نظرسنجی بهترین گرافیک نسخه pc سال 2011

خوب دیدیم قسمت کنسولی سایت این تاپیک زده گفتم که pcکه مهد بازی های گیم و دارای گرافیک بالاتری هم هست نظر سنجیش را هم راه بیندازیم
به اندازه کافی هم تریلر و گیم پلی از بازی ها بیرون امده

Crysis 2
Battlefield 3
The Witcher 2
rage
The Elder Scroll 5 : Skyrim
Batman:arkham city
Deus Human revolution
Hitman Absolution
call of duty modern warfare 3
LA.Noire

• Like
Reactions: .:Pouria:.

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,929
نام
آن مرد !
بروآآآا

وقتی اسم dues ex رو تو این نظرسنجی دیدم ابتدا سه مرتبه کله ام را به دیوار کوفتم و سپس .... بماند چه کار کردم فقط خدایی چه جوری این بازیو تو این نظر سنجی گذاشتین انقدر گرافیک این بازی مزخرفه که ادم بالا میاره حالا اینو ولل تو گرافیک هیچ بازی ای امسال به cri3 نمی رسه

آخرین ویرایش:

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
بهترین گرافیک بازی امسال gta iv با مد icenchanger هست و شکی هم درش نیست.
واقعا بعد کرایسیس 1 تنها بازیی بود که حس شبیه به واقعی بودن را در بعضی جاها بهم داد.

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
Crysis 2 DX11

بهترین گرافیک کامپیوتر فقط Crysis 2 DX11 این عکس هارو ببینین خودتون قضاوت کنین! فقط انصافا تو دو تا عکس وسط افکت سنگ فرش و جای لاستیک ماشینو ببینین!:-o:-o:-o:-o:d:d;);)
xuxpe1hypcrn8qchkkx.jpg
yg956n72kbk9b0cpl1qm.jpg
mf6b8y0nz91jpml8sf4h.jpg
cm59nhc6qzpjz5jkt6v.jpg

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,101
نام
مصطفی
آقا من قلبم ضعیف ـه ! شوخی نکنید :d
یعنی با DX 11 گرافیک بازی میشه این ؟ کسی میتونه این 2 تا عکس تایید کنه ؟ یعنی تو گیم پلی همچین چیزی دیده باشه ؟!!!!
yg956n72kbk9b0cpl1qm.jpg

mf6b8y0nz91jpml8sf4h.jpg
فکم افتاد !!!

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
تایید می شه این دقیقا همون عکس هایی هست که طرفدارهای کنسول می گفتن هیچ تغییری نکرده یه سری عکس خودم ازش گذاشتم اونا بهترم هستن

با این حال بتل بهتره

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
یعنی با DX 11 گرافیک بازی میشه این ؟ کسی میتونه این 2 تا عکس تایید کنه ؟ یعنی تو گیم پلی همچین چیزی دیده باشه ؟!!!!
yg956n72kbk9b0cpl1qm.jpg

mf6b8y0nz91jpml8sf4h.jpg
فکم افتاد !!!

آره دقیقا این میشه تازه اگه ماد های گرافیکی که برای بازی اومد رو هم بریزی از این هم بهتر میشه این اسکرین ها هم برای GameGpu هست که از بازی تست گرفته ترخ فریم و اطلاعات دیگه گوشه سمت چپ دیده میشه.

با این حال بتل بهتره

میشه با دلیل و مدرک این حرفت رو ثابت کنی؟

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,316
نام
Morteza
yg956n72kbk9b0cpl1qm.jpg

mf6b8y0nz91jpml8sf4h.jpg
فکم افتاد !!!
داداش من این چیزیه که من بیچاره یک ماهه به طرفداران BF3 میگم ولی اینقدر لج بازن بازم میگن که گرافیک BF3 بهتره!!!!!!!!:d

---------- نوشته در 01:38 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:35 AM ارسال شده بود ----------

آره دقیقا این میشه تازه اگه ماد های گرافیکی که برای بازی اومد رو هم بریزی از این هم بهتر میشه این اسکرین ها هم برای GameGpu هست که از بازی تست گرفته ترخ فریم و اطلاعات دیگه گوشه سمت چپ دیده میشه.

مهرداد گل به نظر شما چرا طرفداران BF3 اینقدر لج بازی میکنن؟؟؟ بابا اون عکس ها رو گذاشتم تا همه ببینن که کراسیس 2 با دایرکس 11 اسمشو نبر 3 رو میخوره!!!!!!:d

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
yg956n72kbk9b0cpl1qm.jpg

mf6b8y0nz91jpml8sf4h.jpg
فکم افتاد !!!

حیلی جاها ازین هم بهتر میشه . اصلا با نصب اون تکسچر پک و با DX11 بازی اونقدر خفن میشه که توی حرکت نمیشه عظمتش رو درک کرد ، فقط توی عکس میشه به عظمتش پی برد :d

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

در ابندا بگم من فن هیچ کدوم از بازی ها نیستم اما همه ی نسخه های جفتشون رو تموم کردم

مقایسه ی تکسچر اسفالت:

داخل عکس دوم می شه تعداد سنگ ریزه ها رو شمرد

بازم نمومنه های مشابه مثل تانک سواری یا تکسچرهای مشابهش هست مقایسه ی افکت انفجار یا کیفیت دود یا نورپردازی یا تخریب یا سایه ها

من برای کراسیس طراحی اسلحه با تسلیشن با افکت تیر روی اجسام بهتر دیدم(می شه گفت بتل تسلیشن نداره)

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
در ابندا بگم من فن هیچ کدوم از بازی ها نیستم اما همه ی نسخه های جفتشون رو تموم کردم

مقایسه ی تکسچر اسفالت:

داخل عکس دوم می شه تعداد سنگ ریزه ها رو شمرد

بازم نمومنه های مشابه مثل تانک سواری یا تکسچرهای مشابهش هست مقایسه ی افکت انفجار یا کیفیت دود یا نورپردازی یا تخریب یا سایه ها

من برای کراسیس طراحی اسلحه با تسلیشن با افکت تیر روی اجسام بهتر دیدم(می شه گفت بتل تسلیشن نداره)

2تا 460 تت تو حلقم :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,393
نام
Majid
راستش من DX11 رو دانلود کردم 500 مگ ولی دیگه تکسچر پکو حال نداشتم:Dولی من میگم بازم همین اسمشو نبر 3 از همه گرافیکش بیشتره ولی گیرز هم هستاین عکس از گیم پلی خودمه دیگه گرافیکم زور ناشت آنتی آلیاز رو روشن کنه
lx7cwa5ija7dqdvjbis9.jpg

xjrhc730ac581ozm5ufe.jpg
http://up5.iranblog.com/images/lx7c....iranblog.com/images/xjrhc730ac581ozm5ufe.jpg

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
راستش من DX11 رو دانلود کردم 500 مگ ولی دیگه تکسچر پکو حال نداشتم:Dولی من میگم بازم همین اسمشو نبر 3 از همه گرافیکش بیشتره ولی گیرز هم هستاین عکس از گیم پلی خودمه دیگه گرافیکم زور ناشت آنتی آلیاز رو روشن کنه
lx7cwa5ija7dqdvjbis9.jpg

xjrhc730ac581ozm5ufe.jpg

انصافا همین عکس دومی که گذاشتی از لحاظ افکت های تصویری خیلی عریان هست . شاید بشه از نظر رئال بودن با C2 مقایسش کرد ولی از لحاظ تکنیکی به هیچ عنوان قابل مقایسه نیستند.

کدوم به نظرت بهتره؟

چرا تو حلقت بزار توی کیست:d

نوژی تو دیگه چرا ؟ خب معلومه که C2 بهتره . اصلا این GF3 خیلی از افکت های خفن ِ C2 رو نداره . جان من یه بار توی C2 برو نزدیک اجسام بشو ، شلکیک کن و سایه ها و نور پردازی رو توی انفجار ها با دقت ببین ، اگه دقت کنی به عمق فاجعه (همون خفن بودن :d) پی میبری . حالا من که سوادشو ندارم که بحث علمی بکنم در این مورد ولی زیبایی های بصریشو که نمیتونم منکر بشم.
گرافیک GF3 رئال تره ولی در حد و اندازه ی C2 نیست.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,393
نام
Majid
انصافا همین عکس دومی که گذاشتی از لحاظ افکت های تصویری خیلی عریان هست . شاید بشه از نظر رئال بودن با C2 مقایسش کرد ولی از لحاظ تکنیکی به هیچ عنوان قابل مقایسه نیستند.
ها!!!!!!!!!!
میگم که دیگه بیشتر گرافیکم نمیکشید الان crysis بدون اون تکسچر پک که مالی نیست
الان کال آف چجوریه عکسایی که ازش دیدم خیلی خوب بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر