نظرسنجی در ارتباط با اعتبار های کاربران در انجمن

نظر شما در رابطه با اعتبار های انجمن چیست؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,245
  • نظرسنجی بسته شده است .

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,141
نام
حسین
به نظر من هم بهتره کلا حذف بشه.چون از وقتی این سیستم درست شد،فن بازیه یه عده بچه دبستانی به حد اعلاء رسید.طرف برای اینکه اعتبار بگیره،میاد و یه پست احمقانه میزنه که دوستاش بهش اعتبار بدن.برای همین شده که جدیدا فروم این ریختی شده.البته من اولش با این سیستم موافق بودم،ولی خوب چون بچه زیاده بهتره حذف بشه.

در ضمن کاربر فعال بهتره بر اساس تصمیم مدیریت باشه.یه زمانی محمد عساگره بود تو سایت(mamad ripper)که واقعا فعال بود و زیر تگش نوشته میشد که کاربر فعال بخش آمار فروش.اگر دوباره به همون سیستم برگردیم خیلی بهتره.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
قبل اعتبار همینجا بود دیگه ! از اعتبار بهتر که نبود هیچ، مشکلاتش بیشتر هم بود ! اون دوره ای که تشکر حذف شد و اعتبار نبود، کلا فضای سایت خیلی حرفه ای تر بود

من خودم هم اون موقع تو سایت بودم به تاریخ عضویت زیاد توجه نکن .:d(اصلش اینه که با ID داداشم بودم 2005 ) :d میدونم تمام این ها چه مسخره بازی های به دنبال داشتن هر کدوم زمان خودش .

The Reapér

کاربر سایت
Jun 25, 2008
654
نام
آرش
من با این هم مخالم این هیچ فرقی با اعتبار نداره فقط یک مدل دیگه میشه برای ... ها که بگن نگاه کن 1000 نفر یک صحبت مسخره رو تایید کردن بعد میشه مثل گروه بندی و مسخره بازی .

که یکی که از یک پست .... تشکر کرده پست میشه FACT تو اون تاپیک برای این که برای مثال 20 نفر تشکر کردن اون ور که صحبت شاید درست شاید غلط 5 نفر تایید کردن مسخره بازی میشه سایت .

با صحبتت یک مشکل اساسی دارم این که کاربر فعال باشی مخلص چاکر نمیخوای میخوای به بقیه کمک کنی و اطلاعاتی که داری به بقیه هم بدی و کاربر فعال بودن چنان چیز .... هم نیست که بخواد کسی مخلص چاکر کسی باشه چه مدیرش چه ناظم ما این جا هستیم که با هم دوست باشیم نظر به اشتراک بزاریم از اطلاعات هم استفاده کنیم سر کوچه که وای نستادیم هرکی رد شه بگه مخلصم چاکرم که فقط برای این که شاید یکم اطلاعاتمون بیشتر از یکی دیگه باشه.
شما منظور من رو متوجه نشدی و دورترین معناش رو برداشت کردی متاسفانه. منظورم این بود که اونوقت کاربر فعال خیلی درجه مهمی بود و طرف اصلا یه ارزش دیگه داشت. نگفتم که اگه فعال باشی همه باید برات چاکرم مخلصم بکنن. یه کم فکر کنید ببینید اصلا این چیزی که شما از گفته من برداشت کردی با عقل جور درمیاد؟/:):D

hessam_paradis

کاربر سایت
Aug 31, 2010
135
مطلب دیگه اینکه در نظر سنجی یک گزینه برای حذف سیستم در نظر گرفته شده در حالی که برای حذف نشدن آن دو گزینه وجود دارد که این سبب می شود آرای کسانی که تمایل به حذف نشدن این سیستم دارند بشکند !
به نظر بنده بهتر بود در فاز اول خود سیستم مورد رای گیری قرار گیرد و در فاز بعدی کیفیت آن ...
البته شما خود استادید .

100 درصد با حرف این دوستمون موافقم . به همین دلیل به نظر من این نظر سنجی اشکال فنی داره . البته این فقط نظر منه .

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
در مورد مشکل نظرسنجی راه حلش اینه که در مورد اعتبار مجموع گزینه 2 و 3 با گزینه اول مقایسه بشه.

البته امیدوارم مدیرا این رو هم در نظر بگیرن که بعضیا که میبینن نمیتونن اعتبار بگیرن ولی عقدش رو دارن (حتی توی این تاپیک هم نمونه هاییش رو دیدیم و دوستمون Arianundead بهش اشاره کردن ) دارن در مورد حذف شدن اعتبار تلاش میکنن.

البته من به تصمیم بقیه افراد که جز این گروه نیستن در مورد حذف شدن این سیستم احترام میزارن، به هر حال هر چیزی که اکثریت صلاح بدونن منم به همون راضیم.

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
100 درصد با حرف این دوستمون موافقم . به همین دلیل به نظر من این نظر سنجی اشکال فنی داره . البته این فقط نظر منه .

شما اگه هر دو رو با هم جمع هم که بکنید باز هم به پای آرای حذف اعتبار نمیرسه دوست من . البته این موضوع درسته و نظر سنجی مورد داره :D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
شما منظور من رو متوجه نشدی و دورترین معناش رو برداشت کردی متاسفانه. منظورم این بود که اونوقت کاربر فعال خیلی درجه مهمی بود و طرف اصلا یه ارزش دیگه داشت. نگفتم که اگه فعال باشی همه باید برات چاکرم مخلصم بکنن. یه کم فکر کنید ببینید اصلا این چیزی که شما از گفته من برداشت کردی با عقل جور درمیاد؟/:):D

منم منظور شما رو متوجه شدم آخه مهم نیست شما چه درجه ای داشته باشی که بخوای به بقیه کمک کنی که مهم باشه درجت یا نباشه .

فقط اگه قرار هستش وجود داشته باشه که مشخص کنه کی اطلاعات خوبی در مورد چی داره یا چه کاری رو در سایت به خوبی انجام میده تازه این هم زیاد مهم نیست به نظر من بین بچه ها تفاوت میزاره و شاید بعضی ها از بالا به بقیه نگاه کنن هرچند نمیشه این رو به صورت 100% گفت که صورت میگیره فقط به خاطر یک تگ .

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
این سیستم اعتبار خودش یکی‌ از دلایلی هست که فروم همیشه فعال هست. اگه برداشته شه خیلی‌ از کسایی‌ که حتا واسه اعتبار اینجا پست می‌زنن دیگه ممکن نزنن. برداشته نشه بهتره به نظر من.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
این سیستم اعتبار خودش یکی‌ از دلایلی هست که فروم همیشه فعال هست. اگه برداشته شه خیلی‌ از کسایی‌ که حتا واسه اعتبار اینجا پست می‌زنن دیگه ممکن نزنن. برداشته نشه بهتره به نظر من.
اگر کسی به خاطر اعتبار پست میزنه همون بهتر که نزنه چون اسپمی بیش به حساب نمیاد.

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
اینکه این سیستم کلا جواب نمیده که شکی توش نیست ولی لطف کنید یه فکری به حال یه عده که با همین سیستم معیوب الان شدن کاربر فعال هم بکنید!
طرف تو دو سال اومده چهارهزار پست داده الان شده کاربر فعال! (دریغ از یک پست مفید) الان فعالیت مفید ایشون چیه در حال حاضر؟ قبلا چی بوده؟
مرسی

آخرین ویرایش:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
به نظر من حذف بشه بهتره.کاربر فعال هم باید یکسری قانون داشته باشه هرکی انجامشون داد بشه فعال.به نظر من با اعتبار دادن یا ندادن نباید کاربر فعال شد.

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
من وقت نکردم تمام نظرات رو بخونم ولی تا اونجایی که میدونم تو هر سایتی بالاخره یه سیستم اعتبار یا لایک ی چیزی هست! اگه بازیسنتر نخواد همچین بخشی رو در نظر بگیره به نظرم درست نیست.
معیار انتخاب کاربر فعال هم که به نظرم ستاره ها برای این هست که میزان مقبولیت و محبوبیت اون کاربر مشخص بشه. یعنی باید به حد نسابی برسه تا به عنوان یه کاربر فعال شناخته شه. در غیر این صورت چه طور میخواد انتخاب شه؟! اون وقت یه سری از کاربران نمیگن فلانی با اون یکی رفیق بود یا از فلانی خوششش میومد کردش کاربر فعال!؟؟!!
به نظرم همینی که الان هست خوبه فقط با یه عده سو استفاده گر باید برخورد شه. دوستان هم نباید خیلی سخت گیری کنن.
ولی با این نتایجی که من میبینم به احتمال زیاد این سیستم حذف میشه. به هرحال به حال من که فرقی نمیکنه! :d

• Like
Reactions: leonk13

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر