نظرسنجی:Resident Evil 5

این همون بازی بود که چند سال انتظارش رو میکشیدین

• بلی

رای‌ها: 116 51.6%
  • خیر

رای‌ها: 78 34.7%
  • برام مهم نبود

رای‌ها: 31 13.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    225

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
من خودم خير زدم چون چند تا فاكتور بود كه خوب نبود . ولي به نظر من اين بازي هم براي خود يك شاهكار بود . من كه از اين بازي خيلي خيلي لذت بردم . ولي فك كنم يكم بازي كوتاه باشه . چون من نزديك 4 -5 ساعت وقت گذاشتم رسيدم 1-3(البته دارم بازي رو نم نم ميرم .) . ولي در كل فوق العاده بود .

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
پس به دنبال افتضاح های جدید از کپکاک به عنوان رزیدنت اویل باشیم تا به خوردمون بدن
:laughing:

آهان پس نتیجه بگیریم هرچی برای wii بیاد و روی ps3 و 360 ساخته نشه میشه افتضاح :laughing:
من نمیدونم اصلا این بحث از کجا اومد .
من که مشغول انجام دادن بازی هستم و خیلی هم خوشم اومد . داستانشم خیلی قشنگه ;)
نمیدونم چرا بعضیها میگن داستانش خوب نیست و توقعات عجیب غریب دارن با اینکه من فقط اروین و یکبار در بازی دیدم از شخصیتش خوشم اومد و خیلی دوست داشتم در این شماره نمیره و بعد هم باز هم بتونم ببینمش .
اما بله انتظارات من برآورده کرد . :smile:

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
خب بحث‌های خنده‌دار نکنید دیگه؛ نقد کنید، جک نگید :D اون میگه ای رزیدنت 4 کجایی، رزیدنت 4 همینجاست :D منتها گرافیکش HD شده
دوستان گویا هنوز بازی افتضاح به عمرشون ندیدند که اظهار نظرهای عجیب و غریب می‌کنند!!!

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
من دوبار بازیرو روی veteran و normal تموم کردم ولی وقتی دیدم رو دوتا مد تموم کردم و فقط مد merceneries ظاهر شده ( مد اضافه با جیل ظاهر نشد و مثل اینکه اصلا همچین مدیرو بازی نداره ) بهم ثابت شد این بازی مثل نسخه 4 نمیتونه انتظارات رو بر اورده کنه شاید نسخه ی 4 انتظارات رو بالا برده
حالا که بازی تو گیم پلی نواوری نداشت حداقل یه مد اضافه باجیل میذاشتن که حرکات جدید نسبت به کریس و شیوا انجام بده
البته همونجور که میدونید پایان بازی زیاد جالب نبود ولی صحنه های سینمایی بازی تا حالا در این سری سابقه نداشت
به هر حال همونجور که بازی GTAIVیه بازی بینقص در میاد فنهای اویل دنبال یه بازی بینقصن نه فقط RE4 HD با صحنه های سینمایی و شخصیتهای جدید

آخرین ویرایش:

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
چرا لازمه. هرچیزی که داستان بازی رو خفن لو بده باید اسپویلر گذاشته بشه. البته با توجه به ریلیز شدن بازی قاعدتا بن نمی‌شید. :D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
قانون شماره 28) استفاده از تگ مخفی کردن متن (Spoiler یا ) برای بیان موضوعاتی که منجر به آشکار شدن قسمت یا قسمت ‌هایی از بازی مانند داستان بازی شود اجباری بوده و تمامی کاربران موظف به رعایت این قانون می باشند، در غیر این صورت با کاربر برخورد خواهد شد.

فکر نکنم یک موضوع بسیار ساده اینقدر پست زدن لازم باشه.
چیزی که هست کاملاً مشخص هستش، نیازی به توضیح و توجیه هم نداره.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,950
نام
نـــــــویـــــــــد
انتظارات مارا نيز بر آورده كرد !!!
فقط 4تا دونه معما ميزاشتن توش خيلي ديگه برآورده ميكرد ...

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
خب بحث‌های خنده‌دار نکنید دیگه؛ نقد کنید، جک نگید :D اون میگه ای رزیدنت 4 کجایی، رزیدنت 4 همینجاست :D منتها گرافیکش HD شده
دوستان گویا هنوز بازی افتضاح به عمرشون ندیدند که اظهار نظرهای عجیب و غریب می‌کنند!!!

من كاملا با شما موافقم . بعضي از دوستان واقعا بي انصافي مي كنند بازي از چند نظر ريز مشكلاتي داره ولي در كل همانطور كه گفتم بازي فوق العاده بود . فقط بازي كمي ترس و معما كم داره وگرنه ديگه از هيچ نظر مشكلي نداره از همه نظر عالي است .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر