نحوه کار با lightScribe

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
یکی کمک کنه که چطوری میشه رو Dvd این کار رو انجام داد.من که هر کاری کردم نشد

میری داخل مغازه میگی سلام علیکم داداش dvd خام میخام با قابلیت لایت اسکرایب داشته باشه (بعد یارو همین طوری نگاهت میکنه :eek:این چی میگه دیگه :confused: )هر جایی گیر نمیاد برو توبخونه احتمالا باشه میخری میزاری داخل دی وی دی رام بعد با برنامه nero 7 essentials رایت میکنی بعد میری تو قسمت lightScribe یه عکس رو از هارد انتخاب میکنی تنظیماتش میکنی بعد دی وی دی رو برعکس میکنی دکمه چاب میزنی البته در صورتی که دی وی دی لایت اسکرایب بودشروع میکنه به رایت که بین 15 تا 25 دقیقه طول میکشه;)

آخرین ویرایش:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
اسم تاپیک رو درست کنید مدیران محترم،یک نیم ساعتی خندیدم :D
منم دیروز dvd writer خریدم با قابلیت light scribe :D من هنوز تست نکردم ولی واسه من Asus هست تو جعبه خودش یک نوشته بود که از DVD های Verbatim استفاده کنید و یک سایت هم داده بود برای دانلود عکس واسه چاپ.
من nero 8 دارم یوخده گشتم چیزی پیدا نکردم ولی الان یک نرم افزار پیدا کردم واسه انجام این کار ولی هنوز DL نکردم، Dl بکنم فرقی نمیکنه چون فردا جمعه هست جایی باز نیس DVD ورباتیم گیر بیارم :D
اینم لینک اگه کسی Dvd ش رو داره تست کنه به منم خبر بده :D

LightScribe System Software 1.12.29.2
LightScribe is an optical disc recording that utilizes specially coated recordable CD and DVD media to produce laser-etched labels. Keep burning beautiful LightScribe discs by regularly updating your LightScribe System Software. It ties your labeling application software to your hardware. New LightScribe System Software updates are needed to support new hardware or recently introduced LightScribe CDs and DVDs, and will ensure optimal and reliable operation of your LightScribe Labeling system.

آخرین ویرایش:

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
دوسته عزیز میتونی از عکس های خودت هم استفاده کنی. لازم نیست که بری عکس دانلود کنی. فقط یکم باید روش کار کنی که تمیز در بیاد و واضح. اما خوبی اون عکس های اماده اینه که دیگه تنظیم نمیخواد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر