نسخه نهایی iOS 5 منتشر شد !!!

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
987
نام
محسن
ديشب با كلي بيخوابي كشيدن نصب كردم واقعا شاهكاره روحه استيو شاد كم كم رارم ميرم تو كاره قابليتايه جديدش واسه نصب حتما آخرين آيتيونزو نصب كنيد و قبله دادنه فريمور گوشيرو به دي اف يو ببريد و بعد از نصب هم با نت نتظيماته ويزاردو انجام بدين موقع نصب فايروالتون رو غيره فعال كنيد جيله تترش اومده و انتتر هم امروز فردا مياد تو آپديت كردنش شك نكنيد.

• Like
Reactions: A-L-I

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
فوق العادست ! عاليه ! واقعاً انتظار من كمتر از اين حرفها بود . نسخه هاى بتا رو كه تست ميكردم ميگفتم اين سيستم اصلاً ظاهراً براى آيفون جديده و براى آيفون 4 سنگينه ، ولى الان ثابت شد كه سيستم خيلى سبكتر شده ، سافارى سريعتر شده . سويچ كردن بين اپليكيشنها سبكتر شده .. از 4 سبكتره عاليه . بنچ ماركها هم اينو ثابت كردن كه آيفون 4 سريعتر شده و مثل اينه كه شما گوشى جديد خريده باشيد .

Touch Assistance خيلى جالبه و آى مسجز خيلى سريع و سبكه . و براى آيپد هم مولتى تاچ گسچرش فوق العادست . همونطور كه گفته شد كاملترين سيستم عامل بين تمام سيستم عاملهاى موبايله

Sent from my iPhone using Tapatalk

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
یعنی جیلبریک دائمی میشه ؟ یا موقت ؟ من زیاد وارد نیستم.
بازیا که دارم همه میپره اینو الان به 5 آپدیت کنم ؟

اگه همه چی Ok هست یه راهنما یا آموزشی چیزی واسه جیلبریکش بزارید.

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
دوستان عزیز :
این ورژن فعلا تتر جیلبریک شده و به محض ورود کامل iPhone 4s جیل آنتتر هم به احتمال فوق العاده زیاد میاد .
بازی هم روی تتر اجرا میشه و راحت .

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
من که الان iOS4 دارم و جیل شده و کلی بازیه کرک شده, اگه آپدیت کنم به 5, بازیهای غیر اصلم چی میشه ؟ مخصوصا save هاشون ؟

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
سیو هاشون رو با iFunbox کپی بگیر ، بعد 5 کن و جیلبریک کن ، و بازی ها رو که (پاک میشه) دوباره نصب کن و سیوهاشون هم کپی کن

• Like
Reactions: raya2

BIGnote

کاربر سایت
Apr 14, 2010
1,040
نام
مجید
جيلبرك iOS 5 براي iPad 2 هم اومده؟ اگه من به 5 ارتقا بدم و جيلبرك كنم برنامه هاي Cydia كه نصب كردم دوباره نصب كنم كار ميكنه؟ مخصوصا Tor Browser كه خيلي برام مهمه

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
خیر نیومده .
==========
دوستان این بحث های جیلبریک جاش اینجا نیست ، لطفا دیگه ادامه ندید .

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
اونا که بکاپ میگیری و وقتی ریستور میکنی خودش میگه که از روی بکاپ هات ریستور کنم یا نه یه آیفون نو باشه ، تو باید بگی که بکاپ هاتو به کار بگیره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر