نظرسنجی در ارتباط با اعتبار های کاربران در انجمن

نظر شما در رابطه با اعتبار های انجمن چیست؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,245
  • نظرسنجی بسته شده است .

Breaking Rules

کاربر سایت
Feb 4, 2011
486
نکته : یکی از مشکلات اساسی این اعتبار فکر کنم فداشدنش به خاطر تگ فعال بود ! یعنی اگر تنها بسنده میشد به تشکر کردن از طرف و ربطی به گرفتن تگ نداشت این همه سوء استفاده نمیشد . در کل من به شخصه برام فرقی نمیکنه باشه یا نباشه ولی کاری کنید که لااقل از یک پست مفید بشه قدردانی کرد و شخص بودنه که پستش ارزش داشته و کسانی به اون اهمیت دادن و همین باعث انگیزه میشه .
فقط اگه امکانش هست "تشکر" بصورتی نباشه که اسم فرد را زیر پست بنویسه ،طرف یه خط پست میده به اندازه 10 خط ازش تشکر میکنن نظم صفحات بهم میریزه ،الان همه پست ها پشت سرهم قرار داره و نظم خوبی داره

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
بهترین کار گزینه ی 2ـه وقتی مدیرا فعال کنن دیگه نمیان گدایی چون مزیتی نداره براشون تگ هم نمیگیرن

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
خُب، بنده یه سخنی بگم شاید تاثیری داشته باشه؛ غالب چیزایی که ذاتی نباشه، اگه حذف بشه فقط "خوب" می مونه. همین اساساً. تکبیرم خواستید بفرستید. دی:

octavius

کاربر سایت
Apr 29, 2006
286
هیچ فرقی نمیکنه. همین اشه و همین کاسه.

باز اگه قرار باشه مدیران اصلی سایت انتخاب کنن جواب میده چون دلسوز سایتشونن و انتخاب درست رو میکنن. یعنی مجبورن که اینکارو بکنن.

ولی مدیران انجمن یه سری سلایق و جهت گیری هایی دارن که مطمئنا تو کارشون اعمال میکنن همچنان که قبلا کردن. همین مونده فردا فلانی بیاد بگه فلان مدیر فن ps3 یا 360 به سلایق نزدیک به خودش بارم مثبت میده و خلاف اون امتیاز منفی و بیاد یه جنگ و دعوای دیگه راه بندازه.
اصلا چرا راه دور میریم.از مسائل ساده ترم میشه مثال اورد. مثلا یه تاپیک خاص واسه یه اقای مدیری و ناظمی خیلی مهمه میره تهدید خفن در مورد عدم استفاده از اسپویلر و یا اسپم میکنه. ولی فلان تاپیک بازی اصلا اهمیتی براش نداره و بیخیالش میشه.
گلوم پاره شده گفتم تاپیک تصاویر تکن کراس استریت فایتر مشکل داره. ولی چون واسه اقایون مهم نیست اهمیتی نمیدن.

کلا هرگلی زدید به سر خودتون زدید ما که چشممون اب نمیخوره با این روند چیزی درست بشه. چون کاربر اگه مفید باشه در هر شرایطی کار خودشو میکنه اگرم نباشه هم همین طور. فرقی نمیکنه تگ فعال روش باشه یا نه.

mmd_68

کاربر سایت
Jun 25, 2007
42
نام
محمد
به نظر من سیستم اعتبار دهی در بخش معاملات باقی بمونه بهتره... مثل FEEDBACK داخل Ebay میمونه و کاربرها از سطح معاملات آگاه میشن...b-)

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
بنده كه به شخصه گزينه ي دوم رو ترجيح ميدم چون همون طور كه دوستان هم گفتن فرق بين افرادي كه با اعتبار هاي الكي به اينجا رسيدن و اون دوستاني كه واقعا فعال هستن و در سايت فعاليت دارن معلوم ميشه ولي از طرفي سيستم امتياز دهي شايد تا حدودي باعث بشه كه برخي از اين دوستان عزيز نظرهاي منطقي تر و مفيدتري بدن.
دوستان قصد بي احترامي به هيچ يك از شما عزيزان رو نداشتم.

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
یه سری میگم یه طوری بشه که به پست های خاص بشه امتیاز داد و باید گفت که خیلی کار سختیه و باید کلی روش کار بشه البته من فکر میکنم اینگونه باشه.
از طرفی اگر هم حذف کنیم در حقیقت میل به رقابت تو بعضیا گرفته میشه بخاطر اینکه بعضی دیگه تقلب میکنن.
تازه اینکه یکی چندتا ای دی داشته باشه و به خودش هی امتیاز بده هم کاملا بی منطقه چون کلا امکانش نیست اینطوری بشه.
من میگم بیایم و به کاربرانی که سابقه حضورشون بیشتره این امکانو بدیم که بتونن به هر پستیشون رای بدن. کاربرای جدیدم محدودیت داشته باشن و خوب حقشونه چون یکی که 7 ساله اینجاس با یکی که 20 روزه اومده هم از لحاظ اعتمادی و هم از لحاظ لیاقتی باید با هم توی این سایت تکرار میکنم توی این سایت فرق داشته باشن .

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,134
نام
محمد امین
این همه اعتبار گرفتیم که آخر حذف بشه..!

باید برای کسانی که تا حالا اعتبار گرفتن ارزش قائل بشیم..شاید یکی قبلا تو این فروم فعالیت مفید داشته باشه و به خاطرش هم اعتبار گرفته ولی حالا که اعتبار ها و درجات حذف بشن از فعالیت های گذشته اون فرد چیزی برای ارائه باقی نمیمونه..

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
این همه اعتبار گرفتیم که آخر حذف بشه..!

باید برای کسانی که تا حالا اعتبار گرفتن ارزش قائل بشیم..شاید یکی قبلا تو این فروم فعالیت مفید داشته باشه و به خاطرش هم اعتبار گرفته ولی حالا که اعتبار ها و درجات حذف بشن از فعالیت های گذشته اون فرد چیزی برای ارائه باقی نمیمونه..

الان بیا من تمام اعتبار چند هزارتایی خودم رو بدم بهت ؛ خوب چی میشه ؟ مگه این همه اعتبار هست چه فرقی داشته مگه تاثیری هم داره این اعتبارها گیزم بشیم رتبه 20 کاربری خوب ؟!! .

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
الان بیا من تمام اعتبار چند هزارتایی خودم رو بدم بهت ؛ خوب چی میشه ؟ مگه این همه اعتبار هست چه فرقی داشته مگه تاثیری هم داره این اعتبارها گیزم بشیم رتبه 20 کاربری خوب ؟!! .

فرهاد جان حالا شاید واسه تو مهم نباشه ولی واسه من یا بعضیا وقتی یه هفته وقت میزاریم و یه مقاله مینویسیم آره تک تک اون ستاره ها و کلماتی که توشون نوشتن ارزش داره... .

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,237
نام
محمد
تنها راه بی ارزش کردن این تگ فعالی اینه که یه تگ دیگه اضافه کنن به یه سری از بچه های خیلی فعال (کسانی که واقعا یه کار مثبتی میکنن تو سایت) حالا اسمش هر چی میخواد باشه . بهترین کار همینه . اونایی که تا الان واسه ستاره و غیره فعالیت کردن که راضی میمونن و اونهایی هم که فعال واقعی هستن مشخص میشن.

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
مدیران نظری ندارن آیا؟

در پست اول نوشته شده مدت نظر سنجی 15 روز !

-------------

فرهاد جان فکر می کنم منظور امین و ساسان عزیز این باشه که زحمات دوستانی که جدا برای کاربر فعال شدن و اعتبار کسب کردن زحمت کشیدن همین جوری یهو از بین نره . فک می کنم توی این رابطه خود شما از همه بیشتر زحمت کشیده باشی :D

ولی در کل اینکه سیستم اعتبار بر حسب فعال شدن از بین بره خوب خیلی خوبه ولی از نظرم افرادی که برای مدیریت شناخته شده هستند و تقریبا برای کاربر ها آشنا و سرشناس هستند ، جالب نیست که تگشون گرفته بشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر