نظر شما درباره ی طراحی و ظاهر Xbox one چیست؟

نظر شما درباره ی ظاهر Xbox one چیست؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    494

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
من یه جورایی خوشم اومد!
درایوش که واقعا عالیه!
راستش خیلی سنگینه و داره میگه هواست باشه من اسباب بازی نیستم!
59d51511-a3a1-42df-8f82-912b0a1e05cb.png

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
من از ظاهر خود کنسول خیلی خوشم اومد. مخصوصا حالت شطرنجی بودن کنسول.
دسته توی نگاه اول شاید عجیب به نظر بیاد اما بخاطر ارگونومیک بودنش مطمئنا نظر آدم رو عوض می کنه.
اما کینکتش توی زوغ (املاءش رو بلد نیستم
:d) می زنه نسبت به کینکت قبلی این خیلی زشته....

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
از یک سمتش میشه به عنوان رنده استفاده کرد و از سمت دیگش به عنوان تخته ی گوش :d
ولی جدا از شوخی این دو طرحه کردنش ( طرف راست براق و صاف و چپ طرح دار ) خیلی زایست .

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
واقعا هرجور فکر میکنم نمیتونم همچین طراحی رو قبول کنم عکسای پشتش رو دیدید واقعا انگاز با مته چندتا سوراخ کردن واسه درگاه ها.
نه انحنایی فقط پر از لبه تیز، گنده بدون ظرافت واقعا آدم شک میکنه این طرح نهایی باشه:-&

[URL=http://upcity.ir/viewer.php?file=16849545968213292595.jpg]

[/URL]

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
ناامید کننده اس و اصلا شگفت انگیز نیست!

با اینکه فن ایکس باکس هستم ولی اگه هک نشه خیلی شیک میرم سمت ps4 . فقط یه دسته اشو نشون دادن خیلی عالی بود ps4 احتمالا دستگاهشم سورپرایز کننده باشه. کلی بگم همون رونمایی از دسته اش می ارزید به این ایکس باکس..بابا کل این انترتیمنت که ایکس باکس سنگشو به سینه میزنه الان یه smartphone مثل اپل یا دیوایسای اندروید همشو انجام میده نیازی به مانور دادن روشون نبود.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,633
نام
حسین
انصافا ادم PS3 FAT رو میبینه دوست داره یکی همینجوری بخره بزاره گوشه خونه مظهر زیبایی واقعا زیبا ترین کنسولی که تو عمرم دیدم بعد از اونم X360 اونم مدل های فت اولیه واقعا زیبا بودن ولیX1 رو که میبینم این حس ها در نطفه خفه میشه

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
در اینکه طراحیش عالیه شکی نیست.چون طراحی روز بر اساس زاویه های تیزه.ولی مایکروسافت میتونست طوری طراحی کنه که مثل نسل قبل,حالت دفالت کنسول ایستاده باشه تا مثل کاریزما بشه برای ایکس باکس.ولی اخرش ورداشت عین پلیر خانگی زد:d.
راستی کینکتش چرا با اینکه 1 دوربین داره اینقدر درازه?:d

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
بیشتر شبیه آبکش هست :d
بقول دوستمون شبیه رنده هم هست از بالا رنده میکنی از پشت هم آبش رو میگیری کلا یه دستگاه چند کاره اصلا:))
(رنده - مخلوط کن - آبکش)=))
All in One
Xbox One

reza720

کاربر سایت
Jun 21, 2012
184
نام
رضا
خیلی هممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم زیباستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
دوستانه PS Fan قدم رنجه کردن تشریف اوردن اینجا.خوش امدید:d.

دوستانی هم که علاقه به ابکش دارن مرحمت کنن برن تیزر PS4 رو ببینن.:d(رگه ایکس باکس فنیم بزنه بالا خون و خونریزی میشه ها:d)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر