نمرات بازی FALLOUT: New Vegas

Hamid Reza

کاربر سایت
Sep 19, 2009
790
نام
حمیدرضا
Fallout_NV_logo.png

این عنوان نیز کم کم در حال دریافت امتیازاتش میباشد. F :NW اولین امتیازش را از سایت Attack Of The Fanboy درسافت کرد که این امتیاز 3/5 میباشد.

• Like
Reactions: leonk13

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
:| حداقل این بشر دو بار باید بازی رو تموم کنه و تمامی امکاناتش رو مورد بررسی قرار بده! که فکر کنم 200 ساعت بشه! حالا بگیم 100 ساعت! همونجور که تو کامنتام گفتن نسخه ریویو دستشون نرسیده و پایرتخور کردن بازی رو! بگیریم 5 روزه دستشون رسیده (که لینکا 3 روزه اومده) اگه همین 5 روز رو بازی کرده باشن هم بازم نمیتونن نظر قطعی بدن! بعد نمره بازی شده 3 از 5؟ :|

saeid64

کاربر سایت
Apr 2, 2009
253
:| حداقل این بشر دو بار باید بازی رو تموم کنه و تمامی امکاناتش رو مورد بررسی قرار بده! که فکر کنم 200 ساعت بشه! حالا بگیم 100 ساعت! همونجور که تو کامنتام گفتن نسخه ریویو دستشون نرسیده و پایرتخور کردن بازی رو! بگیریم 5 روزه دستشون رسیده (که لینکا 3 روزه اومده) اگه همین 5 روز رو بازی کرده باشن هم بازم نمیتونن نظر قطعی بدن! بعد نمره بازی شده 3 از 5؟ :|
داستان اصلی بازی مثل Fallout 3 بیشتر از 10 ساعت نیست. اکثراً هم همین داستان اصلی بازی رو میرن معمولاً خوره ها میشنن همه مراحل فرعی رو میرن.

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
هر چند از دید امتیازی فکر نکنم Vegas بتونه مثل 3ش همین جور 9 و 10 بگیره و حتی شاید جاهای دیگه این امتیاز رو به بازی بدن، این سایت نسخه ی لیک شده رو که 2 روزه اومده گرفته و این نقد رو زده. کسانی که نسخه های رسمی برای نقد دارن فعلا اجازه انتشار نقد ندارن.
حالا انصافا نقد یه بازی RPG وسیع مثل Fallout توی 2 روز اصلا ممکنه؟ بحث تموم کردن نیست، بحث بررسی دنیا، امتحان کردن ساختار های مختلف کارکتر و کوست ها و نتایجشونه.

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
داستان اصلی بازی مثل Fallout 3 بیشتر از 10 ساعت نیست. اکثراً هم همین داستان اصلی بازی رو میرن معمولاً خوره ها میشنن همه مراحل فرعی رو میرن.
همونطور که گفتید اکثریت فقط مراحل اصلی رو میرن. یه منتقد وظیفشه که بازی رو حداقل 90% اش رو تموم کنه و با دقت هم تمومش کنه.

saeid64

کاربر سایت
Apr 2, 2009
253
همونطور که گفتید اکثریت فقط مراحل اصلی رو میرن. یه منتقد وظیفشه که بازی رو حداقل 90% اش رو تموم کنه و با دقت هم تمومش کنه.
البته این‌که منتقد باید کل بازی رو بره رو من نمی‌دونم، ولی من خودم به شخصه داستان اصلی Fallout 3 رو رفتم و کاملاً تمام زیر خم و کمی و کاستی‌های بازی رو دیدم و تجربه کردم و به‌نظرم بازیه خیلی خوبی هم بود، و فکرم نمی‌کنم اگر به‌جای داستان اصلی همه‌ی مراحل فرعی بازی رو هم میرفتم نظرم تغییری میکرد یا چیز جدیدتری دستگیرم میشد.
در کل شما از روی نیم ساعت GamePlay یه بازی هم واقعاً تا 80٪ می‌تونید به مزخرف بودن یا خوب بودن بازی پی‌ببرید.

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
به به! اصلا در حد 3 نیست؟! 3 رو با عناوین اصلی اصلا نمیشه مقایسه کرد! باز لااقل از جهاتی NV به دو نسخه اول شبیه هست! ولی 3؟! 3 رو یک fallout ندونین!
مهم کانتنتای بسیار زیاد بازی هست که به قول یاشار کسی سر در نمیاره! همون برای من کافیه!

• Like
Reactions: Red_Yashar

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر