نحوه ي اجراي بازي هاي Wii از طريق USB Flash Drive يا HDD

amoo milad

کاربر سایت
Sep 14, 2009
11
نام
میلاد
سلام دوستان
یه سوال ابتدایی :">
با چه برنامه از DVD های بازی WII فایل ISO تهیه کنم ؟؟؟
چون سیستم اصلا شناساییشون نمیکنه:(
اصلا میشه این کار رو کرد ؟ یا باید حتما فایل ها رو از اول دنلود کنم ؟؟؟ :-/

و یه سوال دیگه
بهترین هارد اکسترنال واسه این کار چه مدلیه ؟؟؟ و چه ظرفیتی رو بهتر و بی درد سر تر از همه اجرا میکنه ؟;;)

ممنونم دوستان:x

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
سلام دوستان
یه سوال ابتدایی :">
با چه برنامه از DVD های بازی WII فایل ISO تهیه کنم ؟؟؟
چون سیستم اصلا شناساییشون نمیکنه:(
اصلا میشه این کار رو کرد ؟ یا باید حتما فایل ها رو از اول دنلود کنم ؟؟؟ :-/

و یه سوال دیگه
بهترین هارد اکسترنال واسه این کار چه مدلیه ؟؟؟ و چه ظرفیتی رو بهتر و بی درد سر تر از همه اجرا میکنه ؟;;)

ممنونم دوستان:x

با هر برنامه ای که اینیج میگیره ، چون فایل سیستم ویی با ویندوز فرق داره سیستم حالیش نمیشه ، شما ایمیج بگیر ایمیجت کار میکنه .

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
یه سوال دارم
وقتی هارد رو با WBFS فرمت زدم باید ISO بازی رو بوسیله فشردن دکمه file explorer بزارم توی برنامه WBFS یا فقط اگه دیسک رو بزارم توی درایو کامپیوتر و بعد اسمه درایوی که بازی توش هست رو انتخاب کنم بعد باید بازی توی کادر سمت چپی برنامه بیاد بعد اون فلش رو فشار بدم که بریزه روی هارد؟
من الان هارد ندارم.یه تست کردم و دیسک بازی زلدا رو گذاشتم توی درایو کامپیوتر.اسمه درایوم I هست. همین I رو انتخاب کردم ولی توی لیست پایینیش اسمه هیچ بازیی نمیاد؟! یه دفه هم که درایو داشتم و امتحان کردم همین جور بود.اصلا اسمه هیچ بازیی نمیاد که من انتخابش کنم و بعد فلش رو بزنم که بریزه روی درایو
اصلا میشه بدون استفاده ازین WBFS فقط ISO بازی ها رو بریزم روی هارد اکسترنال و با برنامه مربوطه از روی وی اجرا کنم؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
یه سوال دارم
وقتی هارد رو با WBFS فرمت زدم باید ISO بازی رو بوسیله فشردن دکمه file explorer بزارم توی برنامه WBFS یا فقط اگه دیسک رو بزارم توی درایو کامپیوتر و بعد اسمه درایوی که بازی توش هست رو انتخاب کنم بعد باید بازی توی کادر سمت چپی برنامه بیاد بعد اون فلش رو فشار بدم که بریزه روی هارد؟
من الان هارد ندارم.یه تست کردم و دیسک بازی زلدا رو گذاشتم توی درایو کامپیوتر.اسمه درایوم I هست. همین I رو انتخاب کردم ولی توی لیست پایینیش اسمه هیچ بازیی نمیاد؟! یه دفه هم که درایو داشتم و امتحان کردم همین جور بود.اصلا اسمه هیچ بازیی نمیاد که من انتخابش کنم و بعد فلش رو بزنم که بریزه روی درایو
اصلا میشه بدون استفاده ازین WBFS فقط ISO بازی ها رو بریزم روی هارد اکسترنال و با برنامه مربوطه از روی وی اجرا کنم؟
سلام.
اولین مرحله فرمت کردن هارد هست. اگه اون کارو انجام ندید نمی تونید کاری کنید.
از روی دی وی دی مستقیم هم میتونید بریزید روی هارد.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
سلام.
اولین مرحله فرمت کردن هارد هست. اگه اون کارو انجام ندید نمی تونید کاری کنید.
از روی دی وی دی مستقیم هم میتونید بریزید روی هارد.

خوب مشکل اینجاست
وقتی دیسک رو میزارم اصلا برنامه هیچ بازیی رو نشون نمی ده؟!!
نمی شه همین ISO بازی رو مستقیم بعد از فرمت کردن بریزم روی هارد؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
خوب مشکل اینجاست
وقتی دیسک رو میزارم اصلا برنامه هیچ بازیی رو نشون نمی ده؟!!
نمی شه همین ISO بازی رو مستقیم بعد از فرمت کردن بریزم روی هارد؟
هارد یا فلش به نرم افزار معرفی کردین؟
بعد فرمت کردین؟
پیغام موفقیت اومد؟

حالا باید از سمت چپ نرم افزار درایو DVD تون رو انتخاب کنید تا اسم بازی بیاد.
اگه نیاد یا دی وی دی مشکل داره یا درایو.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من بالاخره با استفاده ازیه فروم که اسمش الان یادم رفت تونستم اکثر برنامه ها رو روی وی ورژن 4.2 یو اجرا کنم و الانم دارم راحت با فلش بازی می کنم
اول از همه دوستانی که این مدت کمک کردن ممنون!:D مثل دانیال و علی و مهدی prince_fable عزیز و دوستمون sonixax که اسمشون رو نمی دونم
اون آموزش واقعا فوق العاده بود.تمام فایل ها آماده بود و فقط لازم بود که روی رم بریزی
و تمام جزییات به شکل فوق العاده دقیقی نوشته شده بود و من دیشب تا 60 درصدش رو رفتم و خیلی کار ها انجام دادم که فعلا برام کافیه
بقیش رو هم مثل نصب پریلودر بعدا حتما انجام میدم
فقط الان لینکش رو اینجا ندارم.رفتم خونه توی همین پست می زارم
حتما دوستانی که هیچی از هکینگ وی نمی دونن و زبان حالیشون میشه بخونن چون بی نهایت می تونه کمکشون کنه

فقط یه سوال من می خوام یدونه ازینا بگیرم
اول اینکه با وی هم خونی داره
بعد می خوام یه یه ترا بگیرم
می تونم پارتیشن بندیش کنم و از یه درایو فقط برای وی استفاده کنم؟
wdfMP_SEEssential.jpg

آخرین ویرایش:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من بالاخره با استفاده ازیه فروم که اسمش الان یادم رفت تونستم اکثر برنامه ها رو روی وی ورژن 4.2 یو اجرا کنم و الانم دارم راحت با فلش بازی می کنم
اول از همه دوستانی که این مدت کمک کردن ممنون!:D مثل دانیال و علی و مهدی prince_fable عزیز و دوستمون sonixax که اسمشون رو نمی دونم
اون آموزش واقعا فوق العاده بود.تمام فایل ها آماده بود و فقط لازم بود که روی رم بریزی
و تمام جزییات به شکل فوق العاده دقیقی نوشته شده بود و من دیشب تا 60 درصدش رو رفتم و خیلی کار ها انجام دادم که فعلا برام کافیه
حتما دوستانی که هیچی از هکینگ وی نمی دونن و زبان حالیشون میشه بخونن چون بی نهایت می تونه کمکشون کنه

wdfMP_SEEssential.jpg

خوشحالم که موفق شدی.
در مورد اون سوال:
میشه بله. من خودم هم هارد 1 ترام رو دوتا پارتیشنش کردم. ماله منم وسترنه مشکلی نداره. یه پارتیشن ماله وی یه پارتیشن هم NTFS

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد

wdfMP_SEEssential.jpg

خیلی خوشحالم که موفق شدید ، راستش یک وبلاگی بود که خیلی باحال بود ولی الان به اینجا نقل مکان کرده :http://sites.google.com/site/completesg/home

و همه چیز رو توی این آدرس خیلی خوب آموزش داده .

راستی بنده میلاده ستم >:d<

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
خیلی خوشحالم که موفق شدید
ممنون میلاد جان
Full hacking guide for 4.2 system menus!!!!
این همون لینکی هست که گفتم
چیزه فوق العاده ای که داره اینه که توضیحات کامل و جامعی در مورد تک تک برنامه ها و فایل های مربوط به هک وی داده و یه چیز تو مایه های دایرت المعارف این مباحث هست
به راحت ترین شکل میشه با این آموزش وی رو هک کرد.در ضمن همه مشکلات احتمالی و راه حل هاش توضیح داده شده
اگه یکی بتونه کل مطلبش رو ترجمه کنه روی سایت بزاره واقعا عالیه

در ضمن یه سوال دیگه
امروز رفتم برنامه USB Loader رو اجرا کنم اجرا شد ولی وقتی فلش رو میزدم به وی یه سری نوشته می میومد و بعد وی هنگ می کرد
بعد مجبور شدم با نئو گاما بازی رو از روی فلش اجرا کنم
یعنی اینقدر راحت یه شبه برنامه ها روی وی خراب میشه؟
یه بار دیگه نصب کنم درست میشه یا باید به یه وسیله ای اینو پاک کنم؟
در ضمن یه مدل آموزش هم توی یو تیوب دیدم که با یه برنامه و گذاشتن دیسک توی خود وی می شد از بازی ها ایمیج گرفت و با نئو گاما اجرا کرد.کسی امتحان کرده؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
امروز رفتم برنامه USB Loader رو اجرا کنم اجرا شد ولی وقتی فلش رو میزدم به وی یه سری نوشته می میومد و بعد وی هنگ می کرد
بعد مجبور شدم با نئو گاما بازی رو از روی فلش اجرا کنم
Exeption Error میداد؟ اگه آره ورژن های جدیدتر مشکلشون تا حدودی برطرف شده از اونا استفاده کن.
در ضمن یه مدل آموزش هم توی یو تیوب دیدم که با یه برنامه و گذاشتن دیسک توی خود وی می شد از بازی ها ایمیج گرفت و با نئو گاما اجرا کرد.کسی امتحان کرده؟
بله میشه اینکارو کرد ولی فقط با دیسک اورجینال!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر