نظر شما درباره ی طراحی و ظاهر Xbox one چیست؟

نظر شما درباره ی ظاهر Xbox one چیست؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    494

Miladosos

کاربر سایت
May 6, 2011
602
نام
میلاد
اولین عکسش رو که دیدم تو یکی از تاپیک ها فکر کردم که با فتوشاپ گرفتن دوتا تیکه رو کنار هم گذاشتن . خداییش طراحیش اصلا خوب نیس.
میتونست خیلی بهتر عمل بکنه .

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
طراحیش معمولی و خیلی کلاسیک هست....فن های سونی(اونایی که اینو مسخره میکنن) هم اندکی صبر پیشه کنند و وقتی PS4 از پشت ماه در اومد و نمایان شد، بزنن توی سر و کله ی هم !!!!! فعلا که سونی به هیچکس افتخار نداده و کنسولش رو قایم کرده و ما هم که جز چند تا سوراخ از Ps4 چیزی ندیدیم(کنایه از تیزر تبلیغاتی) ... برای من که فرقی نمیکنه و فن هیچکدوم نیستم و هرکدوم که برام به صرفه تر بود ،میرم و میخرم!!!
به عنوان سونی فن اگه اونم همچین چیزی بده میگم سونی ر.. آبم قطعه:d چون بازه انتخاب بین دو تا کنسول محدود هست نمیشه خیلی تو تصمیم گیری اثر گذار باشه طرح ظاهری...ولی در شرایط فعلی که خیلی از کنسولا چیزی معلوم نیست (تا عرضه بازی ها باس صبر کرد) ظاهر خیلی مهمه تا بعد که چشمون عادت کنه....که بعید میدونم :dاولین باره همچین چیزی میزنه تو ذوقم اصلا انتظار نداشتم...الان که 360 اسلیمم نگاه میکنم دلم براش میسوزه ،بهش بر میخوره یدونهxone بیریخت بیاد کنارش:dباید بینشون چادر کشید

علی_م

کاربر سایت
Apr 15, 2013
45
یادمه وقتی ایفون 5 اومد طرفدارای سامسونگ همه مسخره میکردن اما وقتی اس 4 خودشون امود خیلی بدتر از 5 بود الانم مثل همونه >یه دفعه دیدی ps4از اینم بدتر شد

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
از نظر طراحی ساده و شکیل هست ولی این جنس براقی که استفاده می کنن خیلی ناجور هست و سریع خش میوفته روش و زیبایی اولیه خودش رو از دست میده

Miladosos

کاربر سایت
May 6, 2011
602
نام
میلاد
به عنوان سونی فن اگه اونم همچین چیزی بده میگم سونی ر.. آبم قطعه:d چون بازه انتخاب بین دو تا کنسول محدود هست نمیشه خیلی تو تصمیم گیری اثر گذار باشه طرح ظاهری...ولی در شرایط فعلی که خیلی از کنسولا چیزی معلوم نیست (تا عرضه بازی ها باس صبر کرد) ظاهر خیلی مهمه تا بعد که چشمون عادت کنه....که بعید میدونم :dاولین باره همچین چیزی میزنه تو ذوقم اصلا انتظار نداشتم...الان که 360 اسلیمم نگاه میکنم دلم براش میسوزه ،بهش بر میخوره یدونهxone بیریخت بیاد کنارش:dباید بینشون چادر کشید
احتمال اینکه سونی یه این چنین مدلی بده کمه .
با توجه به تیزری که پخش کرد ، احتمالا دستگاه نزدیک به این خواهد بود :) ( این یه آرته یه آدم علاف طبق عکس ها درست کرده :d)

t43vn6ypsxnbag0vwxg.jpg

Majid_Viper

کاربر سایت
May 15, 2010
234
نام
Majid Hezave
شوما نخر

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

باشه باشه !! 8-|
من نظرمو درباره طراحی گفتم نگفتم نمیخرم !! منم مثله بقیه منتظر اطلاعات مهمتری مثل اجرا نشدن بازیای دست دو ، اتصال به اینترنت و بازیای انحصاری تا E3 میمونم

mhdt199

کاربر سایت
Mar 15, 2010
110
به دلیل چیپست بسیار قوی با 5 بیلیون ترانزیستور که حتی از 7970 هم بیشتر ترانسیستور داره !!! شبیه یه کیس جمع و جور شده و یه کمی به عنوان کنسول بزرگه ،البته چاره ای هم نبوده ،برای تهویه بهتر ،قدرت زیاد همراه با گرماست و برای اجتناب از مشکلات سه چراغه شدن

Sir Abradat

کاربر سایت
Dec 3, 2010
153
نام
شایان
به نظر من طراحیش خیلی شیک و زیباست .

مایکروسافت الآن به ایکس باکس فقط به عنوان یک دستگاه برای بازی نگاه نمی کنه . یک وسیله ی خانگی که بتونه جایگزین همه چی بشه . تلویزیون ، فیلم ، موزیک ، بازی و .... که در واقع به قول خودش یک دستگاه ALL - IN - ONE داشته باشه و دیگه نباید طراحی یک کنسول بازی رو ازش داشته باشیم . یه دستگاهی که به نظر همه خوب بیاد و همه سنی بتونن ازش استفاده کنن . کینکت هم تبدیل به یه دستگاه برای راحتی کار شده .

ولی از حق نگذریم سیاست اصلی مایکروسافت گش*د پروریه :d ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر