نگاهی نزدیک به ASUS GTX 580 Direct CU II

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
خیلی بالاتر البته اگه ti باشه:d
با غیر Ti هم میشه ولی باید کلمه خیلی رو برداریم!:d
خودم همین 2-3 روز دیگه دارم میرم یدونه 560 غیر Ti از یکی از برند های ASUS یا MSI بگیرم!;)

---------- نوشته در 04:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:22 PM ارسال شده بود ----------

lolllllllllllllllllll
اونوقت از 3 سالگی تو کار سخت افزار بودن!
=))=))=))=))=))

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
با غیر Ti هم میشه ولی باید کلمه خیلی رو برداریم!:d
خودم همین 2-3 روز دیگه دارم میرم یدونه 560 غیر Ti از یکی از برند های ASUS یا MSI بگیرم!;)

کارت خوبیه اما اگه ti msi tw2 بگیری خیلی بهتره ارزون و عالی

عزیز بازدهی پاور های 80 plus گرین با کولر مستر از نظر توان و قدرت هیچ تفاوتی با هم ندارم

یه فرق دارن می دونی چیه؟ اونم توان ماکسیمم هست من gtx460 oc 830 با phenom 2 پر مصرف دیدم طرف با corsair 650tx به راحتی جواب گرفته عمرا اگه گرین 685 همچین چیزی رو ساپورت کنه گرین این مدل ارزوناش به هیچ دردی نمی خورن بازم سری گلد یا گیمش خوبن باید از نزدیک تفاوتشون رو ببینی اینجوری هر چی بگم باور نمی کنی

بقیشم که خودت سیستم بازی با هم اختلافی نداریم:):)

بله درسته ولی بودجم ته تهش 300 هست یکم اورش میکنم قدرتش میشه اندازه همون!

پس 20 بذار روش evga بگیر یا 340 بده msi که گفتم رو بگیر مطمئن باش ضرر نمی کنی

اونم اور می کنی می شه 570 حتی بیشتر از اون:d

آخرین ویرایش:

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
کارت خوبیه اما اگه ti msi tw2 بگیری خیلی بهتره ارزون و عالی

---------- نوشته در 05:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:31 PM ارسال شده بود ----------

پس 20 بذار روش evga بگیر یا 340 بده msi که گفتم رو بگیر مطمئن باش ضرر نمی کنی
اونم اور می کنی می شه 570 حتی بیشتر از اون:d
همینجوری پیش بریم آخرش میشه این 590 بگیر اور کن بشه 690=))(شوخی)
ولی خوب EVGA رو قبول دارم ولی توی اور کم میاره!حالا ASUS یا MSI لطفا با دلیل!

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
یه فرق دارن می دونی چیه؟ اونم توان ماکسیمم هست من gtx460 oc 830 با phenom 2 پر مصرف دیدم طرف با corsair 650tx به راحتی جواب گرفته عمرا اگه گرین 685 همچین چیزی رو ساپورت کنه گرین این مدل ارزوناش به هیچ دردی نمی خورن بازم سری گلد یا گیمش خوبن باید از نزدیک تفاوتشون رو ببینی اینجوری هر چی بگم باور نمی کنی
خب حقیقتش من هیچ وقت نمیام همچین ریسکی کنم و دو تا 460 oc رو با 650 بالا بیارم :d
ولی وقتی به یه پاور 1000 وات نشانgold داده میشه یعنی با یه پاور 1000 وات از برند دیگه که اونم نشان gold دربافت کرده از نظر Efficiency تفاوتی نداره

درسته که کیفیت و طول عمر برندهایی مثل corssair از green بالاتره اما این دلیلی بر بیشتر بودن بازدهیش نیست>:d<

همینجوری پیش بریم آخرش میشه این 590 بگیر اور کن بشه 690
yahoo_24.gif
(شوخی)
ولی خوب EVGA رو قبول دارم ولی توی اور کم میاره!حالا ASUS یا MSI لطفا با دلیل!

یه 20 تومن بزار روش یه 560 ti بگیر بهتره
بین asus و msi هم انتخاب سخته چون بسته مدل کارتی داره که مد نظرته

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
مرسی از دوستانی که راهنمایی کردن

نشنیده بودیم مهمترین عامل ساخت کارتهای غیر رفرنس یعنی اورکلاک رو با سوراخ موش یکی کنن!
وحید جان من عامل ساخت کارتهای اورکلاک رو معادل جارو گرفته بودم :d

من که در مورد سخت افزار هیچ سررشته ای ندارم، زیاد بهم سخت نگیر، ولی درست یا غلط اصلا دستکاری سخت افزار رو قبول ندارم، به نظرم ضررش بیشتر از منفعتشه !

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
ویرایش : دوستان عزیز برای بار آخر میگم خواهشا طبق موضوع تاپیک پیش برید بعد از این... ! واسه خرید هم تاپیک جداگانه هست بار nاُم !

آخرین ویرایش:

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
از حسین جان یه سوال دارم اونم اینه که صدای فن روی حالت Load زیاد اذیت نمیکنه کلا کمه زیاده چطوره؟

Last edited by a moderator:

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
از حسین جان یه سوال دارم اونم اینه که صدای فن روی حالت Load زیاد اذیت نمیکنه کلا کمه زیاده چطوره؟

صدای فن در حالت لود و idle فرقی نمیکنه چون با 2 ساعت بازی کردن کرایسیس 2 در بالاترین تنظیمات هم سرعت فن از 25% بالاتر نمیره! ولی اگر دستی سرعت رو بالا ببری در حالت 100% صداش مثل هواکش دستشویی میشه!! البته 3450RPM کم سرعتی نیست!

Last edited by a moderator:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
صدای فن در حالت لود و idle فرقی نمیکنه چون با 2 ساعت بازی کردن کرایسیس 2 در بالاترین تنظیمات هم سرعت فن از 25% بالاتر نمیره! ولی اگر دستی سرعت رو بالا ببری در حالت 100% صداش مثل هواکش دستشویی میشه!! البته 3450RPM کم سرعتی نیست!

اصلا از یه حدی بیشترم سرعت فن خیلی تاثیر گذار نیست روی 100 درصد اونم دو تا فن بد صدایی می ده این سرعت معادل سرعت چرخش موتور هواپیما هست:d بگذریم فن amd تا 7000 دور هم می ره:d

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
اصلا از یه حدی بیشترم سرعت فن خیلی تاثیر گذار نیست روی 100 درصد اونم دو تا فن بد صدایی می ده این سرعت معادل سرعت چرخش موتور هواپیما هست:d بگذریم فن amd تا 7000 دور هم می ره:d
جدی؟؟؟
آخه من با فن های قوی کار نکردم!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
آخه من بین این و MSI موندم که شما چرا مثلا نرفتی سراغ MSI
خوب اول اینکه هر کسی یک نظری داری یکی با msiحال میکنه مثل وحید و یکی با ایسوس حال میکنه مثل من و رضا
دوم اینکه اون مدلی که وحید گفت من تو ایران ندیدم والله همین ایسوس هم 4 تا پاساژ بزرگ تهران را زیر رو کردم تا پیداش کردم و فقط یک مغازه داشت
در ثانی قیمت این کارت به دلار 505 دلار هست ولی اون msiکه مد نظرت هست 600 دلار حالا خودت حساب کن این را اینجا میفروشند 720 تا 740 تومان ولی msiاگه بیاد میره بالای 850 چون نزدیک 100 دلار اختلاف قیمت دارند
حالا دیگه بستگی به خودت داره اگه تو کار اور کردن هستی و دوست دری اور کنی می تونی صبر کنی یا اگه پیداش کردی msiکه وحید گفت بگیری , ,و اگه اور برات مهعم نیست می تونی ایسوس را بگیری البته اگه گیرت بیات که بعید می دونم

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
خوب اول اینکه هر کسی یک نظری داری یکی با msiحال میکنه مثل وحید و یکی با ایسوس حال میکنه مثل من و رضا
دوم اینکه اون مدلی که وحید گفت من تو ایران ندیدم والله همین ایسوس هم 4 تا پاساژ بزرگ تهران را زیر رو کردم تا پیداش کردم و فقط یک مغازه داشت
در ثانی قیمت این کارت به دلار 505 دلار هست ولی اون msiکه مد نظرت هست 600 دلار حالا خودت حساب کن این را اینجا میفروشند 720 تا 740 تومان ولی msiاگه بیاد میره بالای 850 چون نزدیک 100 دلار اختلاف قیمت دارند
حالا دیگه بستگی به خودت داره اگه تو کار اور کردن هستی و دوست دری اور کنی می تونی صبر کنی یا اگه پیداش کردی msiکه وحید گفت بگیری , ,و اگه اور برات مهعم نیست می تونی ایسوس را بگیری البته اگه گیرت بیات که بعید می دونم
الان دلایلم برای msi اینه
قیمت پایینتر(اون کارتی مد نظرمه البته)
عرض کمتر برای SLI
چیزه دیگه ای به ذهنم نرسید ولی فکر کنم کافی باشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر