نظرسنجی در ارتباط با اعتبار های کاربران در انجمن

نظر شما در رابطه با اعتبار های انجمن چیست؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,245
  • نظرسنجی بسته شده است .

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اصلا اونایی که موافق حذف شدن این سیستم هستن،همه اونایی هم که ادعا دارن،همین الان اعتبارشونو غیر فعال کنن اگر راست میگن.....

hessam_paradis

کاربر سایت
Aug 31, 2010
135
به نظر من اگر این سیستم حذف بشه ، ممکنه یکم انگیزه برای کمک به دیگران در تاپیک ها از بین بره .

به نظر من اصلا رای گیری در این مورد کار درستی نیست بهتره همین نظراتی که اینجا نوشته شده جمع بشه و کارشناسی بشه .

و امیدوارم از روی تنبلی در این مورد تصمیم عجولانه گرفته نشه .

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
عجب! تگ فعال من چرا حذف شد؟ اولین نفر شدیم موش آزمایشگاهی؟ :D
...
ویرایش: برگشت! :D چی شد یهو؟مانوری چیزی بود؟ :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
عجب! تگ فعال من چرا حذف شد؟ اولین نفر شدیم موش آزمایشگاهی؟ :D
تگ فعالت که سر جاشه............:|
الان که نظر سنجی گویای همه چیز هست و بیشتر کاربران هم توش شرکت کردن............
15 روز خیلی زیاده برای نظر سنجی..........
همین الان به جای وقت تلف کردن،پیشنهاد بدیم تو تاپیک مخصوص خودش

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
به نظرم این سیستم بهتره جمع بشه و اینکه کسی که بخواد به خاطر کاربر فعال شدنی که هیچ امتیاز خاصی نسبت به کاربران عادی نداره و فقط فرقش یه تگ رنگی فعالیت کنه همون بهتر که فعالیت نکنه ! تازه خیلی از دوستان ( منظورم با همه نیست ) دیده شده که به وسیله اسپم پراکنی این امتیاز ها رو جمع کردن

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
مدت نظرسنجی به 10 روز کاهش پیدا کرد ولی این تاریخ دیگه تغییری نمی کنه.
تگ فعال کسی هم به محض مشخص شدن نتیجه گرفته نمی شه از کسی.

• Like
Reactions: Kavigne

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
درود ؛ به نظر من این تگ و اعتبار و این برنامه ها باعث شده تا کاربرا یه جایی رو برای فعالیت توش پیدا کنن ... جایی که علاقشون توش بیشتره ؛ فک میکنم حذف نشه بهتر هست ...

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,963
نام
فرهاد
وقتی قرار نبود چیزی تغییر کنه و انهایی که الکی فعال شدن باز هم باقی بمونن .پس نظر سنجی فقط برای اعتبار برداشتن بوده ؟ خوب گیرم الان دادن اعتبار خذف شه خوب مثلا الان مدیران کی رو میخوان مد نظر داشته باشن برای دادن تگ الان نصف سایت تگ دارن و انهایی که فعال واقعی هستن به تگشون رسیدن . خوب مابقی هم که یلخی بوده سرجاشه پس دیگه کی میمونه ؟!!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
وقتی قرار نبود چیزی تغییر کنه و انهایی که الکی فعال شدن باز هم باقی بمونن .پس نظر سنجی فقط برای اعتبار برداشتن بوده ؟ خوب گیرم الان دادن اعتبار خذف شه خوب مثلا الان مدیران کی رو میخوان مد نظر داشته باشن برای دادن تگ الان نصف سایت تگ دارن و انهایی که فعال واقعی هستن به تگشون رسیدن . خوب مابقی هم که یلخی بوده سرجاشه پس دیگه کی میمونه ؟!!
جملات رو درست بخونید همیشه.
تگ فعال کسی هم به محض مشخص شدن نتیجه گرفته نمی شه از کسی.

siamak_mu

کاربر سایت
Jun 29, 2006
274
چه حذف شد چه نشد لطفاً دکمه تشکر هم اضافه کنید. من به یه کاربر به عنوان تشکر اعتبار دادم دیگه نمیشه بهش اعتبار داد. لا اقل با دکمه تشکر میشه به طرف مقابل فهموند نوشته اش مفید بوده و خوانده شده. پست تشکر هم که به خاطر اسپم نمیشه زد. کلاً دکمه تشکر نقص بزرگی هست برای بازی سنتر. اکثر فروم ها تشکر رو دارن.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
چه حذف شد چه نشد لطفاً دکمه تشکر هم اضافه کنید. من به یه کاربر به عنوان تشکر اعتبار دادم دیگه نمیشه بهش اعتبار داد. لا اقل با دکمه تشکر میشه به طرف مقابل فهموند نوشته اش مفید بوده و خوانده شده. پست تشکر هم که به خاطر اسپم نمیشه زد. کلاً دکمه تشکر نقص بزرگی هست برای بازی سنتر. اکثر فروم ها تشکر رو دارن.

اکثر فروم های الکی دارن ! BC خیلی وقت پیش داشت، مشکلاتش از همین اعتبار هم بیشتر بود

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
من گاهخی اوقات فکر می کنم دارم تو یه فروم با زبان رسمی تانزانیایی پست میدم! شما پست بنده رو خوندی اصلا ؟

من هر چقدر میخوام از زدن این حرف ها خودداری کنم، نمیشه. اولا که من کلا قبل از اون پست یه پست بیشتر راجع به این نظر سنجی نداده بودم، اونم قضیه ایجاد انگیزه و خوابیدن فروم بعد از حذف این سیستم بود که گفتم کسی که واسه ستاره فعالیت می کنه و انگیزش چند تا ستاره زرد و نارنجیه، همون بهتر که فعالیت نکنه! واقعا هم غیر از این نیست.

مسئله اینه که چطور 55 % از افراد این نظرسنجی رو که اگر نگاهی به لیست بکنید متوجه میشید چه تیپ کاربرایی توش هستند، رو میشه بیهوده و خارج از صلاحیت در نظر گرفت و از اون ور ستاره ها رو علم کرد و منت سر کاربران گذاشت که من فعالیت کردم ستاره جمع کردم! یعنی خنده دارتر از این حرف دیگه نمیشد زد ! شما نبودی خبر نداری چی به چی بوده و حالا تبدیل به چی شده! این اعتبار فقط باعث این شده که یه سری بیان و با هدف قرار دادن روانی یک سری کاربر با پست های مغرضانه اعتبار جمع کنن و بشن کاربر فعال!

اونی که به فکر فروم باشه، اونی که به فکر اشترام گذاشتن اطلاعاتش با بقیه باشه ، حالا هر چقدرم که باشه، هیچوقت به قکر سود و منعات و ستاره و تگ نیست، اینا همش بهانست، والا ما ام تو این فروم جون کندیم، ما ام میدونیم قضیه چیه، کافیه فقط اونایی که 2 3 سال پیش بودن و فعال بودن، فعال های اون موقع رو با الان مقایسه کنن، فعال های اون موقع دنبال چی بودن، فعال های الان دنبال چی هستند. خیلی از کاربر هایی که سرشار از علم گیمینگ و اطلاعات ناب بودند دقیقا به خاطر همین داستان ها و بچه بازی هایی که از این ستاره نشات گرفت دیگه فعالیت نمی کنند و میان و زحمات مقدس بچه های تحریریه رو می خونند و یه سر هم به فروم نمیزنن، چون دلشون میسوزه به این که چی بود و چی شد.
خوبه خوبه ...... نکته ی دیگه اینه که همیشه به این اشاره میکنی که داری به یه زبون دیگه حرف میزنی و طرف نمیفهمه :D
بله خوندم پست شما رو :D
مسئله اصلا اینجا نبود که طرف از کجا اعتبار اورده، برای چی میخواد یا کار مثبتی انجام داده یا نه ........
اصولا توی همچین فرومی، کسی که بخواد کار کنه و فکر گسترش دادن اطلاعاتش و اطلاعاتشون باشه ...... نه فکر اعتباره، نه تگ فعال ....... چه بسا اون آدمای فعالش هم اینجا کم دَم از اعتبارهاشون نزدن .... Hmph .... البته نه همه .... اما خب!
اما این فقط یه روی سکه هست ..... طرف دیگه اونایی هستند که میخوان وقتی رو بگذرونن و حالا هر هدفی که دارن ....... نظرشون در جای خود قابل احترامه ....... فروم هیچگونه اجباری نذاشته برای کاربران که موظف به مفید کار کردن باشن ... یا نباشن ......
اینجاس که براچی بیایم خودمون رو کوچیک کنیم و با حرفامون منت بذاریم سر این و اون؟ .... نظر سنجی که پا برجاست ..... همه چی هم روال خود رو داره طی میکنه .......
حرف آخر اینه که هرچیزی جای خودش رو داره .... :D
موفق باشی ^^

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر