هرسوالی درمورد Ps2

mobile6600

کاربر سایت
Nov 16, 2007
9
س
من میخوام برای مغازه‌ م یه‌ سری از بهترین بازیهای ps2 رو بگیرم
حالا اگه‌ کسی بازی شناس و خوره‌ پلی 2 هست لطف کنه‌ یه‌ لیست از بهترین بازیهای ps2 رو به‌ همراه یه‌ فروشگاه که‌ بتونم تمام اونا رو به‌ قیمت عمده‌ ازشون بگیرم رو بهم معرفی کنه‌
ممنونم
منتظر جواب

eblis749

کاربر سایت
Dec 23, 2005
218
سلام دوست عزیز، من سراغ دارم. قیمت اصلی نتورک آداپتور بین 30 تا 40 هزار تومنه. ولی در پاساژ لباف که من رفته بودم یارو می داد 80 الی 90 هزار تومن! :eek: بعد بهش گفتم چرا 80 ؟ گفت: ما اینارو از چین به قیمت 70 هزار تومن می خریم! :eek: تازه هیچ کدومشون داخل جعبه ی آکبند نبود. یارو فکر می کرد من احمقم و این چیزا حالیم نیست که قیمت اصلیش چقدره و باید داخل جعبه باشه!;) تازه اون طرفا این قطعه ی کوچولو رو به اسم نتورک آداپتور نمی شناسن، به اسم کارت کپچر می شناسن!:laughing: بخاطر همین قضیه بی خیالش شدم و از امریکا با قیمت 35 دلار به راحتی تهیه کردم. من هم به شما توصیه می کنم که حتماً از خارج تهیه کنید.
سلام دوست خوبم
ممنونم از راهنماییتون

xx

کاربر سایت
Apr 1, 2009
82
نام
Alireza Sh
من تازه پی.اس2 خریدم مدلش 90004 هست ولی نمینونم سی دی یا دی وی دی غیر از بازی مثل فیلم آهنگ اجرا کنم
چه کار کنم؟

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
من تازه پی.اس2 خریدم مدلش 90004 هست ولی نمینونم سی دی یا دی وی دی غیر از بازی مثل فیلم آهنگ اجرا کنم
چه کار کنم؟
شما بايد از سي دي يا دي وي دي هاي بوت مخصوص PS2 استفاده كني كه فايلهاي مورد نياز براي پخش موسيقي يا فيلم رو بر روي حافظه دستگاه قرار ميده بعد شما ديسك بوت رو در مياري و فيلم يا آهنگ مورد نظر رو ميزاري و شروع به پخش ميكنه.
البته لازم به ذكره كه مثل حافظه كامپيوتر (Ram) با قطع جريان برق يعني خاموش كردن يا ريست كردن دستگاه اين فايلها از بين ميرن و شما بايد مجدداً از ديسك بوت استفاده كني.:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر