هارد های اکسترنال تست شده روی ps3

abbasaa

کاربر سایت
Jan 14, 2011
113
نام
abbas
من یه هارد پورتیبل سیگیت 1 ترابایتی خریدم.از اونجا که برای اجرای بازی های کپی باید فرمتش فت32 باشه وقتی من میخواهم فرمتش را عوض کنم فقط 2 گزینه وجود داره ntfs و exFAT .میخواستم بدونم چطوری میتون فرمتش را به فت 32 تغییر بدم؟؟؟

imanmafia

کاربر سایت
Nov 23, 2009
57
نام
ایمان
من یه هارد پورتیبل سیگیت 1 ترابایتی خریدم.از اونجا که برای اجرای بازی های کپی باید فرمتش فت32 باشه وقتی من میخواهم فرمتش را عوض کنم فقط 2 گزینه وجود داره ntfs و exFAT .میخواستم بدونم چطوری میتون فرمتش را به فت 32 تغییر بدم؟؟؟

با برنامه swissknife راحت میتونی فرمت کنی به fat32

http://www.softpedia.com/get/System/Hard-Disk-Utils/SwissKnife.shtml

grd

کاربر سایت
Jun 10, 2009
36
نام
سعید دشتی
هارد MSI USB3/USB2 500GB هم بر روی PS3 FAT AND SLIM تست گردید،بدون هیچ مشکلی و خیلی رون بازیهارو اجرا میکنه.
پیشنهاد میمکنم هارد رو به صورت EXTENDED ایجاد و فرمت کنید،بعضی از بازیها با پارتیشن PRIMARY برای اجرا مشکل داشتند،برای فرمت و ایجاد پارتیشن میتونین از برنامه PARAGON PARTITION MANAGER استفاده کنید(نسخه بوت).:)>-

گائودی

کاربر سایت
Feb 23, 2009
208
نام
ناصر
یه سوال داشتم
من هفت هشت ماه پیش که هارد کنسولم عوضم کردم و یه هارد 500 اینترنال انداختم تو دستگام هارد خود کنسول که 40 بود همینجوری مونده اون موقع میخواستم یه قاب هارد اکسترنال بخرم قیمت کردم طرف گفت 25 تومن بیخیال شدم چند وقت پیش هم یه جا یه بسته دیدم که طرف میگفت 13 تومن و یه سری وسایل بود که فقط کابلش به درد من میخورد ولی کابلش جدا نمیفروخت میخواستم ببینم میتونم اون کابل تکی پیدا کنم بخرم یا نه
کابل یه طرفش میخورد به هارد که چند تا سوراخ داره یه طرفش هم که میخوره به درگاه یو اس بی کیس

essi 10

کاربر سایت
Apr 12, 2010
225
نام
احسان
دوستان ایشون هم هارد بنده هستش!:d
از همه چیزش راضیم...
145726443_thumbnailhitachi-simple-tough-external-hard-drive-500gb.jpg

farzan447

کاربر سایت
Jul 18, 2009
30
سلام بچه ها من یه هارد WD 500gb pasporti USB3 گرفتم بعد فهمیدم که رو اسلیم دردسر داره ، حالا فردا می خوام برم عوضش کنم چی بگیرم یه هارد خوب usb2 که آداپتورم نداشته باشه و راحت و بی دردسر
قیمتشم مهم نیست
seagate یا این A-Data ضد ضربه و ضد آب؟a-data چطوریه ؟

یه سوال دیگه ...7200 یا 5400 که فرقی نداره جفتش ساپورت میشه رو اسلیم...فقط من عجله دارم ممنون
البته یه چیزی بگم رو هاردم نوشته : usb2/usb3 این یعنی چی ؟ من تست نکردم ترسیدم پس نگیره یارو

آخرین ویرایش:

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
سلام بچه ها من یه هارد WD 500gb pasporti USB3 گرفتم بعد فهمیدم که رو اسلیم دردسر داره ، حالا فردا می خوام برم عوضش کنم چی بگیرم یه هارد خوب usb2 که آداپتورم نداشته باشه و راحت و بی دردسر
قیمتشم مهم نیست

یه سوال دیگه ...7200 یا 5400 که فرقی نداره جفتش ساپورت میشه رو اسلیم...فقط من عجله دارم ممنون
البته یه چیزی بگم رو هاردم نوشته : usb2/usb3 این یعنی چی ؟ من تست نکردم ترسیدم پس نگیره یارو

مطمئنا جواب نمیگرفتی .
یعنی هردورو ساپورته.

seagate یا این A-Data ضد ضربه و ضد آب؟a-data چطوریه ؟
با جفتش کار کردم هم اسلیم هم فت خوبن.
A-DATA ترجیح میدم...

korosh73

کاربر سایت
Jan 15, 2011
210
نام
کوروش
فکر کنم بهترین هارد این باشه که رو اسلیم خوب جواب بده .

seagate goflex ultra USB2

500 هم قیمتش 78
1 ترا هم قیمت 123

موفق باشید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر