نسخه جدید انجمن های سایت

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
گفتم که بازارچه فعالیتش ربطی به سایت نداره. ولی خوب چون می گی پرطرفداره (که قبول دارم هست) الان اضافه کردم به 10 ارسال.

روی هر متن پنهانی؟ الان روی این کلیک می کنی می ره صفحه اول؟
متن پنهان برای تست!
شکلک ها هم چیش کار نمی کنه؟ مشکلی نداره. شکلک ها تنها مشکلشون فقط اینکه کند اضافه می شن به ادیتور یه مقدار.

یه لطفی کن اون قسمت تعویض بازی های PS3 هم ازافه کن!

ممنون.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
واسه من چی شد؟تو کروم درسته ولی تو فایرفاکس نه
مشکلت ربطی به سایت نداره. احتمالاً صفحه درست لود نشده وقتی می زنی روی متن پنهان. دیروز هم این مشکلو داشتی؟ اگر از اول این مشکلو داشتی می تونه از غیر فعال بودن javascript مرورگرت باشه.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
همچنین چجوری میتونیم لینک نمایش پست به تنهایی رو به دست بیاریم ؟
صفحه قبل نوشتم که نمایش پست تنها دیگه نداره ورژن جدید:
در این نسخه دیگه لینک به پست به صورت تکی وجود نداره و در صورتی که لینک پستی رو بزنید صفحه اون پست به طور کامل لود می شه و صفحه به صورت اتوماتیک روی پست مورد نظر می ایسته.
این کار به این دلیل انجام شده که یسری لینکای پستا رو برمی داشتن جاهای دیگه کپی می کردن این کار باعث می شه که کسی که باز می کنه لینکو اصلاً نفهمه این پست مال کدوم سایت و کدوم قسمت هست و تاپیکش چیه.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
تشکر ویژه از تیم مدیریت بازیسنتر بابت نسخه جدید انجمن. هرچند همه به قبلی عادت داشتیم و یه جورایی اوریجینال بی سی بودش اما مطمئنا این بهتر خواهد بودش.

فقط چند تا نکته اشکان جان :D!

دیگه قابلیت دیدن آخرین پست ها نیستش؟ اینکه بشه پست هارو دید بعضی مواقع کارایی داره راهی برای برگشتش هست؟
بعد این کوچک شدن آواتار ها مثل زمان مکالمه یا گروه ها. قبلی خودش با توجه به طول و عرض کوچیک شد میشد اما الان یه حالت ستونی داره که خودش کوچیک میکنه و ممکنه یه تیکش بخاطر ستونی شدن بره یا بی کیفیت شه. قبلی خیلی تمیز و درست کوچیک میشدش :D!
وقتی هم روی ستون سمت چپ روی مثلا آخرین ارسال های گروه کلیک میکنی منتقل میشی به صفحه اول اون مبحث. طوری باشه که صفحه آخر رو نشون بده خیلی بهتره و درستش همینه :D.

ممنون از زحمات شما :).

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
مرسی از توجه و وقتی که میزاری اشکان جان

وقتی که یه متن تایپ میکنیم، و متن رو سلکت میکنم تا از تگ ها استفاده کنیم، بعد از اینکه از تگ استفاده میکنیم، متن داخل تگ به صورت سلکت شده باقی میمونه! و با یه Enter زدن که بخوای به خط بعدی بری، متن داخل تگ پاک میشه و باید حتما Deselect بشه تا بتونی با Enter به خط بعدی بری، که تو سرعت کار تاثیر داره
ولی یه مزیت داره که وقتی متن رو سلکت میکنی، میتونی از چند تا تگ پشت سر هم استفاده کنی، مثلا به Quote تبدیلش کنی و بزاریش توی Spoiler ، بدون اینکه لازم باشه واسه هر بار تگ زدن متن رو سلکت کنی، ولی فکر کنم کاربرد اشکالش 10 برابر مزیتش باشه

نکته ی بعدی: وقتی لینک شماره ی پست رو کپی میکنم توی متن ارسالی، تا وقتی که ارسال نوشته نزدم، توی متن به صورت لینک و آبی نشون داده میشه، و وقتی پست ارسال میکنم، دیگه به حالت لینک نیست و فقط یه عدد خالی نوشته شده، ببینید ... #292

نمیدونم فقط واسه من اینجوریه یا مشکل کلی ـه ؟!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
تشکر ویژه از تیم مدیریت بازیسنتر بابت نسخه جدید انجمن. هرچند همه به قبلی عادت داشتیم و یه جورایی اوریجینال بی سی بودش اما مطمئنا این بهتر خواهد بودش.

دیگه قابلیت دیدن آخرین پست ها نیستش؟ اینکه بشه پست هارو دید بعضی مواقع کارایی داره راهی برای برگشتش هست؟
بعد این کوچک شدن آواتار ها مثل زمان مکالمه یا گروه ها. قبلی خودش با توجه به طول و عرض کوچیک شد میشد اما الان یه حالت ستونی داره که خودش کوچیک میکنه و ممکنه یه تیکش بخاطر ستونی شدن بره یا بی کیفیت شه. قبلی خیلی تمیز و درست کوچیک میشدش :D!
وقتی هم روی ستون سمت چپ روی مثلا آخرین ارسال های گروه کلیک میکنی منتقل میشی به صفحه اول اون مبحث. طوری باشه که صفحه آخر رو نشون بده خیلی بهتره و درستش همینه :D.

1) آخرین پست ها؟ منظورت کجاس؟
2) در مورد آواتار ها درست می گی. صفحات جدید میاد بر حسب سایز آواتار طول جعبه پست رو تغییر می ده و چون آواتار ها اینجا متفاوته سایزش اینطوری می شه. می شه برای اینکه نظم صفحه بیشتر بشه اینارو مثل نظرات بلاگ کرد که میاد کلاً اواتار رو از پایین جمع می کنه تا همه یکسان بشن. اینطوری آوتار عکسش کوچک می شه ولی نظم صفحه به هم نمی ریزه دیگه.

مرسی از توجه و وقتی که میزاری اشکان جان

وقتی که یه متن تایپ میکنیم، و متن رو سلکت میکنم تا از تگ ها استفاده کنیم، بعد از اینکه از تگ استفاده میکنیم، متن داخل تگ به صورت سلکت شده باقی میمونه! و با یه Enter زدن که بخوای به خط بعدی بری، متن داخل تگ پاک میشه و باید حتما Deselect بشه تا بتونی با Enter به خط بعدی بری، که تو سرعت کار تاثیر داره
ولی یه مزیت داره که وقتی متن رو سلکت میکنی، میتونی از چند تا تگ پشت سر هم استفاده کنی، مثلا به Quote تبدیلش کنی و بزاریش توی Spoiler ، بدون اینکه لازم باشه واسه هر بار تگ زدن متن رو سلکت کنی، ولی فکر کنم کاربرد اشکالش 10 برابر مزیتش باشه

نکته ی بعدی: وقتی لینک شماره ی پست رو کپی میکنم توی متن ارسالی، تا وقتی که ارسال نوشته نزدم، توی متن به صورت لینک و آبی نشون داده میشه، و وقتی پست ارسال میکنم، دیگه به حالت لینک نیست و فقط یه عدد خالی نوشته شده، ببینید ... #292

نمیدونم فقط واسه من اینجوریه یا مشکل کلی ـه ؟!
مورد اولت که تا جایی که یادم میاد توی قبلی هم بود. (می تونی بری توی انجمن های دیگه که ورژن قبلی رو دارن تست کنی) فقط 2تا تگ Quote و Spoiler هستن که خاصیت highlight رو نگر می دارن. دلیلشم به خاطر همون چیزی هست که نوشتی. البته این از تنظیمات خود ادیتور هست یعنی چیزی نیست که من تغییر داده باشم. البته برای دراوردن از highlight خیلی سریع می تونی با موس یه بار روی ادیتور کلیک کنی که فکر نمی کنم انقدر تو سرعت تاثیر بزاره. چون تگ هایی مثل Quote یا Spoiler رو هم حتما با موس باید روی آیکونشون کلیک کنی و بعد سریع می تونی پشت سرش یه کلیک هم روی صفحه بکنی تا highlight از انتخاب دربیاد.

نکته دوم رو متوجه نشدم. می شه مثال بزنی؟

این ادیتور جدید به دلیل اینکه تازگی به vbulletin اضافه شده یسری ایرادات کوچک مثل مواردی که اشاره شد داره که به مرور رفع می شه (منظورم زمان طولانی نیست!). منم سعی می کنم اونای که از دستم برمیاد رو خودم سریع تر رفعش کنم.

یه چیز کلی هم در مورد vBulletin 4 بگم. دلیل اصلی آپگرید کردن ما به خاطر مسائل امنیتی سایت هست که خیلی مهمه اونم برای سایت های شناس و پربازدید. تا چند ماه آینده به طول کامل پشتیبانی ورژن های قدیمی از طرف شرکت vbulletin قطع می شه و اونایی که امنیت سایتاشون از لحاظ برروز بودن براشون مهمه باید دیر یا زود به vB4 آپگرید کنن.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,963
نام
فرهاد

از اینجا میتونی . تو پروفایلت

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
1) آخرین پست ها؟ منظورت کجاس؟
منظور همین آخرین نوشته ها بود که فرهاد زحمتش رو کشید. ممنون :D!
این قضیه select شدن متن بعد از زدن کد نقل قول هم از همون اول ما رو مزاحم ctrl Z کرده اگه درست شه خیلی بهتر میشه :D!
ممنون از وقتتون.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
این قضیه select شدن متن بعد از زدن کد نقل قول هم از همون اول ما رو مزاحم ctrl Z کرده اگه درست شه خیلی بهتر میشه :D!
select شدن متن چه ربطی به Ctrl+Z داره؟ Ctrl+Z برای برگردونن متن به حالت قبلش هست. گفتم که الان چیزی خراب نیست که بخواد درست شه، مدلش فرق کرده.
خدایی درسته این ادیتوره یسری ایرادات داره ولی می گردید به یه چیزایی گیر می دیدید که آدم می مونه. این چیزی که می گید رو من تا حالا نمی دونستم اصلاً چون من همیشه اول تگ رو اضافه می کردم بعد بینش متن رو کپی می کردم.

18-

کاربر سایت
Oct 3, 2010
6
سلام ، خدایی این لوگو بالای انجمن چیه ؟ یک براش سفید زدین روش هم نوشتین Bazicenter ؟

اون براش سفید رو بردارین Bazicenter خالی رو بزارید بهتر میشه .

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
نکته دوم رو متوجه نشدم. می شه مثال بزنی؟
کپچر کردم: http://www.mediafire.com/?j8sgszi544w4bp0

توی نسخه ی قبلی عدد رو که کپی میکردی خودش به صورت لینک میشد، حتی توی پروفایل هم که کپی میکردی لینک بود
نمیدونم، شاید اینم مثل مورد اول قابل تغییر نباشه و جزو ویژگی های ورژن جدید باشه!

Sweeney Todd

کاربر سایت
Sep 1, 2009
581
نام
محمد علی
لیچ کینگ عزیز از وقتی فروم به قالب جدید تغییر کرده ، یه پیغام خصوصی یا کامنت برای بلاگ مثل آدمیزاد نمی تونم بدم .. موقع پ.خ دیدن و یا جواب دادن صفحه فریز میشه و یا وقتی می خوام جواب بدم و سند میزنم صفحه تو لود میره و اتفاقی نمی افته ... از صبح تا حالا به زور به پ.خ فرستادم برای نوید که شک دارم اصلا رسیده یا اونم فیل شده ... مرورگرم هم فایرفکس 3.6 هستش ... میگم نمیشه قالب قبلی رو جز گزینه های انتخابی بیارید که بتونیم اگه می خوایم از همون استفاده کنیم ... این قالب جدید برای من حداقل فعلا دردسراش از مزایاش خیلی بیشتره ....

ویرایش : همین یه پست رو بیشتر از 10 بار طی یک ساعت گذشته با فایرقکس و اکسپلرر تلاش کردم تا بلاخره ارسال شد .........

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر