نظر والدین شما درباره بازیهای کامپیوتری. مخالف یا موافق؟؟!

freeOwl

کاربر سایت
Aug 23, 2009
266
نام
مهرداد
یادش بخیر اون قدیما یه میکرو داشتم که باید 2 ساعت التماس می کردم تا بتونم وصل کنم بازی کنم (اخه اونا هی جم میکردن میذاشتن تو کارتونش!!)بعد که میشستیم خوب امکاناته سیو نبود که باید یه کله می رفتیم هم اداپتور داغ می کرد هم کله ی بابام اونم میگغت پاشو تا از برق نکشیدم خدا می دونه چند بار تا مرحله اخر میرفتم اونا خاموش میکردن بعد سگا اومد اونم مثله میکرو بعد ps1 که با توانایی سیو منو نجات داد البته قبلش pcداشتم اما فرهنگ استفادرو نه قدیما گیر میدادن اما الان نه فقط رومون اسم میذارن مثلا گیگیلی که تو فامیل یادشون رفته اسمم مهرداده

Predat0r

کاربر سایت
Sep 2, 2009
124
نام
احمدرضا
بابام دیدگاهش در مورد Game , وقت تلف کردنه . بهم میگه حداقل یه بازی بساز پول در بیاری :D

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
بابا و مامان من اوایل مخالف بودن.مخصوصا با کنسول که حکم اسباب بازی برای بچه ی 10-12 ساله رو داشت!:biggrin1:ولی الان و بعد از چندین سال کار کردن رو مخشون به عنوان یه سرگرمی برای تمام سنین قبولش کردن.طوری که مامانم کفه Tomb Raider : Underworld شده بود و نمیذاشت اگه خودش نبود من بازی کنم و میشست کنارم و نگاه میکرد!:biggrin1:بعضی مواقع هم بازی میکرد که هی Game over میشد!:biggrin1:
بابام هم که عشق بازی های Fighting مثل Tekken و Mortal Kombat ـه!!!هر از چندگاهی با هم بازی میکنیم و اون هی این Nina رو میگیره!!!:biggrin1:

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
حالا که گیر نمیدن اصلاً چون دیگه میدونن من درس بخون نیستم دیگه. قبلاها گیر میدادن ولی الان دیگه ... . :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر