نقد بازی های PS3

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
نظرات در مورد بازیهای PS3

با سلام خدمت دوستان من این تا پیک رو راه انداختم که دوستان بازی های که میکنن نظرشون در مورد بازی ها بدن
1. اول این که بازی که شروع میشه ربطی به بازی دیگه ندید.
2.دوستانی که نقد میکنن نباید نقد به صورت تخریب بازی باشه که یهو دود مان بازی رو برباد بدین یعنی با دلیل .
3. نظر هر کس محترم هستش.
4.در بین نقدی که از یه بازی میشه به یه بازی دیگه نپرید و جانب داری بیخودی هم نکنید.
5.منظور از نقد همون نظر شخصی افراد در مورد بازی ها هستش.
6. هر هفته در مورد یک بازی نظر داده میشه.
برای شروع بازی Heavenly Sword.

آخرین ویرایش:

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
من خودم شروع میکنم.
بازی بر گرفته از داستان شمشیر بهشتی هستش که همون شمشیری هستش که در داستان
GOD of war شخصیت بازی اون شمشیر رو داره که به نظر من این بازی میتونه ارتباط داشته باشه با بازی
GOD of WAR و بازی از شخصیت پردازی خوبی بر خورداره از نظر گرافیکی هم نشان دهنده یک بازی نسل بعدی میباشه اما از نظر گیم پلی یک کمو کاستی های داره که اون هم به حرکات کم جز چند حرکت مفید که میشه امید داشت که تو نسخه بعدی اگه و ساخته بشه اصلاح بشه و این که بازی کوتاه هستش و این که بازی اگه شما خیلی بازی رو جدی بگیرید و روی درجه سخت برید بازی برای شما 4 ساعت طول میکشه
خوب حالا دوستان هرچی از این بازی میدونن که این شمشیر اصلا چه جور بوجود اومده و این ارتباط شخصیت های بازی رو شرح بدن با تشکر.

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
من خودم شروع میکنم.
بازی بر گرفته از داستان شمشیر بهشتی هستش که همون شمشیری هستش که در داستان
GOD of war شخصیت بازی اون شمشیر رو داره که به نظر من این بازی میتونه ارتباط داشته باشه با بازی
GOD of WAR و بازی از شخصیت پردازی خوبی بر خورداره از نظر گرافیکی هم نشان دهنده یک بازی نسل بعدی میباشه اما از نظر گیم پلی یک کمو کاستی های داره که اون هم به حرکات کم جز چند حرکت مفید که میشه امید داشت که تو نسخه بعدی اگه و ساخته بشه اصلاح بشه و این که بازی کوتاه هستش و این که بازی اگه شما خیلی بازی رو جدی بگیرید و روی درجه سخت برید بازی برای شما 4 ساعت طول میکشه
خوب حالا دوستان هرچی از این بازی میدونن که این شمشیر اصلا چه جور بوجود اومده و این ارتباط شخصیت های بازی رو شرح بدن با تشکر.
عزیز من شمشیری که شخصیت اصلی بازی Heavenly Sword یعنی Nariko دستش هست ربطی به اون شمشیرهای کریتوس در GOW نداره . چرا بی خودی برای خودت فلسفه میبافی و به هم ربطشون میدی ؟!
ضمنا به اینا نمیشه گفت نقد
هر کسی میاد بازی رو که دوست داره ازش تعریف میکنه و هر کسی که دوست نداره ازش بد میگه همچین تاپیکهایی خیلی زیاده نمونش تاپیک بهترین و بدترین بازیهای PS3

Mahdi-PS3

کاربر سایت
May 19, 2008
485
نام
مهدی
من نه از داستان heavenly خبر دارم نه از gOW اما خواهشا از خودتون حرف در نیارین داستانو نفهمیدین الکی نبافین:laughing:

بهتره فیفا09 رو نقد کنیم.:praying:

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
عزیز من شمشیری که شخصیت اصلی بازی Heavenly Sword یعنی Nariko دستش هست ربطی به اون شمشیرهای کریتوس در GOW نداره . چرا بی خودی برای خودت فلسفه میبافی و به هم ربطشون میدی ؟!
ضمنا به اینا نمیشه گفت نقد
هر کسی میاد بازی رو که دوست داره ازش تعریف میکنه و هر کسی که دوست نداره ازش بد میگه همچین تاپیکهایی خیلی زیاده نمونش تاپیک بهترین و بدترین بازیهای PS3

خوب اگه شما داستان دو بازی رو به دقت دنبال میکردید میدیدی که هر دو سلاح یکی هستن و هردو همون شمشیر بهشتی هستن که توسط خدایان بهشون داده شده و به نظر یک ارتباط تنگاتنگ با هم دارن شاید هم بشه گفت از یک موضوع توی Heavenly Sword و GOW در مورد شمشیر که بهشون میرسه بازی ساز استفاده کرده و شبیه هم هستن و هیچ ربطی بهم ندارن اما گفتم این نظر من در مورد شمشیر بود شاید بقیه بگن نه اگه میگید نه دلیل بیارید که من هم موضوع این شمشیر رو درست تر بفهمم

خوب شاید برای بار اول نقد من در مورد این بازی خوب نبوده اما من نگفتم که من تمام بازی ها رو میخوام نقد کنم و یه مطلبی رو شروعکردم که بقیه هم شروع به توضیحات در مورد بازی کنن راجب این که به این نمیشه گفت نقد من میخوام که بیشتر نقد شما در مورد داستان های بازی باشه و گیم پلی و این که اون بالا هم گفتم موضوع که شروع میشه تا وقتی کسی باشه که در موردش نظر بده و بازی رو نقد کنه به بازی دیگه ای نمیپره موضوع تاپیک با تشکر:blushing:

بعدشم من گفتم اگه نظری در مورد بازی و مشکلاتش دارید بگید که بهش میگن نقد و اگه هر کس بیاد تو و اون مطلب شروع تاپیک رو بخونه مشکل حل میشه و این که اگه بشه تا اون جای که بشه از کمک مدیران و کسای دیگه برای به هرج و مرج رفتن تاپیک جلو گیری میشه و از افراد خواهش میشه از پست های بی دلیل جدا خدداری بشه با تشکر

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
خوب اگه شما داستان دو بازی رو به دقت دنبال میکردید میدیدی که هر دو سلاح یکی هستن و هردو همون شمشیر بهشتی هستن که توسط خدایان بهشون داده شده و به نظر یک ارتباط تنگاتنگ با هم دارن شاید هم بشه گفت از یک موضوع توی Heavenly Sword و GOW در مورد شمشیر که بهشون میرسه بازی ساز استفاده کرده و شبیه هم هستن و هیچ ربطی بهم ندارن اما گفتم این نظر من در مورد شمشیر بود شاید بقیه بگن نه اگه میگید نه دلیل بیارید که من هم موضوع این شمشیر رو درست تر بفهمم
بله شما که کاملا معلومه تا چه حد داستان دو بازی رو دنبال میکردی :laughing::laughing:
ربط دادن شمشیر ناریکو در HS به شمشیرهای کریتوس در GOW مثل ربط دادن گودرز به شقایقه :)
شما اگر از یک موضوعی اطلاعی نداری لازم نیست بیای برای خودت اونو تفسیر کنی و اطلاعات غلط بدی در یک فروم عمومی که بعدا باعث میشه بقیه با خوندن نوشته های شما دچار اشتباه بشن
اون شمشیرهای کریتوس یکی از شمشیرهای افسانه ای داستانهای یونان باستان بود که Ares (خدای جنگ) به کریتوس داده بود و از بهشت و این جور جاها نیومده بود :) بیشتر تر از این توضیح نمیدم چون ممکنه قاطی کنی

شمشیرهای ناریکو اگر چه شباهتی به شمشیرهای کریتوس داشت مخصوصا موقعی که از وسط به دو نیم میشد و تقریبا مثل شمشیرهای کریتوس میشد ولی ربطی به کریتوس و داستان GOW نداره اصلا این حرف شما خیلی خنده داره که داری این دو تا رو به هم ربط میدی :)جالب اینجاست که روی حرفتم پافشاری میکنی و دلیل میخوای lol

آخرین ویرایش:

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
928391_20070910_screen001.jpg

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
قبول دارید که سونی خواست یک بازی شبیه god of war بسازه.درسته این شمشیر ربطی نداره.ولی صونی دوست داشت به اون بازی ربط بده
چند سوال داشتم.
در بازی چیزی با نام save ندیدم.ایا سیوش اتوماته.اخه هیچ چیزی هم به اسم save نمیاد.
این بازی درجه سخت داره؟ من که در اول بازی فقط یک new game دیدم

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
قبول دارید که سونی خواست یک بازی شبیه god of war بسازه.درسته این شمشیر ربطی نداره.ولی صونی دوست داشت به اون بازی ربط بده
چند سوال داشتم.
در بازی چیزی با نام save ندیدم.ایا سیوش اتوماته.اخه هیچ چیزی هم به اسم save نمیاد.
این بازی درجه سخت داره؟ من که در اول بازی فقط یک new game دیدم

نگاه کنید به دلیل این که هر دو بازی مال خود سونی هستش به نظر من داره رو موضوع شمشیر مانور میره اگه دقت کرده باشید گفتن این بازی سه گانه هستش اما در بازی اول تمام بازی به اتمام میرسه وموضوعی برای ادامه درمورد بازی قبل وجود نداره این نظر من هستش که اگه قرار باشه بازی دیگه ای هم وجود داشته باشه با همین موضوع شمشیر هستش بله اتو سیو هستش بازی وقتی بازی رو تمام کنید یک پک کامل از تمام مراحل نشون داده میشه که همه مراحل واز هستش شما فقد میتونین از اول اون بخش از مرحله شروع کنید که به دلیل کم بودن بازی و ساعت بازی همین حالت برای بازی خوب هستش

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
اين همه بازي مثل B:BAD COMPANY وhaze و... بايين اينا رو نقد كنيم;)
اگه بشه دونه به دونه وگنه هر کی میاد یه بازی رو میگه برای نظر دهی و نظرش رو میده هر بازی 2 روز وقت دارن خوب برای فردا بازی FIFA 09 نظر داده میشه با تشکر .

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
بازی خیلی خوبیه هستش اما به دلیل این که هر بازی 1 سال یه دفه میاد و همیشه میگن باید تفاوت داشته باشه یه سری مشکلاتی هم داره اما در برابر خوبی هاش شاید به چشم نیاد حرکات قدیکی
که به نظر من میشود یه نوع جدید از حرکات پا به توپ رو به بازی اضافه کرد و خوبی ها حالت جدید بازی 11 نفر با 11 نفر دیگه که یکی از جالب ترین بخش های بازی به شمار میرود اما ضعف در نوع تغییر بازی هر سال
ونوع شوط و سانتر و کرنر یکم مسخره میکنه بازی رو چون تا ادم میاد با حالت بازی خو بگیره سری بعدی میاد و با کلی تغییر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر