نصب PSP CFW 6.39 Pro-B6

16130

کاربر سایت
May 5, 2011
8
کمک کنیییییییییییییید

هزار بار آپدیت ۶.۳۹ رو زدم تا بالاخره ورژنش ۶.۳۹ شد . الان هم دوباره مثل قبله ، میام کپی خورش کنم نوشته پی اس پی میاد و بعد ۵ ثانیه خاموش میشه . نمیره تو او صفجه که شبیه محیط داسه تا ۲بار دکمه ضربدر رو بزنم تا کپی خور شه . تر خدا کمک کنید . دیوونه شدم

oldsnake

کاربر سایت
Aug 17, 2009
323
هزار بار آپدیت ۶.۳۹ رو زدم تا بالاخره ورژنش ۶.۳۹ شد . الان هم دوباره مثل قبله ، میام کپی خورش کنم نوشته پی اس پی میاد و بعد ۵ ثانیه خاموش میشه . نمیره تو او صفجه که شبیه محیط داسه تا ۲بار دکمه ضربدر رو بزنم تا کپی خور شه . تر خدا کمک کنید . دیوونه شدم
شما قبل از Update به 6.39 از حالت کپی خور در آوردی؟
کپی خور موقت بود یا دائمی؟

شاید داری Fastrecovery رو اجرا میکنی باید ProUpdat رو اجرا کنی.

key_1

کاربر سایت
Mar 8, 2011
7
سلام
دوستان با نصب این فریم ور و انجام عملیات هک برای اجرا کردن بازی هایی که تو ISO می ریزیم چطوری باید اجرا کنیم ؟
با چه برنامه ای ؟
iso loader و این حرفارو نمی خواد ؟ از تو خود منوی xmb / game قابل اجراست ؟

oldsnake

کاربر سایت
Aug 17, 2009
323
سلام
دوستان با نصب این فریم ور و انجام عملیات هک برای اجرا کردن بازی هایی که تو ISO می ریزیم چطوری باید اجرا کنیم ؟
با چه برنامه ای ؟
iso loader و این حرفارو نمی خواد ؟ از تو خود منوی xmb / game قابل اجراست ؟

آخه چرا الکی پست های بی مورد و بیهوده میدید ؟
شما پست 1 رو بخون ببین چی نوشته بعد بیا سوال بپرس.

oldsnake

کاربر سایت
Aug 17, 2009
323
بچه ها من psp slim 5.00 m33-3 دارم . اینو نصب کنم خراب نمیشه دستگام؟

راهنمایی کنید.

عجب !
حالا خوبه توی پست اول نوشته شده که دستگاه منم M33 بوده و بعد به این آپدیت شده . حالا 1 کی میومد میپرسید ماله من یه ورژن دیگس .... 1 چیزی . مورد شما که در پست اول گفته شده .

IR4MT

کاربر سایت
Jun 30, 2011
100
نام
محمد
عجب !
حالا خوبه توی پست اول نوشته شده که دستگاه منم M33 بوده و بعد به این آپدیت شده . حالا 1 کی میومد میپرسید ماله من یه ورژن دیگس .... 1 چیزی . مورد شما که در پست اول گفته شده .

حق با شماست ولی گفتم که m33-3 بود. گفتم نکنه ایرادی پیش بیاد . پرسیدن بهتر از نپرسیدنه خب :d

مزیت این فریمور:

- اینه که محتویات پوشه بازی رو سریع اجرا میکنه .
- قابلیت اجرای پلی لیست برای آهنگ هم داره.
- مثل چند ورزن قبل هم تا وقتی Usb رو وصل کنی خودکار خودش اجرا میکنه .
- توی موزیک و عکس و ویدو میشه یه فولدر زیر مجموعه دیگه هم دید که قبلا نمیشد. اما فقط یک قولد داخل رو می تونی ببینی که بازم ضعفه و همچنان فریمور خود پی اس پی فایل منیجر قوی ای نداره !
- بازی هارو میشه از خود پی اس پی مرتب کرد . مثلا بر اساس تاریخ و ... .

آخرین ویرایش:

Sami Yusuf

کاربر سایت
Mar 2, 2008
65
عجب !

آخه چرا الکی پست های بی مورد و بیهوده میدید ؟
شما پست 1 رو بخون ببین چی نوشته بعد بیا سوال بپرس.

آهای! چه خبرته عمو!

آموزش گذاشتی باید پاسخ گو هم باشی . طلب که نداری عزیز من!
آموزشت هم کامله هم مفید خودمم استفاده کردم خیلی هم خوب بود اما خیلی بهتر بود که این آموزش از جنابعالی ارزش بگیره نه شما از آموزش تون!:[-(

آخرین ویرایش:

jani23

کاربر سایت
Jul 6, 2011
14
من بر روی PSP 3004 امتحان کردم و بسیار عالی جواب داد .
تا قبل از این از 5.03 m33 استفاده میکردم چون ورژن های بعدیش ارزش آپدیت کردن نداشت و لی از وزژن 6.39 Pro-B6 کاملا رازیم و حتی میشه به شبکه هم وصل شد .

روش نصب :
1- ابتدا دستگاهتون اگر کپی خور شده است باید از جالت کپی خور در بیاد و به حالت اصلی برگردانده بشه ( برای کپی خورهای موقت کافیه که باتری رو در بیارید ) و یک مموری که به اطلاعاتش نیاز ندارید در دستگاه گذاشته و فرمتش کنید.
2- ّFirmware اورجینال 6.39 دستگاهتون رو از اینجا دریافت کنید و باهاش دستگاهتونو آپدیت کنید . برای آپدیت کردن فایل EBOOT.PBP رو داخل مموری PSP در آدرس PSP-->GAME-->UPDATE بریزید و در منوی PSP از قسمت Games اجراش کنید و منتظر بمونید تا آپدیت بشه .
3- Firmware سفارشی رو از اینجا دانلود کنید . پس از Extract کردن اون داخلش 4 تا فولدر است که شما دوفولدر FastRecovery و PROUPDATE رو در مموری در آدرس PSP-->GAME بریزید. از داخل منوی PSP روی قسمت Games رفته و Proupdate رو اجرا کنید و پس از اومدن سوال دکمه X و بعد از اتمام کار بازم X رو بزنید .

کار تمومه و PSP شما کپی خور شده . حالا 1 فولدر به اسم ISO در داخل شاخه اصلی مموریتون ایجاد کنید . بازیهای کپیتونو بریزید توش .

توجه داشته باشید که بعدا به هر دلیلی کپی خور PSP تون از بین رفت (خاموش کردید یا باتری تموم شد ) فقط کافیه یکبار برنامه FastRecovery رو از منوی Games اجرا کنید تا در عرض چند ثانیه بازم دستگاهتون کپی خور بشه .

در سایت اصلی نوشته که بر روی همه ورژنهای PSP کار میکنه . من روی 3004 انجام دادم و براحتی جواب داد .
سلام
من psp دارم و نمیدونم ورژنش چیه فقط تو سیستمش رفتم و ورزنشو 3:11 دیدم .
حالا این فایلو دانلود کردم و طبق آموزش همه را انجام دادم زمانیکه فولدر PROUPDATE را اجرا میکنم یک صفحه سیاه میآد sorry this program doesn t support your fw (0x030010110 دو باره از برنامه خارج میشه .
ممنونم کمک کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر