هارد های اکسترنال تست شده روی ps3

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
سلام دوستان!
من قبلا یه 160 اسلیم داشتم بعد هارد 500 پاسپورتیم رو که u3هستش رو با هاب وصل میکردم و میشناخنو راحت بودم!
الان یه دستگاه دیگه رسیده دستم و اسلیم هستش ولی وقتی همون هارد رو با هاب وصل میکنم اصلا شناسایی نمیکنه!وهارد صدا میده(که از برقش هست!)
میشه یه هاب خوب معرفی کننید؟!دوتا هاب دیگه زدم نشد!

saeedazami

کاربر سایت
Dec 14, 2011
232
نام
سعید
خب پس نتیجه میگیریم که هارد اکسترنال خیلی گرونه.
یه سوال:هارد اکسترنال گرونتره یا اینترنال؟
لطفا قیمت هارد اینتر نال 320 گیگ رو بهم بگید می خوام به جای هارد 160گیگ داخلیه خود ps3ازش استفاده کنم....

A-L-I_REZA

کاربر سایت
Jan 21, 2013
69
نام
ALIREZA
سلام دوستان!
من قبلا یه 160 اسلیم داشتم بعد هارد 500 پاسپورتیم رو که u3هستش رو با هاب وصل میکردم و میشناخنو راحت بودم!
الان یه دستگاه دیگه رسیده دستم و اسلیم هستش ولی وقتی همون هارد رو با هاب وصل میکنم اصلا شناسایی نمیکنه!وهارد صدا میده(که از برقش هست!)
میشه یه هاب خوب معرفی کننید؟!دوتا هاب دیگه زدم نشد!

امروز من همین هارد رو گرفتم اولش که به PS3 وصل کردم نخوندش بعد با برنامه Portable Paragon Partition Manager 11 فرمت هارد رو به FAT32 تغییر دادم و وقتی که وصل کردم
(بدون هاب) راحت هم تو PC و PS3 شناسایی میکنه!

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
من هی ای دیتا دارم مدل ch-11 رو اسلیمم راحت بازی رو اجرا میکنه عین هلو (راحت از روشم یخونه با سرعت معمول) اما وقتی میخوام روش بنویسم تو پلی در حد بایت مینویسه روش!!

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
من یه هارد 500 گیگ دارم میشه ازش خارجش کنم و به عنوان هارد اصلی ps3 استفاده کنم؟؟ یعنی بزنم جای هارد اصلی میشه؟؟

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
من یه هارد 500 گیگ دارم میشه ازش خارجش کنم و به عنوان هارد اصلی ps3 استفاده کنم؟؟ یعنی بزنم جای هارد اصلی میشه؟؟
منظورت 500GB بصورت External هستش ؟ خوب اگه "2.5 یا لبتابی باشه و همینطور کنترولر اصلی ش هم USB نباشه میتونی به عنوان هارد Internal تو PS3 استفاده کنی !

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
هارد 1-2 ترا
اگه seagate یا wd باشه بهتره

اداپتوری؟
یا معمولی؟
---------
2.5" - Seagate Expansion Portable 1000GB Hard
320,000 Toman
[h=1]Backup Plus Portable Drive - USB 3.0[/h] 335,000 Toman
---------------------------------
My Passport 2 TB USB 3.0/USB 2.0 Hard Drives ( WDBY8L0020BBK)

610,000 Toman
هارد دیسک My Passport 1 TB USB 3.0/USB 2.0 Hard Drives‎
قیمت: 320,000 تومان

اینا قیمت های بدون ادابتور هستش
تو بازار شاید یکم ارزونتر باشه

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
ببخشيد اگه جاي اين سوال تو اين تاپيك نيست ولي جاي بهتري پيدا نكردم:dمن چند تا ديسك گيم خش دار دارم كه با لنز هيچ كامپيوتري اجرا نشده ولي توسط لنز PS3 تونستم تو هارد داخلي كپيش كنم البته بگم كه به هيچ عنوان رو هارد اكسترنال كپي نشدند چون پسوند تغيير ميكرد و فايل هم اسپليت ميشد(فايل RAR هستن كه با مالتيمن كپي كردم)هارد داخلي 160 گيگ توشيبا هست.حالا براي كپي كردن اون فايلا مجبورم به PCمتصلش كنم تا بتونم كپيشون كنم!حالا هارد به هيچ عنوان رو PC كار نميكنه اصلا نميشناسدش!!چيكار كنم تا بتونم متصلش كنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر