هرسوالی درمورد Ps2

A.Z.P.Z

کاربر سایت
Jun 23, 2009
143
دوستان من یه مشکلی با پی اس پی دارم اونم این هست که مشکل با مموری دارم وقتی تو منوی پس ای 2 میرم توی مموری وقتی میخواد لود کنه و سیو های هارو بیاره بالا گیر میکنه و من نمی تونم لیست سیو بازی هارو ببینم یا اونارو پاک بکنم ویرایش کنم !!!
مشکل چیه مموری خراب ؟ اما همه چی رو میتونم سیو کنم یعنی بازی هارو بدون مشکل سیو میکنه اما تو این قسمت مشکل داره !!!
راستی سیو بازی هارو از تو خوده بازی پاک کنم از تو مموری هم پاک میشه ؟
و همنین پی اس 2 رو با مودچیپ هک میکننداگه اره چه موچیپی و اینکه مساله هک شدن کنسول چیه یعنی مادر بورد هست یا درایور کنسول فکر کنم درایور باشه درسته ؟؟؟؟

PREDATOR

کاربر سایت
Nov 3, 2008
62
من منظورم فروشگاه یا مغازه است (نو , نه دست دوم) ضمنا آداپتورش داخلی است چون جدیدتر است
حلا دوباره میگم کسی آدرسی یا سایتی سراغ داره که این مدل ps2 slim 90004 یا 90006 را کپیخور شده و با قیمت حدود 120 بفروشه؟

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دوستان من یه مشکلی با پی اس پی دارم اونم این هست که مشکل با مموری دارم وقتی تو منوی پس ای 2 میرم توی مموری وقتی میخواد لود کنه و سیو های هارو بیاره بالا گیر میکنه و من نمی تونم لیست سیو بازی هارو ببینم یا اونارو پاک بکنم ویرایش کنم !!!
مشکل چیه مموری خراب ؟ اما همه چی رو میتونم سیو کنم یعنی بازی هارو بدون مشکل سیو میکنه اما تو این قسمت مشکل داره !!!
راستی سیو بازی هارو از تو خوده بازی پاک کنم از تو مموری هم پاک میشه ؟
و همنین پی اس 2 رو با مودچیپ هک میکننداگه اره چه موچیپی و اینکه مساله هک شدن کنسول چیه یعنی مادر بورد هست یا درایور کنسول فکر کنم درایور باشه درسته ؟؟؟؟
A.Z.P.Z is offline آگاه کردن مدیریت از تخلف پاسخ با نقل قول
در مورد سوال اول زیاد نمی دونم احتمالا باید کل مموری رو فرمت کنی که احتمالش زیاد هست که درست بشه و گرنه مموریت احتمالا مشکل داره.
اگه بشه سیو بازی ها رو از توی بازی پاک کرد از مموری هم پاک میشه ولی خیلی از بازی ها چنین قابلیتی رو نداره.
در مورد سوال آخر هم دوستان وارد به اینکار باید جواب بدن.
اینقد هم افسرده نباش همه چی درست میشه!

koh

کاربر سایت
May 30, 2009
318
سلام
من یک PS2 Slim دارم که برخی از بازیها را جدیدا اجرا نمی کند ؟
آیا باتعویض چشم آن مشکل برطرف میشه؟
چون با برخی که مشورت کردم می گویند چشمهای موجود در بازار به درد نمی خوره و دستگاه را خرابتر می کنه؟
نظر شما چی است؟ به نظر شما چکار کنم؟ در تعویض چشم چه معیارهایی را باید در نظر گرفت؟
آیا راهی برای تشخیص اینکه چشم ضعیف است و نیاز به تعویض دارد وجود دارد؟متاسفانه من اطلاع نداشتم و دو بار با الکل سفید چشم آن را تمیز کردم ؟؟؟؟:(:(

یک سوال دیگه هم داشتم و آن اینه که این پورت USB که در دستگاه PS2 Slim وجود دارد برای چکاری است ؟ من یک DVD player External مال کامپیوتر دارم . آیا می توانم سی دی بازی PS2 را در آن بگذارم و از طریق پورت USB که در دستگاه PS2 Slim است به PS2 وصل کنم و بازی کنم؟؟ چون همان گونه که گفتم چشم دستگاه من ضعیف شده ولی چشم DVD player External مشکلی نداره .
ممنون:love:

آخرین ویرایش:

A.Z.P.Z

کاربر سایت
Jun 23, 2009
143
سلام دوست از اول اگه بعضی از بازی هارو اجرا نمیکرد شاید مشکل از موچیپ بود اما الان شما زدی لنز رو به فاک دادی !!!
میتونی بدی تعویض لنز رو برات انجام بدن !!!
سوال دومم هم فکر نکنم ×××××× اخه خود پی اس2 اینجا بوق میشه یه جورایی چون من نمیدونم به این صورت میتونه سی پی یو و جی پی یو
پی اس2 بتونه بازی رو پردازش کنه و عمل رندزینگ تصاویر رو انجام بده که فکر نکنم !!!!

A.Z.P.Z

کاربر سایت
Jun 23, 2009
143
اهان دوست من شما میتونی از طریق هارد اکسترنال استفاده بکنی :

شما به اينا نياز داريد :

1 - هارد اكسترنال با پورت USB
2 - نرم افزار USB Extreme (كه بايد از نت دانلودش كنيد)
3 - نرم افزار USB Advance (كه يه ديويدي 30in1 tools براي ps2 تو بازار هست كه اين رو ورژن Freeش رو داره)
4 - يه خورده وقت !!!!

روش كار هم به اين ترتيبه :

ديسك PS2 رو داخل ديويدي رام قرار بديد !
با نرم افزار USB Extreme از بازي ايميج بگيريد !
ايميجهاي مخصوص گرفته شده با نرم افزار بالا رو بريزيد توي هاردتون !
ديسك 30in1 PS2 Tools رو اجرا كنيد !
صفحه دوم نرم افزار USB Advance رو اجرا كنيد !
هارد رو وصل كنيد به ps2 (از طريق USB) !
بازي رو از اون ليست بازي هاييكه ايميجشون تو هاردتون هست و سمت راست داريد مبينيدشون Start كنيد !!
تموم ....

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام.
چندتا سوال داشتم.
1- PS2 میتونه فیلم DVD و divx و vcd پخش کنه؟mp3چطور؟بازیهای PS1 را چطور؟
2- خرید PS2 دسته 2 مشکلی نداره؟قیمت تقریبی نو و دسته دوم چقدر است؟
3- مدل 75004 مدل خوبی هست یا نه؟
4- مدل slim بهتر هست و یا fat?
5- به اتصال به تلویزیون معمولی و همچنین lcd باید وسیله جداگانه خرید؟(کابل)
6- برای یک بچه دبستانی مناسب هست یا نه؟( چه از نظر بازیهای مناسب و چه از نظر مقاومت دستگاه)
ممنونم

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
سلام.
چندتا سوال داشتم.
6- برای یک بچه دبستانی مناسب هست یا نه؟( چه از نظر بازیهای مناسب و چه از نظر مقاومت دستگاه)
ممنونم

فقط میشه DVD نگاه کرد بازی های ps1 هم نه نمیشه بازی کرد

بستگی داره اگه دیدی تعمیری نبود نه مشکلی نداره 130 تومن نوش دست دوم هم 30~40% باید کم بشه اگه خیلی دست دوم باشه

مدل اسلیم بهتره تلوزیون معمولی که فیش روش هست lcd هم من هنوز از نزدیک ندیدم که بتونم جوابت رو بدم :cheesygri
بچه دبستانی بستگی داره جنبش رو داشته باشه یا نه وقتی GOW 2 بازی کرد فردا نره مدرسه توهم بگیرتش:biggrin1: از نظر مقاومت من خودم وقتی ps2 داشتم اولاش مموری کارت نداشتم 1 سره بازی GOW 2 رو تا اخرش رفتم . یعنی این ps2 زبون بسته اخ هم نگفت :eek:

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
فقط میشه DVD نگاه کرد بازی های ps1 هم نه نمیشه بازی کرد

بستگی داره اگه دیدی تعمیری نبود نه مشکلی نداره 130 تومن نوش دست دوم هم 30~40% باید کم بشه اگه خیلی دست دوم باشه

مدل اسلیم بهتره تلوزیون معمولی که فیش روش هست lcd هم من هنوز از نزدیک ندیدم که بتونم جوابت رو بدم :cheesygri
بچه دبستانی بستگی داره جنبش رو داشته باشه یا نه وقتی GOW 2 بازی کرد فردا نره مدرسه توهم بگیرتش:biggrin1: از نظر مقاومت من خودم وقتی ps2 داشتم اولاش مموری کارت نداشتم 1 سره بازی GOW 2 رو تا اخرش رفتم . یعنی این ps2 زبون بسته اخ هم نگفت :eek:
ممنون از پاسخ شما دوست عزیز.
یعنی اگه یکی بده 70 تومن ، کنسولش مشکل داره حتما؟
LINK

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
شکل ظاهری کنسول که خوب تمیزه بازی های مشهور کم یاب هم که داره :love::love:
مموری هم که داره خوبه 70 میگه خوبه ولی من نمیدونم اگه خریدی خراب بود :((.ولی نه کسی ازش احتمالا نخریده اونم قیمت داده 70 فکر نکنم مشکلی داشته باشه حالا هر جور خودت راحتی و بهتر میدونی عمل کن ولی در کل اگه 70 بده با این همه چیز سالم هم باشه مفته:biggrin1:

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
سلام.
چندتا سوال داشتم.
ممنونم
سلام دوست عزیز!
1-بله.فیلمهای DVD رو پخش میکنه(باید دو بار پشت سر هم ریست کنی).MP3 و عکسها(با پسوند JPG)رو هم با برنامه ای بنام BOOT MP3 میتونه نمایش بده.بازیهای PS1 رو هم با دو سه بار پشت سر هم ریست کردن نمایش میده.
2-اگه لوازمش فاب باشه و تعمیری نباشه مشکلی نداره.قیمت مدل 90004(اخرین مدل بازار)حول و حوش 130 تومنه.
3-با وجود مدل 90004 اصلا دنبالش نرو که پولتو هدر دادی(البته نمیگم مدل بدیه ولی چه مرضیه اخرین مدا PS2 رو ول کنی بری مدل 4-3 سال پیش رو بگیری.)
4-صد در صد اسلیم.
5-والا برای PS2 دو نوع پورت بیشتر رایج نیست.یکی همون COMPOSITE هست که داخل خود کارتونه.یکی هم COMPONENT که باید جداگانه تهیه کنی که کیفیت بسیار بالایی داره و رزولوشن بازیها رو بالاتر میبره.اگخ میخوای کیفیت اصلیه بازیها رو ببینی بهت پیشنهاد میکنم این کابل رو تهیه کنی.الانم اکثر تلویزیون ها هر دو پورت رو دارند.
6-کلا دستگاه مقاومیه-گرمای کمی هم تولید میکنه.برای بازیها هم باید خودتون نظارت داشته باشید.سعی کنید بازیها رو بر اساس رده بندی ESRB تهیه کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر