هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,100
ممنون داداش
یه سوال
الان من یه اکانت هکی میخرم یوزر پسش رو وارد یکی از کنسول ها میکنم و دستگاه رو Active as Primary میکنم و بعدش سریع دیتاها رو انتقال میدم و کلا سیستم رو آفلاین میکنم
بعد دوباره همون یوزر پس رو وارد کنسول بعدی بکنم و همون مراحل رو برم جلو و دستگاه رو آفلاین کنم نمیشه؟
یعنی بیام با یه یوزر پس هکی روی چند کنسول بازی ها رو اکتیو کنم، دیگه هم به هیچ وجه به نت وصل نشم
این روشی که شما میگی خودم اکانت بسازم، منظورت دقیقاً چیه؟ میشه یه کمی بیشتر توضیح بدی؟
من چون گیم نتم رو تازه باز کردم نمیخوام زیاد هزینه کنم، به همین خاطر به فکر روش های کم هزینه تر هستم
سوال اولتون خیر شدنی نیست شما وقتی هکی میگیرید فروشنده دی اکتیو میکنه شما میزنی رو کنسول و اکتیو میشه حالا فرقی نمیکنه بعدش آفلاین بشید یا آنلاین دیگه رو همون کنسول اکتیو شده رو کنسول دیگه‌ای اکتیو نمیشه. از داخل تنظیمات میتونید اکانتو دی اکتیو کنید ولی اول اینکه کلا دیگه نمیتونید وارد اون اکانت بشید بخاطر دلایل امنیتی سونی دوم اینکه دی اکتیوش کنید بازیا قفل میشن
اون چیزی که دوستمون میگه هم یعنی اینکه بازیو دیجیتالی بخرید و ۶۰ دلار پای هر بازی جدیدی بدید که برای گیم نت فکر نمیکنم عاقلانه باشه
من چندین ساله گیم نت نرفتم نمیدونم الان وضعیت چجوریه بهتره یه سر به بقیه گیم نتا بزنید و ببینید چه کاری انجام میدن
دوتا راه هست که بهتر از همس یکی اینکه کنسول هک شده بگیرید که در این صورت بازیای قدیمی روش اجرا میشن و نیاز نیست برای بازیای قدیمی هزینه کنید
راه دوم هم تهیه نسخه فیزیکی بازیاس. هرچند یه دیسک همزمان فقط رو یه دستگاه قابل استفادس ولی اول اینکه توی هر چندتا کنسول که بخواید میتونید بذاریدش دوم اینکه بعدا راحت میتونید دیسکو بفروشید

• Like
Reactions: irandvd

irandvd

کاربر سایت
Nov 7, 2007
122
سوال اولتون خیر شدنی نیست شما وقتی هکی میگیرید فروشنده دی اکتیو میکنه شما میزنی رو کنسول و اکتیو میشه حالا فرقی نمیکنه بعدش آفلاین بشید یا آنلاین دیگه رو همون کنسول اکتیو شده رو کنسول دیگه‌ای اکتیو نمیشه. از داخل تنظیمات میتونید اکانتو دی اکتیو کنید ولی اول اینکه کلا دیگه نمیتونید وارد اون اکانت بشید بخاطر دلایل امنیتی سونی دوم اینکه دی اکتیوش کنید بازیا قفل میشن
اون چیزی که دوستمون میگه هم یعنی اینکه بازیو دیجیتالی بخرید و ۶۰ دلار پای هر بازی جدیدی بدید که برای گیم نت فکر نمیکنم عاقلانه باشه
من چندین ساله گیم نت نرفتم نمیدونم الان وضعیت چجوریه بهتره یه سر به بقیه گیم نتا بزنید و ببینید چه کاری انجام میدن
دوتا راه هست که بهتر از همس یکی اینکه کنسول هک شده بگیرید که در این صورت بازیای قدیمی روش اجرا میشن و نیاز نیست برای بازیای قدیمی هزینه کنید
راه دوم هم تهیه نسخه فیزیکی بازیاس. هرچند یه دیسک همزمان فقط رو یه دستگاه قابل استفادس ولی اول اینکه توی هر چندتا کنسول که بخواید میتونید بذاریدش دوم اینکه بعدا راحت میتونید دیسکو بفروشید
سپاس از پاسخ جامع و کاملتون
من الان 4 تا کنسول دارم، 3 تاش کپی خوره، یکیش ورژن 5.55
واقعاً دلم نمیاد آپگریدشون کنم...همین الان فیفا 18 و PES2018 رو دارم ولی صدای مشتری ها در اومده که چرا جدیدشو نمیاری
از طرفی هم معلوم نیست هکرها کی میخوان هک 5.55 رو منتشر کنن
هزینه بازی ها چه دیسکی چه اکانت اورجینال خیلی بالاست و بخوام برای هر 4 دستگاه این تعداد بازی بریزم خیلی باید هزینه کنم
واقعاً موندم چیکار کنم...مشتری هامو هم دارم از دست میدم

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,100
واقعاً دلم نمیاد آپگریدشون کنم...همین الان فیفا 18 و PES2018 رو دارم ولی صدای مشتری ها در اومده که چرا جدیدشو نمیاری
هزینه بازی ها چه دیسکی چه اکانت اورجینال خیلی بالاست و بخوام برای هر 4 دستگاه این تعداد بازی بریزم خیلی باید هزینه کنم
بهتره ببینید همکارا چکار میکنن چون من اصلا اطلاعی از وضعیت گیم نت ها ندارم از درآمد و تعداد مشتری روزانه هم خبر ندارم که ببینم کدوم راه ارزش هزینه رو داره
روی هک هم حساب باز نکنید ۵.۵۰ هم هک بشه مشکل خاصیو حل نمیکنه الان خیلی از بازیای جدید مثل rdr2 (احتمالا) فریمور ۶ لازم دارن برای اجرا و ممکنه انتشارش انقدری طول بکشه که تا اون موقع کلی بازی بزرگ دیگه اومده باشه
به شخصه فکر میکنم بذارید یکم از انتشار بازیای بزرگ بگذره و بعد دیسک کارکرده بگیرید بهتره چون فروش دوبارش بیشتر هزینه دیسکو برمیگردونه ولی بازم میگم نمیدونم تهیه یه بازی چقدر میتونه درآمد ساز باشه و خیلی چیزای دیگه. بهتره ببینید بقیه همکارا چکار میکنن چون اونا کارشون اینه نه ما.

• Like
Reactions: irandvd

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,346
سلام
با توجه به اینکه قراره قابلیت تغییر ایدی سال 2019 فعال بشه و فقط هم برای بار اول رایگان خواهد بود
بهتره ی تاپیک در مورد اینکه چطوری ی ایدی خوب برای psn انتخاب کنیم زده بشه

mohammad2023

کاربر سایت
Sep 20, 2011
308
دوستان من یه اکانت ظرفیت 2 زدم رو دستگاه و اکتیو کردم بعد ساین اوت کردم با توجه به اینکه اکانت برای بازی پیش خرید هست وقتی پری لود شروع بشه نیاز هست ساین این کنم دوباره؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,100
دوستان من یه اکانت ظرفیت 2 زدم رو دستگاه و اکتیو کردم بعد ساین اوت کردم با توجه به اینکه اکانت برای بازی پیش خرید هست وقتی پری لود شروع بشه نیاز هست ساین این کنم دوباره؟
Auto download هست ولی یادم نمیاد پیش فرض فعال میشد یا باید دستی فعالش میکرد اگه خودش دانلود نشد نهایتش اینه دوباره وارد اکانت میشید میذارید رو دانلود
سلام.بچها روش شیر‌کردن بازی دیجیتالی چطوری؟روش قانونی؟
تاپیکش تو انجمن هست.
یکی ظرفیت ۲ میشه اکانتو رو کنسولش اکتیو میکنه و میتونه برگرده رو اکانت خودش آنلاین آفلاین بازی کنه
یکی هم ظرفیت ۳ رو برمیداره که باید رو همون اکانتی که بازی خریداری شده بصورت آنلاین بازی کنه
آموزش دقیق‌ترش فکر کنم اونجا باشه

ash3424

کاربر سایت
Aug 1, 2016
561
نام
Alireza
بچه ها تو رست مود فقط اپدیت ها دانلود میشن؟
میشه خوده بازیهارو هم برای دانلود گذاشت رو رست مود؟
دی ان اس کدومشون برای دانلود مطلوبترن؟

• Like
Reactions: SleepyTurtel

Tezar6536

کاربر سایت
Sep 17, 2018
10
دوستان فوری دریافت پیام های خودتونو روی دریافت خصوصی بزارید یه پیام ناشناس داره برای کنسول ها ارسال میشه ک باعث قفل شدن کنسول میشه و تنها راهکارش بازگشت ب تنظیمات کارخونه هست.فوری اطلاع رسانی کنید.

mag_5115

کاربر سایت
Nov 15, 2011
82
سلام .
بازی هایی که روی کنسول هکی هست رو میشه ریخت روی هارد اکسترنال که بعدا دوباره بشه ازش استفاده کرد یا روی یک کنسول دیگه ریخت ؟
و یه سوال دیگه . میشه هارد اکسترنال وصل کرد به کنسول هک شده و بازی ها رو روی هارد اکسترنال نصب کرد ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,100
سلام .
بازی هایی که روی کنسول هکی هست رو میشه ریخت روی هارد اکسترنال که بعدا دوباره بشه ازش استفاده کرد یا روی یک کنسول دیگه ریخت ؟
و یه سوال دیگه . میشه هارد اکسترنال وصل کرد به کنسول هک شده و بازی ها رو روی هارد اکسترنال نصب کرد ؟
رو کنسول دیگه نمیتونید بریزید چون قانونی نیستن
رو هارد میشه انتقال داد ولی در هرصورت اون هارد خارج از کنسول قابل استفاده نیست چون قبلش باید با خود کنسول هاردو فرمت کنید
بله میتونید هارد وصل کنید بازیارو روش منتقل/نصب کنید از روی همونم اجراشون کنید مثل هارد خود کنسول

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
سلام
یک سوال برای اکانت های هکی میگن بعد از اضافه شدن بازی ها باید ساین اوت کنیم. حالا برای اکانت قانونی ظرفیت دو هم باید همینکار رو کرد؟
اصلا چه فرقی میکنه اینکار رو کنیم یا نه چون به هر حال داره اکتیو پرایمری میشه . کدوم روش درسته؟ :-?

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بهترین راه همون ساختن یه اکانت کامل هست و استفاده روی سه تا کنسول(یکیشون رو نمیتونید اپدیت کنید)البته میتونید دوتا رو اپدیت کنید از هک در بیارید فیفا و پِس بخرید روی دوکنسول استفاده کنید گیم نت ها هم اکانت هکی میزنن که برای شما خوب نیست الان شما توی یه اکانت شصت دلار بزن فیفارو بخر روی دوتا کنسول استفاده کن من خودم یه مدت گیم نت کار میکردم و گیم نت هم میرم بنظرم بهترین روش همینه حالا باز اساتید نظرهای دیگه دارن لابد تجربه شون از ما بیشتره

سلام
یک سوال برای اکانت های هکی میگن بعد از اضافه شدن بازی ها باید ساین اوت کنیم. حالا برای اکانت قانونی ظرفیت دو هم باید همینکار رو کرد؟
اصلا چه فرقی میکنه اینکار رو کنیم یا نه چون به هر حال داره اکتیو پرایمری میشه . کدوم روش درسته؟ :-?
باید سری ساین اوت کنی که صداش در نیاد طرف نفهمه برای قانونی هم باید بعد اکتیو پرایمری و اضافه در لیست دانلود ساین اوت کنی که طرف ظرفتیت سه خواست بره توی اکانت بره

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: irandvd and sinart7

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر