هارد های اکسترنال تست شده روی ps3

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوست عزیز این ادابتوری بهتر هستشا
بدون ادابتور فقط جابجا کردنش از با ادابتوری بهتره :D

اخه با آداپتور دردسر داره یه دفعه دیدی سوخت و یا براش یه هاب بخری جداگانونه تا دستگاه شناسای کنه و تازه سنگین هم هست اگر خورد زمین دیگه تمام خراب میشه
اینها هم باید در نظر گرفت درسته؟

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
اخه با آداپتور دردسر داره یه دفعه دیدی سوخت و یا براش یه هاب بخری جداگانونه تا دستگاه شناسای کنه و تازه سنگین هم هست اگر خورد زمین دیگه تمام خراب میشه
اینها هم باید در نظر گرفت درسته؟
دردسره ادابتور همون جابجا کردنشه
هاب برای اینترفیس usb3 هستش که دستگاه های اسلیم usb3 اسپورت نمیکنن

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
دوست عزیز این ادابتوری بهتر هستشا
بدون ادابتور فقط جابجا کردنش از با ادابتوری بهتره :D
بحث بهتر یا بدتر بودن نیست نوع مصرفشون فرق میکنه !
Ex از سری Desktop بیشتر حالت آرشیو و استفاده طولانی مدت داره ولی Ex از سری Portable همونطور که از اسمش مشخصه قابلیت جابجایی آسون و استفاده سریع رو داره !
یکی دیگه از تفاوت های اصلی شون تو حجمشون هست سری Desktop تا 4TB هم موجوده ولی Portable معمولا 1TB و تو بعضی برندا هم 2TB موجوده !

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
بحث بهتر یا بدتر بودن نیست نوع مصرفشون فرق میکنه !
Ex از سری Desktop بیشتر حالت آرشیو و استفاده طولانی مدت داره ولی Ex از سری Portable همونطور که از اسمش مشخصه قابلیت جابجایی آسون و استفاده سریع رو داره !
یکی دیگه از تفاوت های اصلی شون تو حجمشون هست سری Desktop تا 4TB هم موجوده ولی Portable معمولا 1TB و تو بعضی برندا هم 2TB موجوده !
بله حرفشه شما درسته منم توی پستام گفتم
پس اگه ادم اگه نخواد حملو نقل کنه desktop بهتره هم ارزونتره هم اصولا مقاومتر و هم سرعت بالاتر دارن

---------- نوشته در 03:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:21 PM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز توی تب سلامتی health ببین چجوریه

سلام منظورت همینه hd_tune_.jpg - 55 KB

دستت درد نکنه منتظرم[/QUOTE]
ممنون دوسا عزیز
اون قسمت هایی که زرد رنگ هستن ارور داده یکم در اثر استفاده از هارد پیش میاد
میتونی بگردیی ببینی ارور مربوط به چیه توی گوگل سرچ کن
اینم شاید کمکت کنه
Can we believe S.M.A.R.T. ? - S.M.A.R.T. attribute list

------------------
من اه اون دوستمون که a70 داشت گفتم بزاره خواستم یه چیو چک کنم چون هارده من نو بود اما یه قسمتش مشکوک بود یکم

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
دوستان خواهشا یک هارد 500 گیگ با سرعت و قیمت مناسب معرفی کنید که برای دستگاه فت مناسب باشه .یعنی تو ارزونها بگین کدوم بهتره و قیمتش هم بگید.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
بعد هر دوتاشون میخورن به ps3 دیگه؟
شما به عنوان External میخوای استفاده کنی یا قراره جایگزین هارد Internal یا همون داخلی کنسول بشه ؟
داخلی که مشکلی نیست ولی اگه به عنوان External میخوای استفاده کنی نیاز به یه USB Hubـه Active هم داری ، البته در صورتیکه این هاردای External فقط با کنترولر USB 3.0 باشن چون تو بعضی مدلا کنترولر USB 2.0 و 3.0 متفاوته و اگه به این صورت باشه شما نیازی به Hub نداری !

A-L-I_REZA

کاربر سایت
Jan 21, 2013
69
نام
ALIREZA
شما به عنوان External میخوای استفاده کنی یا قراره جایگزین هارد Internal یا همون داخلی کنسول بشه ؟
داخلی که مشکلی نیست ولی اگه به عنوان External میخوای استفاده کنی نیاز به یه USB Hubـه Active هم داری ، البته در صورتیکه این هاردای External فقط با کنترولر USB 3.0 باشن چون تو بعضی مدلا کنترولر USB 2.0 و 3.0 متفاوته و اگه به این صورت باشه شما نیازی به Hub نداری !

برا External میخام استفاده کنم(برا ریختن بازی و...) تا اونجایی که من اطلاع دارم فقط USB 3.0 رو پشتیبانی میکنه>>>

saeedazami

کاربر سایت
Dec 14, 2011
232
نام
سعید
ehhhhhhhhhhh

دوستان این دومین باره که سوالم رو توی این چند ماه میپرسم لطفا جواب بدید:
من می خوام یه هارد اکستر نال واسه ps3یم بگیرم وتمام پولم رو صرف خرید ps3 کردم .
یه هارد 250 یا 320 گیگ واسه من کافیه.usb2باشه وبه شدت هم ارزون چون دیگه پولی واسم باقی نمونده.....
یه سوال دیگه هم دارم که بعدا میپرسم.....

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
قیمت هارد 2 ترا و 3 ترا آداپتوری چند هست؟
مدل USB2 تو بازار موجود هست؟
مدلی هست که هم USB2 باشه و هم USB3 که واسه PS3 هم مشکلی نداشته باشم؟

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
برا External میخام استفاده کنم(برا ریختن بازی و...) تا اونجایی که من اطلاع دارم فقط USB 3.0 رو پشتیبانی میکنه>>>
پس نیاز به Hubـه Active داری !
دوستان این دومین باره که سوالم رو توی این چند ماه میپرسم لطفا جواب بدید:
من می خوام یه هارد اکستر نال واسه ps3یم بگیرم وتمام پولم رو صرف خرید ps3 کردم .
یه هارد 250 یا 320 گیگ واسه من کافیه.usb2باشه وبه شدت هم ارزون چون دیگه پولی واسم باقی نمونده.....
یه سوال دیگه هم دارم که بعدا میپرسم.....
250 یا 320 که موجود نیست حداقل حجمی که بشه پیدا کرد 500GBـیه که اینم شروعش از 195 200 تومن هستش مثل WD My Passport Essential !
قیمت هارد 2 ترا و 3 ترا آداپتوری چند هست؟
مدل USB2 تو بازار موجود هست؟
مدلی هست که هم USB2 باشه و هم USB3 که واسه PS3 هم مشکلی نداشته باشم؟
WD سری My Book Essential و Seagate سری Backup Plus موجوده قیمتا هم ایناس :arrowd:

WD 2TB >> 390 - 3TB >> 560
Seagate 2TB >> 400 - 3TB >> 540

معمولا کنترولر USB 3.0 و 2.0 محدود به یه پورت و کابل هستش یعنی برای استفاده از USB 3.0 یا 2.0 شما فقط یک کابل در اختیار داری در نتیجه برای استفاده تو PS3 نیاز به یه Hubـه Active هستش حالا این حالت کلی قضیه و برای سری Portable هستش ولی در مورد سری Desktop یا همون آداپتوری اطلاع دقیقی ندارم که باز نیاز به Hub هستش یا نه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر