نیازمند شدید کمک

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
سلام دوستان
کامپیوتر من 2 ماه هستش که داره به ندرت قاطی میکنه
مثلا:
مانیتور یک هو خاموش میشه و صدا و تصویر ندارم
دی وی دی رام دارم اما کامپیوتر من سیدی رام اونو میخونه
بعضی موقع ها همون سی دی رام رو هم نمیخونه و جاش خالی میمونه
بعضی موقع ها که روشن میکنم دستگاه 3 بار بوق پشت سر هم میزنه و تصویر نمیده
بعضی موقع ها هم تصویر در هم و بر همه
خواهشا کمک
اشکال از کجاس؟:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
ببینم یه سری از مشکلاتت می تونه به این می خوره که فن سی پی یو شما یا کند کار می کنه و یا درست خنک نمی کنه.....اینو هم یه چک بکن

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
نوشته شده توسط slip_knot:
دی وی دی رام دارم اما کامپیوتر من سیدی رام اونو میخونه
بعضی موقع ها همون سی دی رام رو هم نمیخونه و جاش خالی میمونه
منم همچین مشکلی دارم
-بقیه مشکلات
+بعضی وقتها هم می خوام کامپیوتر رو روشن کنم روشن نمیشه و با یک سری کار ها (انواع کار ها!) روشن می کنمش وقتی هم میاد بالا اروری به اسم CMOS Error میده و میگه تنظیمات بایوس به طور اتوماتیک دیفالت شد بعد F1 می زنم که بره.
کسی می تونه منو تو این دو مشکل کمک کنه؟:confused:

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
+بعضی وقتها هم می خوام کامپیوتر رو روشن کنم روشن نمیشه و با یک سری کار ها (انواع کار ها!) روشن می کنمش وقتی هم میاد بالا اروری به اسم CMOS Error میده و میگه تنظیمات بایوس به طور اتوماتیک دیفالت شد بعد F1 می زنم که بره.
بایوس رو آپ گرید کن....مشکلت حل میشه

mehran_cry2004

کاربر سایت
Jul 31, 2006
36
مشکل

سلام دوستان کارت گرافیک من 16 مگابایت هست و برای اجرای چند بازی دچار مشکل شدم ، چطور می تونم اون رو به 32 یا حتی 64 برسونم ؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
نوشته شده توسط mehran_cry2004:
سلام دوستان کارت گرافیک من 16 مگابایت هست و برای اجرای چند بازی دچار مشکل شدم ، چطور می تونم اون رو به 32 یا حتی 64 برسونم ؟
:)
ولش کن تو فکرش نرو.
البته برای این کار میشه کارت رو اورکلاک کرد که عمرا کارت شما اورکلاک بشه ;)

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
سلام

حالا كه اين تاپيك ر زديد من هم مشكلم رو ميگم:cheesygri
من براي كامپيوتر يه ترانس سارا خريدم (حدود يه سال ميشه)بعضي وقتها كه خواهرم از پاي كامپيوتر بلند مي شه و كاپيوتر رو خاموش مي كنه(ترانس هم همين طور)بعد من حداقل با فاصله زماني يك دقيقه ترانس رو روشن ميكنم ولي وقتي دكمه روشن شدن كامپيوتر رو ميزنم كامپيوتر روشن نميشه و مجبورم چند باري ترانس رو خاموش روشن كنم:eek:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
منم مشکلم تقریبا مثل شما هست ;)
ولی من ترانس ندارم ولی وقتی پریز تو برق بمونه و یادم بره درش بیارم این طوری میشه و اصلا کامپیوتر روشن نمیشه البته میشه ولی بوق نیمزنه(اول باید بوق بزنه تا بوت بشه و بیاد بالا;)) منم همین طوری میزارمش بعد 30 دقیقه رستارتش میکنم حل میشه :(
از یکی پرسیدم اون میگفت بار تو خازن ها ذخیره میشه و باید صبر کنی تا تخلیه بشه ;) ولی من خودم خیلی ها رو دیدم که سیستمشون به برق وصله( بدون اینکه روشن باشه)ولی این مشکل من رو ندارن.

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
امین مگه از پای کامپیوتر بلند می شی از برق می کشیش

مشکل من . بعضی وقتا میگه که سیستمتون ویندوز نداره . لطفا سی دی ویندوز رو بزارید . بعد که خاموش می کنم و یه یکی دو دقیقه ای بعد روشنش می کنم خوب میشه !!!!!1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر