نحوه ي اجراي بازي هاي Wii از طريق USB Flash Drive يا HDD

rpg 8

کاربر سایت
Jun 29, 2008
98
یه مشکل عجیبی پیدا کردم!
بدون اینکه چیز جدیدی نصب کنم یا انیستال کنم دیگه بازیای قبلیمو نمیتونم اجرا کنم!
بعد از اجراصفحه سیاه میشه!
جالب اینجاست! یه سری ایزوهایی که داشتم رو هم برنامه دیگه نمیشناسه!(اصلا وارد هارد نمیتونم بکنمشون!)همونا یه هفته پیش راحت اجرا میشدن البته!

آخرین ویرایش:

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
یه مشکل عجیبی پیدا کردم!
بدون اینکه چیز جدیدی نصب کنم یا انیستال کنم دیگه بازیای قبلیمو نمیتونم اجرا کنم!
بعد از اجراصفحه سیاه میشه!
جالب اینجاست! یه سری ایزوهایی که داشتم رو هم برنامه دیگه نمیشناسه!(اصلا وارد هارد نمیتونم بکنمشون!)همونا یه هفته پیش راحت اجرا میشدن البته!
روباره هاردت رو به wbfc فرمت کن و از اول بازی رو بریز

amirekhm

کاربر سایت
Nov 9, 2008
190
نام
امیر ابراهیم
من یه wii دارم کپی خور شده neogamma و Homebrew روش نصبه تا حالا چیزی روش نصب نکردم ولی میخوام این کارو انجام بدم یه مشکل دارم وقتی میرم تو homebrew منوها بر عکسن..از کجا بفهمم که wii کارت sd رو شناخته؟ من از این 60 mb ماله نوکیا دارم!

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
من یه wii دارم کپی خور شده neogamma و Homebrew روش نصبه تا حالا چیزی روش نصب نکردم ولی میخوام این کارو انجام بدم یه مشکل دارم وقتی میرم تو homebrew منوها بر عکسن..از کجا بفهمم که wii کارت sd رو شناخته؟ من از این 60 mb ماله نوکیا دارم!

شما باید برنامه رو تو شاخه root تو sd بریزید و اگر برنامه رو تو لیست homebrew channel اورد شناخته شده .

amirekhm

کاربر سایت
Nov 9, 2008
190
نام
امیر ابراهیم
من همه کارهارو کردم وقتی usbloader هم رو wii اجرا میکنم میخوام ایمج بازیهارو اجرا کنم اول صفحه آبی میشد ارور 002# میزد با ورژن جدید usbloader مشکلم حل شد ولی super mario galaxy 2 رو نمیتونم اجرا کنم همینطور madworldصفحه سیاه میشه...!

آخرین ویرایش:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من همه کارهارو کردم وقتی usbloader هم رو wii اجرا میکنم میخوام ایمج بازیهارو اجرا کنم اول صفحه آبی میشد ارور 002# میزد با ورژن جدید usbloader مشکلم حل شد ولی super mario galaxy 2 رو نمیتونم اجرا کنم همینطور madworldصفحه سیاه میشه...!
شما بازیا رو با نئوگاما R8 بیار ببین چی میشه:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=27653

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر