هارد های اکسترنال تست شده روی ps3

byte

عضو جدید
Jun 9, 2012
59
نام
ShAhRaM
ممنون از کمکتون.اتفاقا پلی3 من هک شده است.خیالم راحت شد مرسی

---------- نوشته در 09:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:29 PM ارسال شده بود ----------

آخه من امروز رفتم یکی از پاساژا پرسیدم گفت میاره ولی سرعتش خیلی کم میشه.واقعا اینطوریه؟

hossein.dark

کاربر سایت
Mar 27, 2012
126
نام
}{03E!/\/
ممنون از کمکتون.اتفاقا پلی3 من هک شده است.خیالم راحت شد مرسی---------- نوشته در 09:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:29 PM ارسال شده بود ----------آخه من امروز رفتم یکی از پاساژا پرسیدم گفت میاره ولی سرعتش خیلی کم میشه.واقعا اینطوریه؟
کم که ميشه ولى نه اونقدر حالا واسه چى USB 3 ميخواى بگيرى؟؟

byte

عضو جدید
Jun 9, 2012
59
نام
ShAhRaM
آخه usb2 wdپیدا نمیشه برای همین مجبورم usb3بگیرم.شما راهی برای کم نشدنه سرعتش میدونین؟

---------- نوشته در 10:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:39 PM ارسال شده بود ----------

من کاری با سرعته کمش ندارم.اگرهم خیلی کم سرعتش بیاد پایین چه بهتر.تنها چیزی که نگرانم میکنه اینه که پلی3 نشناستش که دوستمون گفتن مشکلی نداره.

hossein.dark

کاربر سایت
Mar 27, 2012
126
نام
}{03E!/\/
آخه usb2 wdپیدا نمیشه برای همین مجبورم usb3بگیرم.شما راهی برای کم نشدنه سرعتش میدونین؟---------- نوشته در 10:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:39 PM ارسال شده بود ----------من کاری با سرعته کمش ندارم.اگرهم خیلی کم سرعتش بیاد پایین چه بهتر.تنها چیزی که نگرانم میکنه اینه که پلی3 نشناستش که دوستمون گفتن مشکلی نداره.
يه ذره تو توپخونه بگردى پره در ضمن اونيم که ميگن ساپورت ميکنه ساپورت نميکنه با يه ترفندى يو اس بيو تا اخر فرو نمکنن تو دستگاهو از اين جور چيزا....

---------- نوشته در 02:33 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:31 AM ارسال شده بود ----------

اقا شرمنده نديدم اهله اروميه اى گفتم توپخونه حالا اونجارم يه ذره بگرد احتمال زياد هست

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوسته عزیز من خودم یه هارد 3 ترا دارم از اون ور خریدمش اتفاقا امتحانش کردم با هاب و شناختش البته USB فرق میکنه نمیدونم چه طوری 3 و یا 4 باشه نمیدونم
ولی در کل بهش خورد
موفق باشی

ted mosby

کاربر سایت
Jun 11, 2012
1
آخه usb2 wdپیدا نمیشه برای همین مجبورم usb3بگیرم.شما راهی برای کم نشدنه سرعتش میدونین؟

---------- نوشته در 10:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:39 PM ارسال شده بود ----------

من کاری با سرعته کمش ندارم.اگرهم خیلی کم سرعتش بیاد پایین چه بهتر.تنها چیزی که نگرانم میکنه اینه که پلی3 نشناستش که دوستمون گفتن مشکلی نداره.

دوست عزیز من یه هارد WD usb 3 دارم که 500gig هست اصلا مشکل سرعت نداره و اینکه ps3 به راحتی میشناستش

byte

عضو جدید
Jun 9, 2012
59
نام
ShAhRaM
من امروز رفتم از یه جایی پرسیدم گفت که من خودم wd 2tbدارم از همونی که میخوام بگیرم گفتش هیچ مشکلی نداره به راحتی میشناستش نگران نباش.مگه برای اداپتور دار هم هاب لازمه؟اخه گفتن بدون هاب میاره.

byte

عضو جدید
Jun 9, 2012
59
نام
ShAhRaM
آقا من امروز wd 2tbاداپتور دار گرفتم به راحتی پلی3 شناختش فرمتشم fat32 کردم توش بازی هم ریختم الان دارم حالشو میبرم.بازم ممنون از کمکتون

Hamid Ejdeha

کاربر سایت
Feb 8, 2012
60
هارد usb2 ارزش خریدن داره؟یه اسلیم دارم.
در ضمن برای شناختن usb3 در کامپیوتر هم نیاز به سخت افزار خاصی هست؟
الان با چه مبلغی میشه یه هارد usb2 یک ترا بایت گرفت؟

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
هارد usb2 ارزش خریدن داره؟یه اسلیم دارم.
در ضمن برای شناختن usb3 در کامپیوتر هم نیاز به سخت افزار خاصی هست؟
الان با چه مبلغی میشه یه هارد usb2 یک ترا بایت گرفت؟

به نظر من واسه استفاده برای PS3 مدل USB2 خریداری کنید بهتر هست.
تاجایی که اطلاع دارم در کامپیوتر برای استفاده از هارد USB3 اگه به پورت USB3 وصل کنید نهایت سرعت USB3 را خواهید داشت و در صورتی که به پورت USB2 وصل کنید از سرعت کمتر (نهایت سرعت USB2) بهره مند خواهید شد
برای استفاده از سرعت USB3 باید مادربرد کامپیوتر یا لپ تاپ شما دارای پورت USB3 باشد
قیمت فکر کنم حدود 200 تومن (نو)
پیشنهاد میکنم از برند WD خریداری کنید

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
شرمنده اگر سوالم تکراری هست، خواستم بدونم هارد Western Digital My Passport Essential 1TB که هم USB2/3 است با PS3 سازگاری دارد؟

byte

عضو جدید
Jun 9, 2012
59
نام
ShAhRaM
اره کار میکنه به شرطی که به هاب اداپتور دار وصلش کنی.واگرنه اسلیم برق رسانیش برای wdضعیفه.من خودم 2tb wb با اداپتور گرفتم عالی کار میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر