هارد های اکسترنال تست شده روی ps3

2850

کاربر سایت
Jan 7, 2013
34
نمیدونم دوست عزیز
بقیه بازیها کپی میشه؟ فقط TombRaider مشکل داره؟
دوست خوبم واقعآ ممنونم
نه به غیر از TombRaider مورتال کمبت و کریسیز و چند تا بازی دیگه هم نمی تونم کپی کنم.

اگر عکس بگذارم می توانید راهنمایی ام کنید.

با تشکر

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
دوست خوبم واقعآ ممنونم
نه به غیر از TombRaider مورتال کمبت و کریسیز و چند تا بازی دیگه هم نمی تونم کپی کنم.

اگر عکس بگذارم می توانید راهنمایی ام کنید.

با تشکر

من تا حالا با این مشکل روبرو نشدم و کسی از دوستان هم این مشکل رو ندیدم داشته باشه که بدونم چرا اینجوری هست و راه حل چی هست!؟
شاید هارد کنسول بد سکتور یا مشکل دیگه ای داره!
میتونین بازی از هارد اکسترنال روی اینترنال کنسول کپی کنید؟ همه بازیها بدون مشکل اجرا میشه؟

2850

کاربر سایت
Jan 7, 2013
34
من تا حالا با این مشکل روبرو نشدم و کسی از دوستان هم این مشکل رو ندیدم داشته باشه که بدونم چرا اینجوری هست و راه حل چی هست!؟
شاید هارد کنسول بد سکتور یا مشکل دیگه ای داره!
میتونین بازی از هارد اکسترنال روی اینترنال کنسول کپی کنید؟ همه بازیها بدون مشکل اجرا میشه؟
هارد را دو روز است گرفتم و راحت مي تونم از لب تاب به هارد اكسترنال و بلعكس فايل انتقال دهم
و بعيد مي دونم هارد مشكل داشته باشه ps3 هم يك هفته است خريدم

shinoda

کاربر سایت
Jul 9, 2008
127
نام
hamid
بچه ها من یه هارد my pasport WD 500GB گرفتم...USB 3 و FAT32 هستش...دستگام هم فت هستش...ولی پلی استیشن نمیشناسه هارد رو...یه کابل USB 2 هم گرفتم زدم به اون کابلرو وصل کردم به دستگاه بازم نخوند
چیکار کنم؟

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
بچه ها من یه هارد my pasport WD 500GB گرفتم...USB 3 و FAT32 هستش...دستگام هم فت هستش...ولی پلی استیشن نمیشناسه هارد رو...یه کابل USB 2 هم گرفتم زدم به اون کابلرو وصل کردم به دستگاه بازم نخوند
چیکار کنم؟

باید هاب USB2.0 تهیه کنید

ویرایش :
آخرین پست های این تاپیک رو مطالعه کنید:
http://forum.bazicenter.com/thread6616/page1101
ظاهرا سری جدید هاردهای WD قابل شناسایی نیستند

Bond

کاربر سایت
Feb 28, 2012
63
نام
Mostafa
درود..
دوستان,قصد خرید یک هارد 1TB را دارم که PS3 را هم بتواند پشتیبانی کند,اگه می شه یک مدل خوب را بهم معرفی کنید....مهرتان برقرار

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
درووود دوستان
يه هارد اكسترنال 1 ترابايتي USB3 بهم معرفي كنيد كه قيمتش حدود 300 هزار تومن باشه و به پلي سه بخوره. از چه نوع هابي براي وصل كردن اين هاردا به PS3 بايد استفاده كرد؟
سپاس از كمكتون

his0160

کاربر سایت
Apr 29, 2009
68
هارد وسترن تمام مدلهاش یواس بی 2 و3 جواب میده . . حتما با برنامه fat 32 formatter فرمتش کن تا با دستگاههای دیگه هم سازگار بشه.یو اس بی 3 روی اسلیم نمیشه

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,700
نام
علی
درووود دوستان
يه هارد اكسترنال 1 ترابايتي USB3 بهم معرفي كنيد كه قيمتش حدود 300 هزار تومن باشه و به پلي سه بخوره. از چه نوع هابي براي وصل كردن اين هاردا به PS3 بايد استفاده كرد؟
سپاس از كمكتون
مدل های western digital یکم با ps3 slim مشکل دارن البته با هاب میشه راحت وصل کرد.بقیه مدل ها مشکلی ندارن من این مدل هارو تسک کردم جواب دادن
transcned
adata
seagate

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
دوستان من يه هارد اكسترنال Sony 1TB USB3.0 ديروز تهيه كردم، داخل خودش چند نرم افزار داره كه يكيش FAT32 FORMATER هست و پس از فرمت PS3 كاملاً هارد رو ميشناسه و هيچ هابي لازم نيست
سرعت هارد با يكي از نرم افزار هاي داخلي اش يعني Transfer Accalerator بسيار زيادتر از هارد هاي رايج ميشه
به همه دوستان توصيه مي كنم جزو يكي از گزينه هاي خريدشون اين هارد رو هم مد نظر بگيرن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر