نمرات Spider Man

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,166
نام
∂αнмα
spiderman-ps4-art-2018-ko-3840x2400.jpg

Initial release date: September 7, 2018
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Developer: Insomniac Games
Platform: PlayStation 4

screenshot-www.metacritic.com-2018-09-04-18-41-30.png
screenshot-opencritic.com-2018-09-04-18-59-26.png

98n_screenshot-opencritic.com-2018.09.04-21-45-511111.png
x5i_screenshot-opencritic.com-2018.09.04-21-45-511.png

آخرین ویرایش:

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
806
نام
پویا
دوستان میشه دیگه بحث راجب دلار و بدبختی و گرونی رو تمومش کنید؟:)
نمیگم این موضوعات وجود نداره یا مهم نیستن ولی خب اومدیم اینجا راجب نمرات بازی صحبت کنیم نه اینکه هی بدبختی هامون رو که ماشالله یکی دوتا هم نیستن هی یادآوری کنیم:)
با تشکر%%-

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
SpiderMan PS4 s the best Spider-Man game of all time. It's charming, funny, and heartfelt, but most importantly, it's incredibly fun to play

Like Batman: Arkham Asylum before it, Spider-Man raises the bar for one of the world’s most beloved heroes

Here's Digital Foundry with the last word on Spider-Man's supposed downgrades. "What if we told you it's been upgraded instead?

Spider-Man' isn't just good, it's a game about trying to be good

SPIDERMAN PS4 IS GREAT AND GOOD AND WONDERFUL. It's not only a rad Spidey story, it's an excellent Peter Parker story. You will love this game. Small nitpick that the neighborhood crimes feel repetitive, but overall WOW

Finished Spider-Man last night. Still chewing on it but I think it might be my favorite game of the year? I love everything about it: the combat, the swinging, the humor, the characters, the quips, the puddles. The fundamentals are good enough to overcome a lot of repetition

Spidey finally swings onto the PS4 with style to spare. Insomniac’s New York is a playground packed with creative combat and big story surprises. It’s another win for super hero video games.

همه از خوش ساخت بودن بازی صحبت میکنن از گیم پلی و داستان خیلی عالی در کنار یک پکیج کامل.اما بیشتر مشکلات بازی مربوط به ساید کوئست ها تکراری میشن به طور کلی اینسامنیاک این نسل ترکونده و سونی باید خریداری کنه اینارو هرچند که الان خیلی بزرگ تر شدن نسبت به قبل.

ferod

کاربر سایت
Apr 7, 2008
419
تبریک میگم به همه طرفدارا
بعد از چند نسل بالاخره به آرزوی قلبیم رسیدم و یه بازی درست حسابی از اسپایدرمن ساخته شد
دوستان در اینکه اینسامنیاک کار بزرگی کرده هیچ شکی نیست ولی به نظرم باید تشکر اصلی رو از سونی کرد که اسپایدرمن و از دست اکتیویژن شغال نجات داد
امیدوارم این بازی شروع یه سه گانه بزرگ برای اسپایدرمن باشه

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
دوستان میشه دیگه بحث راجب دلار و بدبختی و گرونی رو تمومش کنید؟:)
نمیگم این موضوعات وجود نداره یا مهم نیستن ولی خب اومدیم اینجا راجب نمرات بازی صحبت کنیم نه اینکه هی بدبختی هامون رو که ماشالله یکی دوتا هم نیستن هی یادآوری کنیم:)
با تشکر%%-
خب نه اخه نگاه کن قیمت بازی در ایران و بحث درموردش دو جز جدایی ناپذیرن
اینجا خارج نیست که قیمت بازی خیلی وقته براشون 60 دلاره
اره اونجا دیگه تو ذهن تک تک گیمرا قیمت بازی های تریپل A ثبت شده اونم چند؟!!! 60 دلار:D برا همین بحثی در این مورد نمیکنن چون اصلا نیازی ندارن
ولی اینجا اینطور نیست دلایلشم که داریم با گوشت و خون و استخون حس میکنیم:D درسته تاپیک ماله امتیازاته تاپیک اصلی هم مال بحث درمورد بازی ولی هر کارش کنیم بخاطر شرایط موجود همیشه درموردش بحث میشه
بهتره زیاد سخت نگیری:D

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
حاجی منظورم نسخه نسل هشتمیش یعنی ارکام نایت بود نه نسخه های قبل:D
بحرحال بتمن بازی قابل احترامیه...
کسی یادش نمیره چجوری انتقامشو از آنچارتد 3 گرفت:D
بحرحال سری بتمن رو با بازیهای خیلی بزرگ مقایسش میکنن
متای بازی 96 هست...شوخی نداره:D
یادمه تو vga بهترین بازی دهه رو میخواستن معرفی کنن که بتمن جزو 5 تا بازی بود
خلاصه اینارو گفتم که مقایسه این دو بازیو فراموش کنید:D
خودم طرفدار اسپایدی هستم ولی حقیقت همیشه برای من تلخ بوده:D

• Like
Reactions: A2HL

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
حاجی منظورم نسخه نسل هشتمیش یعنی ارکام نایت بود نه نسخه های قبل:D
ارکام نایت کاملا پتانسیل تبدیل شدن به یک شاهکار و متای بالای 93 رو داشت اونم خیلی راحت اگه کل بازی فدای بت موبیل بتمن نمیشد نه تنها باس های محدودش بلکه ساید کوئست ها هم فدای بت موبیل بتمن شدن:|
چقدر من حرص خوردم سر این جریان:| بنظرم منتقدها فقط بخاطر احترام نسخه های قبلی بهش امتیاز 7 و 8 دادن وگرنه خیانتی که در حق طرفداران این بازی شد حقش بود زحمت سازنده ها برا ساخت بازی رو نادیده بگیرن و قشنگ نمره 3 تا 5 رو حوالش کنن:|
چرا اصلا بحث ارکام نایت رو اوردین من یادم افتاد دوباره بهم ریختم:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,166
نام
∂αнмα
GameCrate 90
This is best Spider-man game ever made, and one of the top games on PlayStation 4. There’s a little something here for everyone and even if you’re just a fan of the movies or a die-hard that reads the plethora of Spidey comic books, you will find something to love.
GameOver.gr 85
Since the announcement of the game, Insomniac seemed to be the ideal developer for a Spider-Man game and in the end it delivered to this expectation. From beginning to end it is an absolute joy to move in high speeds between and over the skyscrapers of Manhattan as the friendly neighborhood hero, as well as getting involved in satisfying combat situations (with the obligatory Arkham inspiration). It’s a great game that’s shy from being amazing due to the forgettable and in the end derivative open world elements.

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,515
بحرحال بتمن بازی قابل احترامیه...
کسی یادش نمیره چجوری انتقامشو از آنچارتد 3 گرفت:D
بحرحال سری بتمن رو با بازیهای خیلی بزرگ مقایسش میکنن
متای بازی 96 هست...شوخی نداره:D
یادمه تو vga بهترین بازی دهه رو میخواستن معرفی کنن که بتمن جزو 5 تا بازی بود
خلاصه اینارو گفتم که مقایسه این دو بازیو فراموش کنید:D
خودم طرفدار اسپایدی هستم ولی حقیقت همیشه برای من تلخ بوده:D
اینکه اون موقع متاش ۹۶ شده نمیشه گفت سطحش الان از این بازی بالاتره. گیمینگ از اون موقع خیلی عوض شده. منتقدا سخت گیرتر شدن و معیار های خیلی بیشتری رو در نظر میگیرن.
البته آرکهام سیتی شاهکاره و چند بار هم تمامش کردم اما متای بازی در اون زمان باعث نمیشه بگیم صد البته از این بهتره.

• Like
Reactions: vaan 2

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
اینکه اون موقع متاش ۹۶ شده نمیشه گفت سطحش الان از این بازی بالاتره. گیمینگ از اون موقع خیلی عوض شده. منتقدا سخت گیرتر شدن و معیار های خیلی بیشتری رو در نظر میگیرن.
البته آرکهام سیتی شاهکاره و چند بار هم تمامش کردم اما متای بازی در اون زمان باعث نمیشه بگیم صد البته از این بهتره.
البته تا بهتر بودن منظورتون چی باشه، اگه میانگین امتیازای سایت‌ها و مجلات باشه که مشخصه نتیجه یا اگه نظر و خود نقد منتقدا باشه بازم نتیجه مشخصه، یا مثلا نوآوری‌ها و استانداردهایی که وارد صنعت گیم کردن باشه بازم نتیجه مشخصه، به هرحال بستگی داره ملاک چی باشه که البته باز بعید می‌دونم نتیجه مشخص نباشه، مگه این‌که کلا نظر شخصیتون ملاک باشه که هنوز تا تجربه نشده نمیشه مقایسه کرد!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,166
نام
∂αнмα
این سخت گیر شدن منتقدا رو هزار بار سرش بحث شده ولی به نظر من هیچ چیزی عوض نشده الا اینکه یـ سری حساسیت تو بحث فنی بیشتر شده باشه ! الان مثلا همین مرحله های جانبی که توی این بازی گیر دادن دقیقا نقطه مقابلش میشه بتمن AC که نقطه قوتش هست داستان و شخصیت ها متنوع گیمپلی و همه چیزش یـ جورایی برا زمان خودش پرفکت بوده الان اگه اسپایدرمن همینا رو بر طرف می کرد نمیتونست متا بالاتر بگیره ؟ چرا میتونست در واقع چیزی که مستقحقش هست رو میگرفت که خوب میبینم وضعیتش رو ...

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
اینکه اسپایدرمن با بتمن مقایسه بشه یک اتفاق اجتناب ناپذیریه ولی جریان سازی و تحولی که سری بتمن ایجاد کرد اصلا با مردعنکبوتی قابل مقایسه نیست ( حتی خیلی راحت هنوز که بازی تجربه نشده میشه به این نتیجه رسید! ) چون راهی که اینسامنیاک با مردعنکبوتی رفته با راهی که راک استدی رفته کاملا فرق داره. راک استدی با سری بتمن دنبال یک اثر متفاوت بود یک فرمول جدید که تو شماره ی اول متولد شد و تو قسمت دوم به کمال رسید. اینسامنیاک ولی با مردعنکبوتی دنباله روی همون مسیره ، یک پکیج کامل ، یک بازی خوش ساخت از فرمول هایی که قبلا امتحانشون رو پس دادن. بهمین خاطر بنظرم اصلا نمیتونه هم رده ی بتمن قرار بگیره ولی با بتمن میشه مقایسه اش کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر