نمایشی جدید از Cry Engine 3

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
  • نمایشی جدید از Cry Engine 3

cry-engine-3.jpg

در GDC 2012 ما شاهد نمایشی از موتور گرافیکی Cry Engine 3 توسط Crytek ( ناشر بازی های Crysis ) بودیم و طی آن از قابلیت های این موتور تا حدودی پرده برداری شد و اعلام شد که این موتور برای نسل بعد است .

حال در این راستا ، به تازگی دمو جدیدی از این موتور به نمایش کشیده شده است که در آن قابلیت های جدید این موتور به تصویر کشیده می شود .

این قابلیت ها عبارتند از ، طراحی کاراکتر ، طراحی زمین ، طراحی نورپردازی ، چگونگی جلوه های بصری ، افکت ها و ... است که واقعا بسیار زیبا است .

CryEngine 3 GDC 2012 demo teases next generation visuals, looks STUNNING

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من ندیده بودم تازه دیدم ویدیوش رو واقعا حرفی برای گفتن نداره یعنی انقدر چیز شگفت انگیزی نیستش که آدم بگه وایی آخ جون چقدر پیشرفت نسبط به نسل قبل فقط کافیه تفاوت های نسل های قبل رو با بعدی هاش رو آدم نگاه کنه .

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
این قسمت طراحی کاراکتر واقعا خیلی‌ جالب هست.
چه شود رقابت این باUE 4 :D

چیزی بنام Unreal engine 4 وجود نداره همون 3 هست که آپگرید کردنش به 3.9 البته این حرفو رو خودم نیگن تو فروم سایت Epicgames یک نفر گفته بود.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
این خبر در مورد همون ویدیویی هست که قبلا تو تاپیک GDC بحث کردیم روش. گویا با کیفیت بهتر و از منابع دیگه با کمی توضیح. با وجود اینکه خودت هم میدونی این الان همون ویدیو هست و Crytek چیز جدیدی نگفته، ولی بازم میای این خوشمزه بازی ها رو در میاری.
دیگه کارات داره مشمئز کننده میشه. گفتم که بدونی.
یعنی اینکه Crytek از کل حرفاش 80 درصدش هایپه یه مشمئز کنندس؟ :|؟
فعلا که تو این نسل Crytek نه تونسته یک بازی موفق عرضه کنه. Crysis که روی کنسول ها نبود. Crysis 2 هم حداقل از لحاظ آماری و امتیاز ها اون حدی که باید میرسید نرسید با میانگین 85 که یه بازی متوسط بود.
موتورشونم که الان بعد گذشت 6 سال از شروع نسل فکر میکنم سر جمعه 10 تا بازی نمیتونی پیدا کنی که توسط Cryengine ساخته شده باشه و عرضه شده باشه.
و فقط این استودیو صحبت میکنه و صحبت میکنه و صحبت . . .
مشمئز نشو شما :D.
لطفا مودب باشید دلیل نمیشه شما از چیزی خوشت نمیاد بهش توهین کنی :|
ببخشید، نمیدونستم شما وکالت Crytek رو تو فروم به عهده گرفتی.

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
مساله اینه که توی این نسل انقدر غافلگیر شدیم و شاهد پیشرفتهای عظیمی(نسبت به نسل قبل) بودیم که اگه الان جلومون فیلم hd پخش کنن و بگن این تکنولوژی نسل بعدیه،اینجوری میشیم ::-@

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
Crysis 2 هم حداقل از لحاظ آماری و امتیاز ها اون حدی که باید میرسید نرسید با میانگین 85 که یه بازی متوسط بود.

کاری با بقیه تاپیک ندارم ولی فقط یه کاربر بازیسنتر میتونه به یه بازی با میانگین 85 بگه متوسط...!

babak9

کاربر سایت
Nov 10, 2007
219
نام
babak
یعنی اینکه Crytek از کل حرفاش 80 درصدش هایپه یه مشمئز کنندس؟ :|؟ فعلا که تو این نسل Crytek نه تونسته یک بازی موفق عرضه کنه. Crysis که روی کنسول ها نبود. Crysis 2 هم حداقل از لحاظ آماری و امتیاز ها اون حدی که باید میرسید نرسید با میانگین 85 که یه بازی متوسط بود. موتورشونم که الان بعد گذشت 6 سال از شروع نسل فکر میکنم سر جمعه 10 تا بازی نمیتونی پیدا کنی که توسط Cryengine ساخته شده باشه و عرضه شده باشه. و فقط این استودیو صحبت میکنه و صحبت میکنه و صحبت . . . مشمئز نشو شما :D. ببخشید، نمیدونستم شما وکالت Crytek رو تو فروم به عهده گرفتی.
عزیزم کی میگه کرایسیس رو کنسول ها نبود...... بود خوب هم بود از خیلی جهات از نسخه pc هم بهتر بود

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
یعنی اینکه Crytek از کل حرفاش 80 درصدش هایپه یه مشمئز کنندس؟ :|؟
فعلا که تو این نسل Crytek نه تونسته یک بازی موفق عرضه کنه. Crysis که روی کنسول ها نبود. Crysis 2 هم حداقل از لحاظ آماری و امتیاز ها اون حدی که باید میرسید نرسید با میانگین 85 که یه بازی متوسط بود.
موتورشونم که الان بعد گذشت 6 سال از شروع نسل فکر میکنم سر جمعه 10 تا بازی نمیتونی پیدا کنی که توسط Cryengine ساخته شده باشه و عرضه شده باشه.
و فقط این استودیو صحبت میکنه و صحبت میکنه و صحبت . . .
مشمئز نشو شما :D.
خدا پدر مادر اون کسی رو بیامرزه که به یه عده کلمه Hype رو یاد داد!!
یعنی شرط موفقیت یه شرکت اینه که بازیش رو کنسول عرضه بشه!!!!!!!!؟ <Epic Facepalm> پس با این تفاسیر بلیزارد ناموفق ترین شرکت این نسل بوده! بیچاره!
فقط یه کاربر بازیسنتر میتونه به یه بازی با میانگین 85 بگه متوسط...! [2] اگه 85 متوسطه، بازی تو اواتار و امضات پس کلا پرته!:))
چرا چرت میگی آخه؟:D CE3.0 مگه از اول نسل آماده بوده که میگی بعد از 6 سال؟ CE3.0 با Crysis 2 که 1 سال هم نمیشه اومده، خودش رو نشون داد. حالا از یه مدت قبلش هم شروع به واگذاری امتیاز این انجین کرد. یعنی سر جمع شاید 1 سال و نیم باشه:| چرا دوست داری همینجوری از رو هوا بدون هیچ مدرکی حرف بزنی؟

آخرین ویرایش:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
کاری با بقیه تاپیک ندارم ولی فقط یه کاربر بازیسنتر میتونه به یه بازی با میانگین 85 بگه متوسط...!
طبیعتا وقتی اینجا متای 83-84 میشه آشغال و مزخرف همین که به متای 85 میگن متوسط هم باید کلاهمون رو بندازیم آسمون :D

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
4,000
نام
احمد

روش های مختلف تموم کردن cod :
میتونی با کلت بری یا میتونی با کلاش بری یا میتونی رگبار بری میتونی تک تیر بری میتونی زیگزاگ بری میتونی یه تیر به یار خودی بزنی مرحله که تکرار شد دوباره بری میتونی نری "که خب اینطوری مرحله تموم نمیشه پس حذفه این روش" میتونی از کنار دیوار بری میتونی خوابیده بری میتونی از وسط بری میتونی کنار یارات باشی میتونی کنار یارات نباشی

من فن هیلو هستم و همه بازیها چیپ و نوب هستن

پ.ن:ظاهرا آدمُ حرفه ای نشون میده
پ.ن 2 :حداقل درست بازیها رو له کنید!!!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,145
نام
محمد امین
خوب
متوسط
ضعیف

اگر 95 خوب هست باید 85 متوسط باشه و 70 هم ضعیف..
نمیشه که بگی
95 خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خوب
94 خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خوب
93 خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خوب
92 خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خوب
91 خیلی خیلی خیلی خیلی خوب
90 خیلی خیلی خیلی خوب
و.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر