نقد بازیninja blade

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
763
نام
nima
این بازی که دیروز عرضه شده که اختصاصی x360 هستش و فعلا نسخه ntsc/j اومده و دارای خوبی های بسیار هست
این نقد به صورت مرحله ای است زیرا در حال انجام بازی هستم
گیم پلی:
این بازی دارای گیم پلی بسیار خوبی میباشد :love: موارد:
اسلحه ها:در بازی این اسلحه ها قابلیت uprgade به وسیله red crystal را دارند که باعث قوی شدن اسلحه میشود و همچنین تا این جا 4 نوع اسلحه من دیدم نوع ها
توجه اسم های شمشیر ها من در اوردی خودم است
سامورایی +شمشیری که اول دارید
این شمشیر دارای سرعت عملی متوسط است و برای کشتن زامبی ها به کار میرود و نمیتواند جان زیادی از boss ها ببرد
شمشیر کششی
این شمشیر مثل کش میمونه و از ان برای رفتن از این ساختمان به ان ساختمان به کار میرود و برای کشتن موجودات ریز بسیار خوب است و سرعت عملی بسیار زیاد دارد
شمشیر سنگین
این شمشیربسیار سنگین هست وبدرد کشتن زامبی های سپر دست میخوردو همچنین کشتن boss ها و سرعت عملی پایین دارد زیرا سنگین است
دیسک اتش خاموش کن
این دیسک قابلیت خاموش کردن اتش را دارد و همچنین مبارزه از راه دور و پشت کاراکتر بازی نصب شده و مثل تیر کمان نینجا گایدن میتوانید با ان نشانه هم بگیرید
قابلیت ها
شما در بازی میتوانید از در و دیوار بالا بروید و همچنین با خوردن green crystal میتوانید جونتان را پر کنید که از کشتن دشمنان به دست میاید و همچنین با خوردن معجون ها در بازی که روی زمین افتادند
وی÷گی ها
این بازی از گیم پلی بسیار سریع برخوردار است و
مینی گیم های لذت بخش مانند بازی god of war این بازی دارای صحنات بسیار هیجان انگیزی است
شما در این بازی میتوانید بدوید و حتی زمان را کند کنید :love:
هوش مصنوعی
دشمنان ما بجز boss ها در این بازی هوش مصنوعی معمولی دارند و boss ها کمی بالاتر از انها ادامه گیم پلی فردا -بخش های دیگری هم این نقد دارد اعم از:داستان -گرافیک -و امتیاز کلی

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
جدا از هر چیزه دیگه لازم بود 1 بار نقدت رو از اول بخونی که غلط هاش رو تصحیح کنی و فونت رو هم استاندارد میذاشتی 100% بهتر بود چون جامع و کامل بودن یک مطلب به بزرگ بودن فونت نیست!;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر