هارد های اکسترنال تست شده روی ps3

mostafa 1362 4 5

کاربر سایت
Oct 7, 2008
240
سلام
wd 1 t usb 3
با 3 تا پارتیشن بدون مشکل شناخت ps3 slim 320
100% ok =))
من رو اولش ترسوندن :-sوقتی خریدم و امنتحان کردم حال داد 1000 گیگ :p
حال میده هرچی بخواهی توش هست:d

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
سلام
wd 1 t usb 3
با 3 تا پارتیشن بدون مشکل شناخت ps3 slim 320
100% ok =))
من رو اولش ترسوندن :-sوقتی خریدم و امنتحان کردم حال داد 1000 گیگ :p
حال میده هرچی بخواهی توش هست:d
مشخصاتش رو میدی اسم کاملش چیه؟
و چند rpm?

---------- نوشته در 04:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:43 PM ارسال شده بود ----------

گزینه 5 رو بگیر. البته اگه اسلیم داره که باید یو اس بی 2 بگیری.
اسلیمه

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
آقا لطفا يه سايت خوب كه هارد ميفروشه معرفي كنين به من..ميخوام از اينترنت بخرم چون اينجا شيراز قيمتا الكي رفته بالا...!هارد 70 تومني شده 120!
من PS3 40 fat دارم چه هاردي بگيرم؟
لطفا يكي راهنمايي كنه چون خيلي نياز دارم...ممنون.

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
سلام دوستان....عزیز تر از جان
یه وسترن 500 خریدم My Passportپارتیشنو فت 32 کردن بازی هم ریختن برام یکی از دوستان...ولی مولتی من رو که اجرا میکنم بازیارو نمیشناسه..مشکلش کجاست؟؟ممنون میشم کمکم کنید..(شایدم جاش اینجا نبود ولی جاشو پیدا نکردم)مرسی

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
سلام دوستان....عزیز تر از جان
یه وسترن 500 خریدم My Passportپارتیشنو فت 32 کردن بازی هم ریختن برام یکی از دوستان...ولی مولتی من رو که اجرا میکنم بازیارو نمیشناسه..مشکلش کجاست؟؟ممنون میشم کمکم کنید..(شایدم جاش اینجا نبود ولی جاشو پیدا نکردم)مرسی
به احتمال زیاد USB3 هست درسته!؟!
باید از HUB استفاده کنید تا دستگاه بشناسه هارد رو

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
827
نام
کاظم
چه هابی میشه معرفی کنید؟؟؟

امروز قصد داریم یکی از بهترین آموزشها را به شما دوستان عزیز ارایه کنیم.
در این آموزش به شما گفته می شود که چگونه از یک
Hard External USB 3 بر روی PS3 آن هم بدون نیاز به HUB استفاده کنید.

کارهای زیر را با دقت انجام دهید تا به نتیجه برسید:

1-وارد برنامه
Multiman و به حالت XMMB بروید
2-ابتدا فقط کابل هارد خودرابه
PS3 وصل کنید
3-حالا دریک دست هارد و با دست دیگر هم کابل هارد را که به
PS3 متصل کردید, بگیرید.
4-حالا بسیار آهسته هارد را به کابل اما نه به طور کامل متصل کنید.دقت کنید خیلی آهسته .کمی مانده تا اتصال به طور کامل بین هارد و کابل برقرار شود دست نگه دارید.
5-اگر کار را درست انجام داده باشید باید قسمت
Refresh در حالت XMMB که شبیه به یک دیسک هست شروع به چرخش کند و همچنین چراغ روی هارد باید روشن شده باشد.
6.در پایان هارد را به طور کامل به کابل وصل کنید.

این روش ممکن است برای اولین بار مشکل به نظر برسد اما با تکرار کردن آن بسیار آسان خواهد شد.

نکته 1:این روش بر روی همه ی هارد های USB 3 کار نمی کند و فقط بر روی هاردهایی که دارای یک دکمه Back up گیری و یا روشهای مشابه را برای تهیه نسخه پشتیبان می کنند کار خواهد کرد.
نکته 2:این روش ممکن است بر روی PS3 های Slim کار نکند.
نکته 3:این روش بر روی بر روی هارد WD بدون هیچ مشکلی کار می کند و برای هاردهای SEAGATE و سایر هارد ها هم نباید مشکلی وجود داشته باشد.

منبع سایت :
فروم PSX

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
ااا...دوست عزیز مرسی ولی اینطور کاره من که راه نمیوفته...میشه یه هاب معرفی کنید که جواب بده...به من گفتن وسترن این مدل هاردی رو که شما داری تولیدشو توقف کرده...از نظر سرعتی رو پی سی عالی هستش ولی اسلیم من شناساییش نمیکنه..دوستانی که توکار فروش بازی و اینجور چیزا هستن گفتن که (یکیشون)برات بردشو عوض میکنیم و USB2میشه و جواب میده 100%..یه هارد وسترن نشونم دادن که همون بلا رو سرش اورده بودن...(به این ترتیب هار از گارانتی خارج میشه)البته منم دلم نمیاد اینکار روش صورت بگیره...
مرسی
western-digital-my-passport-essential-500gb-external-usb-3-0-2-0-portable-hard-drive-midnight-black-alterna-320w.jpg

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
827
نام
کاظم
ااا...دوست عزیز مرسی ولی اینطور کاره من که راه نمیوفته...میشه یه هاب معرفی کنید که جواب بده...به من گفتن وسترن این مدل هاردی رو که شما داری تولیدشو توقف کرده...از نظر سرعتی رو پی سی عالی هستش ولی اسلیم من شناساییش نمیکنه..دوستانی که توکار فروش بازی و اینجور چیزا هستن گفتن که (یکیشون)برات بردشو عوض میکنیم و USB2میشه و جواب میده 100%..یه هارد وسترن نشونم دادن که همون بلا رو سرش اورده بودن...(به این ترتیب هار از گارانتی خارج میشه)البته منم دلم نمیاد اینکار روش صورت بگیره...
مرسی
western-digital-my-passport-essential-500gb-external-usb-3-0-2-0-portable-hard-drive-midnight-black-alterna-320w.jpg

نههههههههههههههههه اصلا اینکارو نکنییییییییییییی آ.. ببخشید آ ولی خریت محضه.. مگه مریضی؟!
هاب رو توی بازار میتونی بگیری همه جا ریخته دیگه برادر برو بگو هاب usb میخوای.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر