نظر سنجی در مورد XBSLink

آیا در صورت قرار دادن آموزش ها، تمایل به استفاده از XBSLink

• بله، دوست دارم استفاده کنم.

رای‌ها: 48 92.3%
  • خیر، علافه ای ندارم.

رای‌ها: 4 7.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    52
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ashash

کاربر سایت
Jan 14, 2009
223
سلام خدمت همه.

در این تاپیک می خوام یک نظر سنجی در مورد XBSLink بزارم تا اگر رای آورد آموزش هاش رو بزارم و دور هم بازی کنیم.

اول توضیح می دم XBSLink چی هست.

System Linkچیست؟

سیستم لینک ، یک راه بازی شبکه ای در Xbox که در گیم نت ها استفاده می شود، شما با ایجاد یک شبکه محلی، اقدام به اتصال چند Xbox به هم می کنید و بعد از آن بازیهایی که از سیستم System Link برای بازی پشتیبانی می کنند را در دستگاه قرار می دهید و با دوستان خود بازی می کنید.

XBSLinkچیست؟

XBSLink در واقع یک سیستم شبیه ساز System Link در اینترنت هست، XBSLink شما را همانند یک شبکه Lan می کند تا بتوانید با دوستان خود در اینترنت به صورت System Link بازی کنید.

نحوه کار XBSLink چگونه است؟

شما ابتدا XBSLink را نصب کرده، آن را اجرا می کنید و طبق آموزش راه اندازی می کنید، بعد از آن یک سری room در اون ها قرار دارند که می تونید بهشون Join بشید یا این که خودتون room بسازید، امکان پسورد گزاری بر روی room ها نیز هست، بعد از این کار، Xbox های شما و افراد دیگری که به آن روم Join شدند فادر به ارتباط با یک دیگدر خواهند بود.

مزایای XBSLink چیست؟

1-سیستم های شما را بدون سرور های واسطه لایو به یک دیگر متصل می کند.

2-سرعت بسیار بالا.

3-رایگان بودن.

4-بن نشدن دستگاه و عدم نیاز به Stealth کردن بازی ها

5-قابل استفاده توسط دستگاه های Jtag شده

6-امکان اتصال دستگاه های بن شده به این سیستم

معایب XBSLink چیست؟

XBSLink تنها 1 عیب دارد، آن ها نیاز به پینگ زیر 30ms ، و البته این موزد نیز به XBSLink ربطی نداره و در واقع ساختار شبکه Xbox بدین صورت هست که پینگ برای SystemLink باید زیر 30ms باشه که بدیهیست در شبکه های Lan این گونه هست.
در دستگاه های Jtag شده این محدودیت برداشته می شود.

اما نکته اصلی اینجاست که افرادی که در یک کشور زندگی می کنند، تقریبا 99% آن ها پینگ زیر 30ms دارند (مخصوصا ایران که همش از یک سری روتر خاص می گزره اینترنتش به خاطر ف e ل t ر)، پس نگرانی ای از این بابت نیست، فقط شما با خارجی ها نمی تونید بازی کنید اگر دستگاه اتون Jtag نشده باشه، وگرنه ایرانی ها مشکلی با هم نخواهند داشت.

خوب دوستان، XBSLink رو بررسی کردیم، دیدید که یک شبکه هست که به طور رایگان به شما امکان بازی ها رو آنلاین می ده، حالا من نظر سنجی قرار می دم، برای این که ببینیم اگر دوستان اهلش هستند، آموزش هاش رو قرار بدم و قرار بزاریم در XBSLink
.
من خودم اونجا با روس ها زیاد بازی می کنم، واقعا لگ نداره مطلقا، شبکه از هر لحاظ عالیه.

پیوست:

دوستان نظر کتبی هم بدن تاپیک بیاد بالا :D

آخرین ویرایش:

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
تا حالا همچین چیزی نشنیده بودم. میشه بیشتر توضیح بدی؟ برنامه رو xbox نصب میشه؟ معمولا چقدر کاربر داره؟

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,563
نام
امیر
چند سال پیش وقتی بن ویو اومد ، همچین بحثی باز شد!
راستشو بخوای سیستم خوبی هست ولی خیلیا مثل من نه حوصله دارن و تازه همه بچه ها نمی یان که زیاد بشیم. نمی دونم اسمه اون برنامه چی بود ولی احتمالا همین بوده.
اون زمان قضیه منتفی شد.

ashash

کاربر سایت
Jan 14, 2009
223
تا حالا همچین چیزی نشنیده بودم. میشه بیشتر توضیح بدی؟ برنامه رو xbox نصب میشه؟ معمولا چقدر کاربر داره؟

یک برنامه هست که روی PC شما نصب می شه و امکان بازی آنلاین رو از طریق Xbox به شما می ده، کاربر های روسی، کره ای، مجارستانی، چینی، تایوانی هست همیشه، اما ایرانی تا به حال ندیدم، اگر دوستان مایل باشند ایرانی ها هم به جمعشون اضافه می کنیم.

چند سال پیش وقتی بن ویو اومد ، همچین بحثی باز شد!
راستشو بخوای سیستم خوبی هست ولی خیلیا مثل من نه حوصله دارن و تازه همه بچه ها نمی یان که زیاد بشیم. نمی دونم اسمه اون برنامه چی بود ولی احتمالا همین بوده.
اون زمان قضیه منتفی شد.

اون Xlink Kai بود که کلا فقط به درد Jtag می خوره، روی Retail کلا مشکل داره.

امیدوارم که استفبال بشه، سیستم واقعا خوبی هست و می شه با دوستان آنلاین بازی کرد و لذت برد.

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
اگر هیچ مشکلی مثل بن و ... به وجود نمیاره یه وقتی بزار آموزششو بزار. کسانی که به هر دلیل نمیتونن بیان لایو حتما استقبال میکنن. ما هم میریم بازی میکنیم.
فقط گفتی پینگ باید زیر 30 باشه خودت چجوری پس با خارجیا بازی میکنی؟ j-tag ای؟

ashash

کاربر سایت
Jan 14, 2009
223
اگر هیچ مشکلی مثل بن و ... به وجود نمیاره یه وقتی بزار آموزششو بزار. کسانی که به هر دلیل نمیتونن بیان لایو حتما استقبال میکنن. ما هم میریم بازی میکنیم.
فقط گفتی پینگ باید زیر 30 باشه خودت چجوری پس با خارجیا بازی میکنی؟ j-tag ای؟

System Link قابلیتیه که خود Microsoft روی Xbox360 گزاشته، بن در کار نیست، XBSlink کاملا قانونی هست و System Link رو گسترش می ده، دوستان می تونن هم لایو برن، هم XBSLink بیان.

*پینگ اصطلاحا باید زیر 30 باشه، وگرنه تا 80-90 راه داره، مشکلی نداره، در واقع موقع اتصال اصلی، یک پکت خاص ارسال می شه و اگر در زمانی معین دریافت نشه، Connection Lost می گیرید.

*من هم با خارجی ها با Jtag بازی می کنم، از همه دنیا اونجا آدم ان جز ایران.
99% اشون هم Jtag نیستن، مثلا روم ها هم معمولا به اسم کشور ساخته می شه: GOW3 RUS یا GOW3 Korea و ...

آخرین ویرایش:

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
System Link قابلیتیه که خود Microsoft روی Xbox360 گزاشته، بن در کار نیست، XBSlink کاملا قانونی هست و System Link رو گسترش می ده، دوستان می تونن هم لایو برن، هم XBSLink بیان.

پینگ اصطلاحا باید زیر 30 باشه، وگرنه تا 80-90 راه داره، مشکلی نداره، در واقع موقع اتصال اصلی، یک پکت خاص ارسال می شه و اگر در زمانی معین دریافت نشه، Connection Lost می گیریدو

*من هم با خارجی ها با Jtag بازی می کنم، از همه دنیا اونجا آدم ان جز ایران.
99% اشون هم Jtag نیستن، مثلا روم ها هم معمولا به اسم کشور ساخته می شه: GOW3 RUS یا GOW3 Korea و ...
اگه بشه که خیلی خیلی خیلی خوبه فقط باید بچه ها بیان که فک نمیکنم بیان :(

ashash

کاربر سایت
Jan 14, 2009
223
اگه بشه که خیلی خیلی خیلی خوبه فقط باید بچه ها بیان که فک نمیکنم بیان :(

منم فکر نمی کنم اینجا استقبال بشه، اما در فروم های خارجی استقبال خوبی می شه.

به هر حال اگر چند نفری هم جمع بشند و اهل بازی آنلاین باشند خوبه، می شه قرار گزاشت برای بازی.

دوستان برای اطلاعات و هماهنگی بیشتر می تونن آی دی من رو اد کنن.

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
منم فکر نمی کنم اینجا استقبال بشه، اما در فروم های خارجی استقبال خوبی می شه.

به هر حال اگر چند نفری هم جمع بشند و اهل بازی آنلاین باشند خوبه، می شه قرار گزاشت برای بازی.

دوستان برای اطلاعات و هماهنگی بیشتر می تونن آی دی من رو اد کنن.
در هر صرت حتی واسه تست هم که شده میتونی رو من حساب کنی یه co-op ای چیزی بزنیم

curtis

کاربر سایت
Sep 23, 2009
148
نام
Reza
اگه بشه عالیه من هستم اگه آموزششو بزاری شاید دوستان دیگه هم بیان قرار نیست که مثل لایو تعداد زیاد باشن .

ashash

کاربر سایت
Jan 14, 2009
223
دوستانی که مایل هستند ID من رو Add کنند تا یک یک تست روی بازی Gow2 یا 3 یا کلا هر بازی ای بکنیم.

*آی دی یاهو من: am_mail2001

هرچه سریع تر بهتر :D

آخرین ویرایش:

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
دوستانی که مایل هستند ID من رو Add کنند تا یک یک تست روی بازی Gow2 یا 3 یا کلا هر بازی ای بکنیم.

آی دی من: am_mail2001

هرچه سریع تر بهتر :D
این id لایو بود دیگه؟؟:d ما هرچی زدیم میگه اینولید
نکنه id یاهو بوده؟؟:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر