هارد های اکسترنال تست شده روی ps3

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
ممنون دوست عزیز
1.قیمتش خوبه ؟
2.سرعتش برای بازی هم خوبه ؟
3.راستی چنتا مغازه که اونجا بود کفت این ضد ضربه ضد اب حرفه
4.این بهتره یا seagate goflex 750gb
5.الان این 1tb هستش توش 2تا هارده؟

Petite

کاربر سایت
Jan 11, 2010
62
ممنون دوست عزیز
1.قیمتش خوبه ؟
2.سرعتش برای بازی هم خوبه ؟
3.راستی چنتا مغازه که اونجا بود کفت این ضد ضربه ضد اب حرفه
4.این بهتره یا seagate goflex 750gb
5.الان این 1tb هستش توش 2تا هارده؟
خواهش ميكنم
1. بله كاملا خوب هستش.
2.سرعتش بله مناسبه و مشكلی نداشتم.
3.بله كاملا ضد ضربه و آب هستش! و همينطور ضد پرس. روی كارتنش اگر دقت كنيد به اين موارد اشاره شده و اگر بيشتر مايليد ، در نت جستجو انجام بدهيد ، كاملا متوجه خواهيد شد!
4.به نظر من بدون شك اين بهتره .
5. دقيقا متوجه منظور شما نشدم! ولی دوتا هارد ، نه!

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
خواهش ميكنم
1. بله كاملا خوب هستش.
2.سرعتش بله مناسبه و مشكلی نداشتم.
3.بله كاملا ضد ضربه و آب هستش! و همينطور ضد پرس. روی كارتنش اگر دقت كنيد به اين موارد اشاره شده و اگر بيشتر مايليد ، در نت جستجو انجام بدهيد ، كاملا متوجه خواهيد شد!
4.به نظر من بدون شك اين بهتره .
5. دقيقا متوجه منظور شما نشدم! ولی دوتا هارد ، نه!

بازم ممنون
1.شما همینو داری؟ پارتیشن بندی کردی؟چون یه پارتیشن اونم Fat32
2.اسمه هاردو اینو میشناسه SP PHD U2 درسته؟
3.در مورد 1tb -اخه هارد های لبتابی میگن تا 750 گیگ هستن بعد ازاون 2تا هارد میزارن به صورت رید
4.برنامه سلیکون نصب کردی؟

Petite

کاربر سایت
Jan 11, 2010
62
بازم ممنون
1.شما همینو داری؟ پارتیشن بندی کردی؟چون یه پارتیشن اونم Fat32
2.اسمه هاردو اینو میشناسه SP PHD U2 درسته؟
3.در مورد 1tb -اخه هارد های لبتابی میگن تا 750 گیگ هستن بعد ازاون 2تا هارد میزارن به صورت رید
4.برنامه سلیکون نصب کردی؟
خواهش ميكنم
1.بله . نه! . برای بكاپ گيم ps3 همونطور كه خود شما بهتر از من ميدونيد، يك پارتيشن، اونم FAT32 .
2.بله دقيقا همين.
3.در اين مورد اطلاع كافی ندارم! ولی تا اونجايی كه ميدونم اينا به اين شكل نيستند!.
4.نه ، احتياجی بهش ندارم!
موفق باشيد.

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
ممنون
1.اره میدونم اما خوب ntfs هم بعضی جاها بدرد میخوره :d خواستم ببینم ps3 با پارتیشن مشکلی نداره
2.در مورد هارد داخلیش تحقیق کردم همون یدون هستش سامسونگ هم هست-

Petite

کاربر سایت
Jan 11, 2010
62
ممنون
1.اره میدونم اما خوب ntfs هم بعضی جاها بدرد میخوره :d خواستم ببینم ps3 با پارتیشن مشکلی نداره
2.در مورد هارد داخلیش تحقیق کردم همون یدون هستش سامسونگ هم هست-
سلام
1.مشكل كه نداره، ولی دقيقا نميدونم، تا اونجايی كه اطلاع دارم فقط يك پارتيشنُ شناسايی ميكنه.
2.در مورد هارد داخليش شما چقدر مطمئن هستيد كه سامسونگِ!؟چون من از فروشندش پرسيدم هارد داخليش چيه؟ گفت محصولِ خودشه!
مرسی

آخرین ویرایش:

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
جهت اطلاع میگم هاردای "2.5 تا 2TB هم موجوده بصورت مجزا و ربطی به Raid هم نداره ! (فقط تو حجم های بالاتر پلاتر افزایش پیدا میکنه مثلا اگه 1TB باشه 2 تا پلاتر اگه 2TB باشه 4 تا پلاتر)
سلام
1.مشكل كه نداره، ولی دقيقا نميدونم، تا اونجايی كه اطلاع دارم فقط يك پارتيشنُ شناسايی ميكنه.
2.در مورد هارد داخليش شما چقدر مطمئن هستيد كه سامسونگِ!؟چون من از فروشندش پرسيدم هارد داخليش چيه؟ گفت محصولِ خودشه!
مرسی
Sony هارد نمیزنه معمولا از تولید کننده های دیگه مثل Toshiba , Hitachi و... تامین جنس میشه !

آخرین ویرایش:

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
سلام
مرسی

توی یه سایت pc30worlیکی از بچه ها پرسیدم گفت سامسونگ هستش -که سامسونگ هم الان سگین خریده
سلیکون اصلا خودش هارد نمیزنه

---------- نوشته در 04:30 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:28 AM ارسال شده بود ----------

جهت اطلاع میگم هاردای "2.5 تا 2TB هم موجوده بصورت مجزا و ربطی به Raid هم نداره ! (فقط تو حجم های بالاتر پلاتر افزایش پیدا میکنه مثلا اگه 1TB باشه 2 تا پلاتر اگه 2TB باشه 4 تا پلاتر)

!
بله دوست عزیز حف با شماست -چون قبلا شنیده بودم توی کشوی ps3 تا 750 جا میشه منو اشتباه انداخت فکر کردم 2تا هارد بخ صورت رید هستش
که بعدا با تحقیق فهمیدم پلاتر اضافه میشه و باعث میشه ضخامت بره بالا
راستی شما از تعداد پارتیشن خبر نداری برای ps3
?
به نظرت من این 1tb 2تا پارتیشن کنم؟الان یدونه Fat32 هستش

---------- نوشته در 04:32 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:30 AM ارسال شده بود ----------

Sony هارد نمیزنه معمولا از تولید کننده های دیگه مثل Toshiba , Hitachi و... تامین جنس میشه !

این دوستمون منظورش هارد های داخلی Silicom power بود
که این برند ها هم هارد های داخلیشونو از شرکت های دیگه مثل (وسترن-سیگیت و.. )تامین میکنن

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
بله دوست عزیز حف با شماست -چون قبلا شنیده بودم توی کشوی ps3 تا 750 جا میشه منو اشتباه انداخت فکر کردم 2تا هارد بخ صورت رید هستش
که بعدا با تحقیق فهمیدم پلاتر اضافه میشه و باعث میشه ضخامت بره بالا
راستی شما از تعداد پارتیشن خبر نداری برای ps3
?
به نظرت من این 1tb 2تا پارتیشن کنم؟الان یدونه Fat32 هستش
این دوستمون منظورش هارد های داخلی Silicom power بود
که این برند ها هم هارد های داخلیشونو از شرکت های دیگه مثل (وسترن-سیگیت و.. )تامین میکنن
تا جایی که میدونم فقط 1 پارتیشن رو میشناسه و اگه چنتا باشه اولین پارتیشن مِلاک قرار میگیره !

CM_Punk

کاربر سایت
Dec 14, 2012
107
نام
علیرضا
هر چقدر که حافظه اش باشه هم مشکلی پیش نمیاره؟چون 1 دونه 2 ترابایتی دارم 2تا هم 1 ترابایتی دارم میخوام وقتی پلی بخرم نیازی به خرید دوباره هارد اکسترنال نباشه
====================================================================================================
یک سوال:فرق بین هارد اینترنال و اکسترنال چیه؟اینترنال به حافظه داخلی و اکسترنال به همین هارد های جانبی میگن.درسته؟
ممنون از کمک های شما

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
هر چقدر که حافظه اش باشه هم مشکلی پیش نمیاره؟چون 1 دونه 2 ترابایتی دارم 2تا هم 1 ترابایتی دارم میخوام وقتی پلی بخرم نیازی به خرید دوباره هارد اکسترنال نباشه
====================================================================================================
یک سوال:فرق بین هارد اینترنال و اکسترنال چیه؟اینترنال به حافظه داخلی و اکسترنال به همین هارد های جانبی میگن.درسته؟
ممنون از کمک های شما

نه دوسته عزیز نمیدونی بیشتر از 720 گیگ بذاری داخله پلی 3
چون این پلی3 جای هاردش بیشتر از 720 گیگ جا نمیشه چون اندازش کوچیکه ولی با بقیه اندازشون بزرگه و داخله خشاب پلی3 که ماله هارد هست نمیشه برای همینم هست که همهون میگیم تا 720 گیگ نخرید و نذارید بیشتر از این حجم

.::CNET::.

کاربر سایت
Nov 21, 2012
35
نام
--------------
نه دوسته عزیز نمیدونی بیشتر از 720 گیگ بذاری داخله پلی 3
چون این پلی3 جای هاردش بیشتر از 720 گیگ جا نمیشه چون اندازش کوچیکه ولی با بقیه اندازشون بزرگه و داخله خشاب پلی3 که ماله هارد هست نمیشه برای همینم هست که همهون میگیم تا 720 گیگ نخرید و نذارید بیشتر از این حجم

يه سوال دارم. با هارداي usb 3 جواب ميده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر