هارد های اکسترنال تست شده روی ps3

Dreamly

کاربر سایت
Mar 9, 2011
115
نام
امیرحسین
سلام
بی زحمت قیمت این هارد های اکسترنال وسترن 2 ترا رو میخواستم
my book elite 2 t
my book essential 2 t
my book studio 2 t
my book studio edition ii 2 t

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
سلام
بی زحمت قیمت این هارد های اکسترنال وسترن 2 ترا رو میخواستم
my book elite 2 t
my book essential 2 t
my book studio 2 t
my book studio edition ii 2 t
سلام دوست عزیز قیمت هارد usb3 دار وسترن حدود 130 تومنه 2 تراش
که برای اسلیم مناسب نیست با هاب کار میکنه اما سرعت میاد پایین
مدل های قدیمی هم که نیستن دیگه
این مدل هم my book elite 2 t قیمتش بالاس بخاطر صفحه نمایشگرش و اینکه نمیتونی تغییرش بدی یکی از دوستان توی فروم پی سی ورد میگفت
من مدل المنت خریدم 115 تومن 2ترا که مذل خوبیه راضیم هستم فکر کنم 110 هم گیر بیاری با گارانتی اواژنگ

magh

کاربر سایت
Sep 2, 2011
16
من خودم
adata ch94
خریدم 500 گیگ هستش ولی به نظرم کافیه، روی هر دو مدل اسلیم و فت هم تست کردم
قیمتش هم 86 هزار هستش تو اصفهان

aliani

کاربر سایت
Sep 26, 2007
171
دوستان میخوام یه هارد یک ترابایت بگیرم برای ps3 به نظرتون این مدل Western Digital My Passport Essential 1000 GB USB3.0 خوبه ؟ قیمتش بالا نیست حدود 130 ؟

ممنون

love4fcb

کاربر سایت
Aug 12, 2011
78
نام
فرهاد
دوستان میخوام یه هارد یک ترابایت بگیرم برای ps3 به نظرتون این مدل Western Digital My Passport Essential 1000 GB USB3.0 خوبه ؟ قیمتش بالا نیست حدود 130 ؟

ممنون

بگیر اصلا شک نکن منم از این هارد دارم خیلی هم راضیم ازش دو پارتیشن کردم 700 برایps3 و 230 هم برای HD movie هام اصلا هم اشکال نداره البته مال من فته خوب جواب داد فک کنم برای اسلیم باید با هاب وصل کنی منم اون موقع 135 گرفتم با 2 سال گارانتی;)

djjin12

کاربر سایت
Aug 8, 2008
142
دوستان سلام!
من یک هارد اکسترنال Toshiba دارم ولی NTFS !!! باید چیکار کنم که FAT32 بشه لطفا یه راهه خیلی ساده نشون بدین!!!
مر30

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
بگیر اصلا شک نکن منم از این هارد دارم خیلی هم راضیم ازش دو پارتیشن کردم 700 برایps3 و 230 هم برای HD movie هام اصلا هم اشکال نداره البته مال من فته خوب جواب داد فک کنم برای اسلیم باید با هاب وصل کنی منم اون موقع 135 گرفتم با 2 سال گارانتی;)
سلام دوست عزیز
هابت از اون برق داراس؟
اخه هاب معمولی ها سرعت انتقالو میاره پایین

---------- نوشته در 11:40 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:39 AM ارسال شده بود ----------

دوستان سلام!
من یک هارد اکسترنال Toshiba دارم ولی NTFS !!! باید چیکار کنم که FAT32 بشه لطفا یه راهه خیلی ساده نشون بدین!!!
مر30
سلام
با یه برنامه پارتیشن بندی فرمتش کنید به فت 32 :D

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
دوستان يه هارد 1.5 ترا خوب در حد 100 تومن تا 120 تومن معرفي ميكنيد كه سازگاري كاملي با ps3 داشته باشه ؟؟
خواهشا usb 3 باشه و همچنين بدون اداپتور و ترجيحا وسترن .
ممنون

حالا قيمت زياد تر هم بود تا 145 هم مشكلي نيست

آخرین ویرایش:

korosh73

کاربر سایت
Jan 15, 2011
210
نام
کوروش
سلام دوستان .

من اسلیم دارم . میخوام یه هارد 1 ترا بگیرم .

حالا موندم اینجا با این اوصاف که دیگه کسی یو اس بی 2 نمیگیره ، چیکار کنم ؟

یه یو اس بی 3 بگیرم و بعدش با هاب اداپتور خور راهش بندازم ؟ کار میکنه 100 درصد ؟

یه مدل خوب بهم معرفی کنید . ممنونتونم .فقط سریع تر میخوام برم بخرم. راسیت اگه راهنمایی چیزی هست بهم بگید .ممنون.

love4fcb

کاربر سایت
Aug 12, 2011
78
نام
فرهاد
سلام دوست عزیز
هابت از اون برق داراس؟
اخه هاب معمولی ها سرعت انتقالو میاره پایین

دوست عزیز دستگاه من fat هستش بدون هاب وصل کردم از اونایی که با هاب وصل کردن بپرس شرمنده

دوستان يه هارد 1.5 ترا خوب در حد 100 تومن تا 120 تومن معرفي ميكنيد كه سازگاري كاملي با ps3 داشته باشه ؟؟
خواهشا usb 3 باشه و همچنين بدون اداپتور و ترجيحا وسترن .
ممنون

حالا قيمت زياد تر هم بود تا 145 هم مشكلي نيست

1.5 وسترن آداپتور دار من ندیدم ولی سیگیت داره من شدیدا این رو ترجیح میدم هارد USb 3.0 هست اینجا اشتباهه نوشته از مغازه دار این رو بپرس میبینی usb 3.0 هست
http://www.digikala.com/default.aspx?Products=Computer&Product=Computer-HDD-WD-PMP-Ess-SE-1TB

سلام دوستان .

من اسلیم دارم . میخوام یه هارد 1 ترا بگیرم .

حالا موندم اینجا با این اوصاف که دیگه کسی یو اس بی 2 نمیگیره ، چیکار کنم ؟

یه یو اس بی 3 بگیرم و بعدش با هاب اداپتور خور راهش بندازم ؟ کار میکنه 100 درصد ؟

یه مدل خوب بهم معرفی کنید . ممنونتونم .فقط سریع تر میخوام برم بخرم. راسیت اگه راهنمایی چیزی هست بهم بگید .ممنون.

شدیدا این رو ترجیح میدم بخری خودم دارم زدم رو fat عالی کار میکنه هارد USb 3.0 هست اینجا اشتباهه نوشته از مغازه دار این رو بپرس میبینی usb 3.0 هست

http://www.digikala.com/default.aspx?Products=Computer&Product=Computer-HDD-WD-PMP-Ess-SE-1TB

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
دوست عزیز دستگاه من fat هستش بدون هاب وصل کردم از اونایی که با هاب وصل کردن بپرس شرمنده

1.5 وسترن آداپتور دار من ندیدم ولی سیگیت داره من شدیدا این رو ترجیح میدم هارد USb 3.0 هست اینجا اشتباهه نوشته از مغازه دار این رو بپرس میبینی usb 3.0 هست

شدیدا این رو ترجیح میدم بخری خودم دارم زدم رو fat عالی کار میکنه هارد USb 3.0 هست اینجا اشتباهه نوشته از مغازه دار این رو بپرس میبینی usb 3.0 هست

ممنون مرسی شرمنده حواسم نبود فته دستگاه
لحخ منم یدونه از این 500 گیگاش دارم اما سرعتش کمه برای نقلو انتقال گفتم شاید از هابه

راستی وسترن اداپتور دار داره

korosh73

کاربر سایت
Jan 15, 2011
210
نام
کوروش
سلام ممنون ولی ماله من اسلیمه . نمیشه که اینو بخرم . یکی کمک کنه . قیمت این هاب چقدره (منظورم همون اداپتور خورشه دیگه ) حتما جواب میده ؟(واسه یو اس بی 3 میگم )

ای خدااااااااا یکی کمک کنه . اگه عکسی هم هست از این هاب ممنون میشم بهم بدید .

کمک ....

love4fcb

کاربر سایت
Aug 12, 2011
78
نام
فرهاد
ممنون مرسی شرمنده حواسم نبود فته دستگاه
لحخ منم یدونه از این 500 گیگاش دارم اما سرعتش کمه برای نقلو انتقال گفتم شاید از هابه

راستی وسترن اداپتور دار داره

خواهش میکنم...
مال من با usb 2.0 35 ta 40 'میده گاهی هم به 50 میرسه حالا ببین با usb 3.0 چی میشه شاید از هابت هستش و وسترن اداپتور دار داره اونا هم سری my book essential هستش

---------- نوشته در 08:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:57 PM ارسال شده بود ----------

سلام ممنون ولی ماله من اسلیمه . نمیشه که اینو بخرم . یکی کمک کنه . قیمت این هاب چقدره (منظورم همون اداپتور خورشه دیگه ) حتما جواب میده ؟(واسه یو اس بی 3 میگم )

ای خدااااااااا یکی کمک کنه . اگه عکسی هم هست از این هاب ممنون میشم بهم بدید .

کمک ....

درود از دوست عزیزمون مهرداد بپرس انگار اون با هاب وصل کرده بهش پ.خ بزن

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
خواهش میکنم...
مال من با usb 2.0 35 ta 40 'میده گاهی هم به 50 میرسه حالا ببین با usb 3.0 چی میشه شاید از هابت هستش و وسترن اداپتور دار داره اونا هم سری my book essential هستش

---------- نوشته در 08:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:57 PM ارسال شده بود ----------

درود از دوست عزیزمون مهرداد بپرس انگار اون با هاب وصل کرده بهش پ.خ بزن
اها برای من usb 2 نزدیکای 40 هستش فکر کنم به usn3 لپتاپ هم وصل کردم بالای 70 بود کم بود
برای شما از اون 7200 هستش؟

اره وسترن سری المنت الان 2 ترا گرفتم 115 تومن عالیه واقا
مدل mybok هم هست اما usb3 هستش

wsxwsxw

کاربر سایت
Jun 9, 2011
9
سلام

قابل توجه همه wd my passport دارها اگه هارد شما به ps3 وصل نمیشه باید کابل usbو هاب مخصوص ps3 رو از بازار توپخونه تهیه کنید ..کابل خود هارد رو به هاب وصل کنید و از طریق کابل usb مخصوص ps3 که خریدید هاب رو به ps3 وصل کنید اینطوری میتونید هارد رو به ps3 بشناسونید قیمت usb وهاب حدود 20 تومن هست:-*

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر