هارد های اکسترنال تست شده روی ps3

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
خوب معلومه که بدون اداپتور بهتره چون برقش رو از خود کنسول میگیره و با هر بار روشن و خاموش شدن کنسول دیگه شما نیازی نداری اداپتور رو به برق بزنی و هاردهای بدون اداپتور در حال حاضر بیشترین ظرفیتش 1.5 ترابایات هست و تنها نقطه ضعفه این هاردها قیمت بالاتر اونهاست و اینهایی که میگن به کنسول فشار میاره بلانسبت چرت میگن و ps3 که خوبه خود من به xbox360 جیتگم دوتا هارد بدون اداپتور 1 ترابایت و 1.5 ترابایت وصل کردم و تازه بهش کول پد هم برای خنک نگهداشتنش وصل کردم و الان دوساله اخ نگفته.

هاردهای با اداپتور هم گزینه های بدی نیستن در صورتی که ظرفیت بالای اونها رو بخری و خودم برای ps3 یک 3 ترابایتش رو خریدم و هارد یک ترابایت اداپتوری هم تو رنج 100 تومن هست و نوع بدون اداپتورش هم 130 تومن هست.

تا 750 گیگ رو ساپورت میکنه از نوع لبتابیش.

البته بیشتر هم ساپورت میکنه ولی چون هاردهای لبتابی از 750 گیگ به بالا حجم فیزیکی اونها بزرگتر میشه دیگه تو ps3 جا نمیشن و خود من یه هار داخلی 640 گیگ بر روی ps3 گذاشتم.

شما میتونی با یک تیر دو نشون بزنی و یه هارد اکسترنال پاسپورتی بدون اداپتور بگیری و بعد میتونی هارد رو از تو قاب در بیاری و به ps3 وصل کنی و هر وقت هم نخواستی دوباره هارد رو به قابش بزنی و بصورت اکسترنال استفاده کنی و حواست باشه ظرفیت بیشتر از 750 نگیری که اونا بزرگترن و تو دستگاه جا نمیشن.

اقا چیکار میکنی با ps3 :d همه بازی هارو ریختی توش؟ 3640 گیگ حجمو زدی بهش بیا به م هم بازی بده :d
پس مدل اداپتور یmybook بگیرم؟چون نمیخوام تکونش بدم با اداپتور بگیرم بهتره نه ؟از نظر قیمت میگم

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
اقا چیکار میکنی با ps3 :d همه بازی هارو ریختی توش؟ 3640 گیگ حجمو زدی بهش بیا به م هم بازی بده :d
پس مدل اداپتور یmybook بگیرم؟چون نمیخوام تکونش بدم با اداپتور بگیرم بهتره نه ؟از نظر قیمت میگم

هر جور برات میصرفه بگیر.

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
تا 750 گیگ رو ساپورت میکنه از نوع لبتابیش.

البته بیشتر هم ساپورت میکنه ولی چون هاردهای لبتابی از 750 گیگ به بالا حجم فیزیکی اونها بزرگتر میشه دیگه تو ps3 جا نمیشن و خود من یه هار داخلی 640 گیگ بر روی ps3 گذاشتم.

شما میتونی با یک تیر دو نشون بزنی و یه هارد اکسترنال پاسپورتی بدون اداپتور بگیری و بعد میتونی هارد رو از تو قاب در بیاری و به ps3 وصل کنی و هر وقت هم نخواستی دوباره هارد رو به قابش بزنی و بصورت اکسترنال استفاده کنی و حواست باشه ظرفیت بیشتر از 750 نگیری که اونا بزرگترن و تو دستگاه جا نمیشن.
مگه هارد داخلی ساتا نیست ؟
این پاسپورتیها که usb هستن ؟ چطوری بندازم بهش ؟

sasan2020

کاربر سایت
Mar 17, 2009
8
ps3 از من هنگام اجرای بازی های کپی یک بازی اریجینال میخواد..حالا هر بازی که میخواد باشه..میخوام بدو نم چه طور میشه که بدون دیسک هم بازی ها رو اجرا کنه؟

برنامه همmulti man هست

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
ps3 از من هنگام اجرای بازی های کپی یک بازی اریجینال میخواد..حالا هر بازی که میخواد باشه..میخوام بدو نم چه طور میشه که بدون دیسک هم بازی ها رو اجرا کنه؟

برنامه همmulti man هست

اونجور که من خوندم برای همه میخواد
فعلا کرکش این مدلیه انگاری
شما اگه بازی نداری یا بازی کار کرده بخر یا یهتر از اون یه پک مو بخر اون دموشو استفاده کن با مو هم حال کن

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali

نگرفتی داداش
خوب تمامی هاردهای پاسپورتی ساتا هستن و اون اکسترنالها یه باکس براشون گذاشتن که بشه از طریق usb به کامپیوتر وصلش کرد و برای استفاده در ps3 باید از قابش درش بیاری;)و برای این گفتم پاسپورتی بگیر که اگه یه وقت نخواستی از هارد در ps3 استفاده کنی اون رو بصورت اکسترنال برای کامپیوتر یا برای خود ps3 استفاده کنی.

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
نگرفتی داداش
خوب تمامی هاردهای پاسپورتی ساتا هستن و اون اکسترنالها یه باکس براشون گذاشتن که بشه از طریق usb به کامپیوتر وصلش کرد و برای استفاده در ps3 باید از قابش درش بیاری;)و برای این گفتم پاسپورتی بگیر که اگه یه وقت نخواستی از هارد در ps3 استفاده کنی اون رو بصورت اکسترنال برای کامپیوتر یا برای خود ps3 استفاده کنی.
اها
حالا گرفتم :د
ولی هر دفه که درش بیاریو بزاری سر جاش باید فرمت بشه اطاعاتش دیگه
یه سوال دیگه :د
همه بازیها از هارد داخلی اجرا میشن دیگه ؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,434
نام
Ali
اها
حالا گرفتم :د
ولی هر دفه که درش بیاریو بزاری سر جاش باید فرمت بشه اطاعاتش دیگه
یه سوال دیگه :د
همه بازیها از هارد داخلی اجرا میشن دیگه ؟

بله باید فرمت بشه و شما موقعی باید درش بیاری که دیگه نخوای بزاریش تو ps3.
تقریبا تمامی بازیهایی که قابل اجرا باشن از هارد داخلی اجرا میشن بجز یکی دو مورد که زیاد مهم نیستن.

littlebigplane

کاربر سایت
May 2, 2011
281
نام
فرهاد

یه برد 3 - 4 سانتیمتری به محل اتصال کابل ساتا و پاور هارد وصله که اونا رو تبدیل به مینی یو اس بی کرده
همونو بردار میشه هارد معمولی

راستی ! اول قاب هارد و بازکن
ویادت باشه چون قابو وا کردی گارنتیش به فنا رفته !;)

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
دوستان سلام!

الان بهترین و مناسب هارد اکسترنال واسه PS3 از کدوم مارک و مدل هست و چرا؟ (مدل دقیق به همراه قیمت لطفا)
بعد میشه واسه PC هم ازین هاردا استفاده کرد دیگه؟ 2.5 بهتره یا 3.5 و چرا؟

آخرین ویرایش:

javad_wfc

کاربر سایت
Mar 5, 2009
238
سلام من یه ps3 فت دارم ولی هک نمیشه اپدیتششم 3/55 هست یهنی مولتی من و بک اپ منجر یا دانلود منجر ذو نمیشتاسه وشناسایی نمیکنه لطفا یه راهنمایی کنین ایا امکان داره دستگاه هک نشه

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
سلام من یه ps3 فت دارم ولی هک نمیشه اپدیتششم 3/55 هست یهنی مولتی من و بک اپ منجر یا دانلود منجر ذو نمیشتاسه وشناسایی نمیکنه لطفا یه راهنمایی کنین ایا امکان داره دستگاه هک نشه

نگران نباش
فردا میاد درست میکنه

The Brave

کاربر سایت
Mar 17, 2011
208
نام
Mehdi

اگر دستگاهتون هک هست میتونین بک آپ منیجر بریزین ، همینجوری روی فریمور اوریج که نمیشه !

korosh73

کاربر سایت
Jan 15, 2011
210
نام
کوروش
سلام دوستان این دفعه دیگه بار آخرمه که میپرسم واسه هارد .

هارد 500 گیگ از چه نوعی خوبه واسه اسلیم ، یعنی یو اس بی 2 ، ولی یه چیزی باشه که بعدا اگه بخوام به کامپیوتر بزنم ، بتونم بهش یو اس بی 3 بزنم .

میشه معرفی کنین ، فقط سریع میخوام بگیرم .

mohammad gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2009
231
نام
محمد
سلام دوستان این دفعه دیگه بار آخرمه که میپرسم واسه هارد .

هارد 500 گیگ از چه نوعی خوبه واسه اسلیم ، یعنی یو اس بی 2 ، ولی یه چیزی باشه که بعدا اگه بخوام به کامپیوتر بزنم ، بتونم بهش یو اس بی 3 بزنم .

میشه معرفی کنین ، فقط سریع میخوام بگیرم .
اگر usb 2.0 می خرید سیگیت سری goflex یا goflex pro بگیر که تبدیل usb تهش عوض میشه و میتونید تبدیل های مختلف استفاده کنید از جمله usb 3.0 البته باید جدا بخری که 30 تومن هست
اگر usb 3.0 میگیرید باید حتما یک هاب هم بگیرید که حدود 10 تومن هست تا ps3 بشناسش ... تو این مورد سیگیت یا وسترن فرقی نمیکنن ...اما کلا هرچی می گیری 7200 دور باشه

• Like
Reactions: korosh73

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر