نظر سنجي در مورد دستگاههاي بازي

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
منم با Gow موافقم چون الان یه PC آخرین سیستم کم کم کمش 2 میلیونه. خوب بعد می فروختمش یه 360 و یه PS3 با لوازم می گرفتم می شد حدودا یک و دویست. بازی 360 که ارزونه می رفتم با بقیشم بازی PS3 می گرفتم حداقل اگه هر باز صد تومن هم باشه می شد 8 تا بازی که آدم باهاش می ره فضا .
ولی صد البته بعد اون 8 تا بازی چون دیگه به این راحتی ها نمی تونستم پول بازی های PS3 رو بدم (در صورت کپی نشدن) مجبور می شدم بندازمش یه گوشه و بشینم با 360 عزیز برم فضا:laughing:

shahram nvidia

کاربر سایت
Oct 29, 2007
101
نام
شهرام
من هم تو همین مخمصه گیر کردم و در نهایت رفتم ps3 و x360 گرفتم ...... در حال حاضر تنوع بازیهاشون نسبت به pc خیلی بیشتره و الان هم که بیشتر بازی ها داره فقط برای کنسول میاد ...

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,108
منم با شهرام موافقم.
اگه میخوای هیچ بازی ای رو از دست ندی(یا نمیخوای هیچ بازی ایو از دست بدی:biggrin1:) باید هردوشو بخری.
بازیهای مولتی پلتفرم هم Xbox شو بگیری.
من که خودم در حسرت یه ps3 موندم.:(

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
من ps3 دارم ولی جز MGS 4 هیچ بازی دیگه ای نخریدم!!!
انقدر گرونه که دلم نمیاد پول بدم تنها منتظر KILL ZONE 2 .GOD OF WAR3 و LITTLE BIG PLANET..... چند بازی انحصاری ps3 هستم
بهترین کار خرید کامپیوتر و ps3 هست
دوست دوستم میگفت میخواد 360 XBOX بفروشه چون اکثر بازی هایی که برای XBOX میاد روی کامپیوتر پورت میشه
شخصا اگر xbox360 داشتم تا حالا صدباره 3 چراغ کرده بودم چون نمیتونم خودم در مقابل بازی های خوب کنترل کنم به کوب بازی میکنم !!!
بدبختی XBOX360 میسوزه PS3 بازیش گرونه
نتیجه اخلاقی= PC Forever

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
منم با Gow موافقم چون الان یه PC آخرین سیستم کم کم کمش 2 میلیونه. خوب بعد می فروختمش یه 360 و یه PS3 با لوازم می گرفتم می شد حدودا یک و دویست. بازی 360 که ارزونه می رفتم با بقیشم بازی PS3 می گرفتم حداقل اگه هر باز صد تومن هم باشه می شد 8 تا بازی که آدم باهاش می ره فضا .
ولی صد البته بعد اون 8 تا بازی چون دیگه به این راحتی ها نمی تونستم پول بازی های PS3 رو بدم (در صورت کپی نشدن) مجبور می شدم بندازمش یه گوشه و بشینم با 360 عزیز برم فضا:laughing:
من الان همچین وضعیتی دارم با MGS4 رفتم فضا ولی بعد تموم کردن MGS با مخ خوردم زمین:biggrin1:
در مورد هک گفتی!!......فکر نمیکنم هک بشه چون شرکت سونی از فروش کنسولش راضی نیست و بیشترین درامدش از فروش بازی هاست هچنین با این آپدیت هایی که میده تقریبا محاله!!!
اصلا هک هم بشه فکر میکنی چقدر قیمت بازی ها میاد پایین فوقش بشه 40 تومن خود دیسک بلوری گرونه(از جنس چینی هم با این درایو نازوک نارنجی نمیشه حرف زد)

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
من ps3 دارم ولی جز MGS 4 هیچ بازی دیگه ای نخریدم!!!
انقدر گرونه که دلم نمیاد پول بدم تنها منتظر KILL ZONE 2 .GOD OF WAR3 و LITTLE BIG PLANET..... چند بازی انحصاری ps3 هستم
بهترین کار خرید کامپیوتر و ps3 هست
دوست دوستم میگفت میخواد 360 XBOX بفروشه چون اکثر بازی هایی که برای XBOX میاد روی کامپیوتر پورت میشه
شخصا اگر xbox360 داشتم تا حالا صدباره 3 چراغ کرده بودم چون نمیتونم خودم در مقابل بازی های خوب کنترل کنم به کوب بازی میکنم !!!
بدبختی XBOX360 میسوزه PS3 بازیش گرونه
نتیجه اخلاقی= PC Forever

نظر من هم همينه . بريد pc بگيريد مشكل بلو ري و درايو و 3 چراغ و 10 چراغ و مموري و كپي خور و اينا نداشته باشيد!
البته مشكلات هم داره pc . ولي رفع مشكلات pc راحت تر از كنسولهاست ... ضمن اينكه pc كاراي ديگه اي هم انجام ميده ...

ARMiiiN

کاربر سایت
Jul 16, 2009
583
نام
آرمین
PS3

من که خودم از بچگی در انحصار محصولات شرکت سونی بودم چون هم PS1 و PS2 و PSP تمام دوران مدرسه و دانشگاه منو به خودشون اختصاص دادن . از این رو با توجه به گرون بودن بازی های
PS3 ولی با توجه به وفاداری این کنسول رو انتخاب کردم .....
به نظرم این کنسول فوق العاده است و هیچگاه هیچ شرکتی در حد سونی نیست .....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر