هارد های اکسترنال تست شده روی ps3

.: BehRaD :.

کاربر سایت
Mar 30, 2011
65
نام
بهراد
بهترین هارد اکسترنال برای PS3 و مصارف دیگه هاردهای اکسترنال Silicon POWER هستند که اخیرا مدل A70 ش تونسته استاندارد ارتش آمریکا رو بگیره ... ( ضدضربه و ضدآب بطوریکه از طبقه 8م یک ساختمان به پایین پرتاب شد و بعد به راحتی کار کرد و اطلاعات روش خوانده و نوشته میشد..)
تا اونجا که من اطلاع دارم 500 گیگش 78 تومن.

marg11

کاربر سایت
Apr 29, 2009
91
بهترین هارد اکسترنال برای PS3 و مصارف دیگه هاردهای اکسترنال Silicon POWER هستند که اخیرا مدل A70 ش تونسته استاندارد ارتش آمریکا رو بگیره ... ( ضدضربه و ضدآب بطوریکه از طبقه 8م یک ساختمان به پایین پرتاب شد و بعد به راحتی کار کرد و اطلاعات روش خوانده و نوشته میشد..)
تا اونجا که من اطلاع دارم 500 گیگش 78 تومن.

سلام من داشتم افتاد شکست رفتم adata خریدم

persian_carbuncle

کاربر سایت
Jun 1, 2008
133
سلام من داشتم افتاد شکست رفتم adata خریدم

این هارد مدت زیادی نیست که اومده و با احتساب اینکه 2 سال گارانتی داره شما به جای اینکه بری یکی دیگه بخری باید میرفتی یکی دیگه میگرفتی چون هارد ضد ضربه هم هست اگه بر اثر ضربه خراب شده حتما یکی دیگه باید بهت میدادن
ضمن اینکه پوشش حفاظتی هارد شیشه و پلاستیک نیست که بشکنه فلزیه
حالا برای شما چطور شکسته من نمیدونم
مطمئنی Silicon Power بوده؟
قلابی نبوده؟

saeid_h

کاربر سایت
Oct 11, 2009
182
نام
سعید
سلام...

من یه هارد اکسترنال دارم 500 گیگ با فرمت فت32 نزدیک به 10 تا بازی تو هارد دارم 280گیگ هم فضای خالی داره اما وقتی میخوام دی وی دی روش کپی کنم پیغام فضای پر میده در صورتی که 280 گیگ فضای خالی داره ......اینو هم ویروس نداره......ولی روی هارد های دیگه مشکلی نداره

B I J A N EBL

کاربر سایت
Apr 7, 2011
152
سلام بهترین مدل هارد اکسترنال برای وصل کردن به PS3 که سرعت خوبی هم داره :

مدل ( HITACHI -NESO_N2501S ( 500G می باشد !!

k3l3e9xceiml9jusceyk.jpg

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام...

من یه هارد اکسترنال دارم 500 گیگ با فرمت فت32 نزدیک به 10 تا بازی تو هارد دارم 280گیگ هم فضای خالی داره اما وقتی میخوام دی وی دی روش کپی کنم پیغام فضای پر میده در صورتی که 280 گیگ فضای خالی داره ......اینو هم ویروس نداره......ولی روی هارد های دیگه مشکلی نداره

خوب ببین فت 32 بیشتر 4 گیگ نمیتوانی بریزی توش برای همین ارور میده:d

marg11

کاربر سایت
Apr 29, 2009
91
این هارد مدت زیادی نیست که اومده و با احتساب اینکه 2 سال گارانتی داره شما به جای اینکه بری یکی دیگه بخری باید میرفتی یکی دیگه میگرفتی چون هارد ضد ضربه هم هست اگه بر اثر ضربه خراب شده حتما یکی دیگه باید بهت میدادن
ضمن اینکه پوشش حفاظتی هارد شیشه و پلاستیک نیست که بشکنه فلزیه
حالا برای شما چطور شکسته من نمیدونم
مطمئنی Silicon Power بوده؟
قلابی نبوده؟

نرفتم دونبالش از جای پیچاش شکسته بود بعید می دونم گارانتی قبول کنه

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
بچه ها یه سوال ، لطفا سریع جواب بدید چون عجله دارم :d مرسی :d
بین seaget gofelex و pqi و Transcend - StoreJet 25M - 500GB کدوم بهتره بگیرم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر