نمایش رسمی گیم پلی AC 4: Black Flag توسط یوبی سافت

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
نمایش گیم پلی Assassin’s Creed 4: Black Flag به همراه جزئیاتی از نسخه collector editions.

Assassins-Creed-4-black-flag-collectors-edition-600x334.jpg

گیم پلی جدیدترین نسخه از سری AC یعنی Assassin’s Creed 4: Black Flag به همراه جزئیاتی از نسخه collector edition لحظاتی پیش برای اولین بار به نمایش در آمد.
در پیغامی که الآن یوبی سافت برای وبسایت VG247 فرستاده تایید شده است که این بازی برای کنسولهای نسل حاضر و PC عرضه خواهد شد. (PC, PS3, PS4, Wii U and Xbox 360 )

جزئیات نسخه های collector edition :

The Black Chest Edition
  • Premium Quality 55 cm Diorama of Captain Edward on the Jackdaw’s Bow
  • Exclusive SteelBook
  • High-quality artbook
  • The official soundtrack
  • 2 Lithographs in their protective envelope
  • 2 canvas prints
  • All existing additional Assassin’s Creed IV Black Flag Unlockable In-Game Content, including single player missions, skins and weapons
  • Collector’s box
  • Physical pirate booty: Parchment world map, an original Black Flag replica

The Buccaneer Edition

• Premium Quality Edward Kenway Figurine on the Jackdaw’s Crow’s Nest
  • High-quality artbook
  • Collector’s box
  • Additional Unlockable In-game Content

The Skull Edition

• Collector Jumbo Steel Case
  • High-quality artbook
  • Unlockable In-game Content

The Special Edition

This special edition will be available at the standard price and includes unlockable in-game content only available at game launch.

دانلود تریلر

منبع

آخرین ویرایش:

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
از موضوع دزدان دریایی خوشم میاد ولی ربطش به AC رو نمی دونم !
البته خوبه که جو بازی عوض شده ، فقط امیدوارم از لحاظ داستانی ، شخصیت پردازی ، جذابیت ، سختی ، مخفی کاری و چندین مورد دیگر مثل نسخه های یک و دو باشد.
فکر کنم منظور دوستمون از اصالت همچین چیزایی باشه ... وگرنه کسی با پیشرفت های فنی که مشکلی نداره.
در ضمن معرفی کردن یک نسخه ی اصلی از بازی تو این مدت کم خیلی مسخرست برام.

MICHAELSCOFIEL

کاربر سایت
Jul 23, 2012
131
دوستان بازی ac3 به نظر من بازی خوبی بود اما ac نبود :|
کانر هم به نظرم یه جنگ جوی معمولی بود تا اساسین.
درسته که یوبی داره تغییرات زیادی میده اما همین تغییرات باعث دور شدن این بازی از ac بودن می شه. یکی از همین تغییراتو جایی هست که بازی در اون جا اتفاق میوفته ! به شخصه انتظار داشتم ac4 بر گرده به تمدن های قوی اما بر عکس شد :| یکی از چیزایی که باعث میشه ac1 و 2 لذت بخش بشن همین تمدن های قویشه !یکی دیگه از مزایای ac های قبلی اینه که می بود که بعضی از قسمت ها رو می تونستیم مخفی کاری بریم که لذت بخش بود اما من به شخصه نتونستم جایی تو ac3 مخفی کاری برم :|
در آخر باید بگم ac3 بازی خیلی خوبی بود اما ac نبود :|. کانر هم جنگ جوی خوبی بود اما اساسین نبود ! :|

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
گرافیکش که فکر نمیکنم زیاد تغییری کرده،اون نمایی که شهرو نشون میده منو یاد Revelations انداخت:|نمیدونم چرا! فقط گرافیک آبش(!) یذره بهتر شده بود،همین.گیم پلی نبرد دریایی که عین نسخه 3 بود،نشونه گیریش مخصوصا:|.امیدوارم فقط گیم پلی و صداگزاریش هم به کل عوض کرده باشند و خوب شده باشه.
پ.ن:خواهان بازگشت استاد Jesper Kyd هم به این سری هستیم=((:d

Reza Castel

کاربر سایت
Aug 19, 2012
432
خوبیه اساسینز به همین تنوع شه هر سری ایده های جدید پیاده میکنن

قرار نیست همه خوششون بیاد !!!!

گرافیک قابل قبولیم داشت :D معلوم نشده البته رو چه پلفرمی اجرا شده این تریلر انقدر نگین به نسل بعد نمیاد :ی

آخرین ویرایش:

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
دستتون درد نکنه دوستانی که آپ کردن .. تریلر که واقعا قشنگ بود .. هرچند آساسین از اون آساسین 2007 خیلی فاصله گرفته .. تریلر هم بهش میخورد واسه نسل بعد باشه .. هر چند بازیهای مشترک بین دو نسل اختلافشون از نظر گرافیک زیاد نیست

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,675
نام
حسین
در مقابل بازی های نسل بعد با این خصوصیات چیزی نیست
تفاوتش هم می شه تفاوت نسخه pc و کنسول ها توی ac3
اصلا البته گرفیک خیلی بالایی برای نسخه ی نسل بعد نباید داشت
خوب تازه اول نسله مگه انتظار چه جهشی رو داری؟ همین خودش خیلی بخدا اون چیزی که شما انتظار داری مال اواخر نسله

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,485
نام
آرش
من که خیلی به این بازی امیدوارم
ریش سیاه - که به نظر میرسه یکی از دشمنان اصلی تو بازی باشه - از معروفترین دزدان دریایی تاریخه که توی Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides نقش اصلی بود
به نظرم اگه این شخصیت رو به عنوان یه شخصیت منفی جذاب بتونند پیاده سازی کنند شانس موفقیت بازی خیلی بیشتر میشه.

Legioner

کاربر سایت
May 10, 2012
527
نام
سام
چيزي كه توي اين تريلر ديديم كاملا نشون ميداد گرافيك بهتر از ac3 شده، اما اينكه مال همين نسل هفتم بود يا نسل هشتمي بود نميشد قطعي نظر داد اما قطعا يه سري از صحنه هايي كه نشون ميداد نسل بعدي بود و از اونجايي هم كه اين بازي يه لانچ تايتل نسل بعد فكر كنم همچين گرافيكي مطلوب باشه .(مخصوصا اگر به افكت اتش درون كشتي ها دقت كنيد متوجه ميشيد نسل بعدي هست ويا افكت اب كه البته افكت اب در جنگ هاي دريايي ac3 هم خيلي خوب كارشده بود ولي توي اين تريلر از اون هم خيلي بهتر بود يا بعضي از صحنه هاي مبارزه و همين طور طراحي چهرها )
اما راجب خود بازي كه الان خيلي زود نظر بديم ولي فعلا ميشه گفت قاتل جديد ميتونه شخصيت پردازي خيلي بهتري نسبت به كانر داشته باشه و محبوب تر باشه و با گيمر ارتباط بيشتر ي برقرار كنه
خود ac3 به خوديه خود بازيه بدي نبود و خوب بود واقعا، اما كركتر كانر از قيافه بگيريد تا شخصيت پردازي و از مهمتر سرخ پوست بودن وبه طبع اون سرخ پوستي حرف زدنش باعث شد خيلي ها از ac3 خششون نياد،

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
اون صحنه ای که 2 تا تفنگ دستش بود و تیر میزد یاد dmc افتادم خدا به خیر کنه نسخه های بعدی را ........
گیم پلی نمایش داده شده از نسخه pc بوده ..

mohammadmahdi

کاربر سایت
Aug 30, 2011
92
نام
salar
بابا اینقدر به این کانر گیر ندید ابهتش خوب بود دوبلش افتضاح بود در مورد قیافه اگه بود دختری رو میزاشتن باید میشد بهترین AC بیچاره بچه یه سرخ پوست بود خیال داشتید بردپیتو واستون بیارن ایتزیو هم دخترباز بود ولی یه ابهتی داشت

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
من نمیدونم چرا بعضی از دوستان گیمر اینقدر کلیشه ایی می اندیشند؟!
بنظره من هرچه رنگین تر بهتر!
برای مثال من GOD OF WARرو میگم دیدیم که رنگ بندی های بسیار زیبایی در بازی بکار برده شده بود برای همین حس خستگی همیشگی رو تویه بازی نداشتیم!(من که تو سری های قبل اینجور بودم)
فارکرای هم که از نسخه دومش درس عبرت گرفت و بازی رو در محیط رنگارنگ استوایی خلق کرد!
بنظره من استفاده از محیط های جنگلی و دریایی و وجود انواع رنگ ها در محیط کار بازی ساز هارو برای عرضه گرافیک بالاتر راحت میکنه!
جلوه های گرافیکی رو ی نسل حاضر بهتر جواب میدن!..
من که واقعا از این نسخه 4 خوشم امده!و نسخه قبلی کانر که بنظره من واقعا شخصیت جالبی دااشت و خوب میشد باهاش ارتباط برقرار کرد!:D

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,675
نام
حسین
من نمیدونم چرا بعضی از دوستان گیمر اینقدر کلیشه ایی می اندیشند؟!
بنظره من هرچه رنگین تر بهتر!
برای مثال من GOD OF WARرو میگم دیدیم که رنگ بندی های بسیار زیبایی در بازی بکار برده شده بود برای همین حس خستگی همیشگی رو تویه بازی نداشتیم!(من که تو سری های قبل اینجور بودم)
فارکرای هم که از نسخه دومش درس عبرت گرفت و بازی رو در محیط رنگارنگ استوایی خلق کرد!
بنظره من استفاده از محیط های جنگلی و دریایی و وجود انواع رنگ ها در محیط کار بازی ساز هارو برای عرضه گرافیک بالاتر راحت میکنه!
جلوه های گرافیکی رو ی نسل حاضر بهتر جواب میدن!..
من که واقعا از این نسخه 4 خوشم امده!و نسخه قبلی کانر که بنظره من واقعا شخصیت جالبی دااشت و خوب میشد باهاش ارتباط برقرار کرد!:D
قرار نیست که همه بازی ها یه شکل باشن هر بازی تم خاص خودشو داره

paxa

کاربر سایت
Jan 4, 2011
949
نام
پارسا
اصالت اصالت اصالت...!:d

بازی نیاز به تغیر داره اگه یکنواخت بشه..شما راضی میشید؟
اصالت8-|

به نظر من
AC 3 خیلی هم خوب بود..ولی عالی نبود..
:dحالا میریم سراغ تریلر..

=p~دزد دریایی رو..

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
تو کل این سری AC و AC R حس اساسین بودن بهت میداد، تو مابقیش یه شخصیت دست و پا چلفتی بود که همش داشت تعلیم میدید. این AC 3 که اصلا کانر از زیر بوته عمل اومده بود آخراش که دیگه ته خنده شده بود.
شخصیتش هم اینقدر مسخره و بی شیله و پیله بود که . . .
نمیدونم والا، این بازی از وقتی جید ریموند و پاتریک رفتن و یوبی داد دست یک سری کارگردان دیگه گندش در اومد درست از AC BH به بعد، که کلا برداشتن چهره هارو هم عوض کردن این ماجرای آشنائی خونی بین شخصیت هارو هم شیکوندن فکر کردن مثلا بازی جذاب تر میشه البته بیشتر به خاطر این بود که تا بی نهایت بتونن ادامه بدن.

این یارو هم به نظرم نکته مثبتی نداره. البته لباسش خیلی شبیه الطیر شده .و . .
کلا یوبی تا با AC با کله زمین نخوره ول نمیکنه :D.
خیلی مسخره شده بازی، هیچ حس قاتل بودن بهت دست نمیده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر