
View attachment 273932

View attachment 273932
...کاری نداره، اگر باب میلت نشد، وقتی شکلک ناپدید شد، بیشتر سیاهش کن، یعنی بزن تا تیره تیره بشه، بعدم حتما حتما موقع کالیبره کردن اتاقو تاریک کن، من خودم هم ۵ و هم سری ایکسو راحت کالیبره کردم

• Like

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,518
نام
مهدی
...کاری نداره، اگر باب میلت نشد، وقتی شکلک ناپدید شد، بیشتر سیاهش کن، یعنی بزن تا تیره تیره بشه، بعدم حتما حتما موقع کالیبره کردن اتاقو تاریک کن، من خودم هم ۵ و هم سری ایکسو راحت کالیبره کردم
یعنی این عکس اولی رو به سمت چپ بزنم اینقدر بره تا اون شکلک وسط محو بشه درسته؟ بعد عکس دومی رو به سمت سفید ببرم و عکس آخر متوسط باشه؟ البته حالت دیفالت کالیبره کردم تنظیمات تلویزیون رو درست کردم خیلی خوب شد ولی بازم اونجوری که دلم میخواد نمیشه

• Like

kind_sad

کاربر سایت
Nov 22, 2022
4
سلام
دوستان من می خواستم بازی the division رو برای ps4 بگیرم میخواستم بپرسم این بازی ساعتی چند مگابایت مصرف داره؟

بازی های جدید مثل owrwatch 2 اینا ساعتی چند مگابایت مصرف داره؟

ممنون

• Like

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,562
سلام
دوستان من می خواستم بازی the division رو برای ps4 بگیرم میخواستم بپرسم این بازی ساعتی چند مگابایت مصرف داره؟

بازی های جدید مثل owrwatch 2 اینا ساعتی چند مگابایت مصرف داره؟

ممنون

division 1 رو که بیخیال شو چوتن فک نکنم کسی دیگه بازیش کنه خیلی قدیمیه. شماره 2 رو شاید هنوز بازی کنن.
کلا بازی های آنلاین ساعتی بین 100 تا 200 مگ مصرف میکنن

• Like

jdepp

کاربر سایت
May 29, 2021
883
سلام
دوستان اگه یه بازی رو قبلا از psnow دانلود کرده باشیم و الان بخوایم اون بازی رو از plus extra اجرا کنیم باید دوباره دیتا رو دانلود کنیم یا با همون دیتای قبلی می شه؟

Shahram1007

کاربر سایت
Sep 17, 2018
16
سلام دوستان

خواستم ببینم از هاردی که ۱۵۰ گیگش رو گذاشتم واسه نصب بازی روی کنسول مشکلی نیست یعنی کنسول هارد با ۱۵۰ گیگ فضا رو تشخیص میده وقبول میکنه که از توش بازی نصب کنم؟

• Like

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,102
سلام دوستان

خواستم ببینم از هاردی که ۱۵۰ گیگش رو گذاشتم واسه نصب بازی روی کنسول مشکلی نیست یعنی کنسول هارد با ۱۵۰ گیگ فضا رو تشخیص میده وقبول میکنه که از توش بازی نصب کنم؟
بله باید تشخیص بده ولی ۱۵۰ گیگ فضای خاصی نیست بنظرم یه هارد ۱ ترا یا اگه نمیخواید هزینه کنید ۵۰۰ گیگ بگیرید وصل کنید قیمتی هم نداره اون ۱۵۰ گیگ هم میشه استفاده کرد ولی سر حجمش اذیتتون میکنه

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,071
نام
سهند
سلام دوستان

هارد اتوماتیک به فرمت پلی استیشن درمیاد . نمیشه که بخشیش پر باشه بقیشو بازی بریزی

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر