نحوه تشخیص ixtreme

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
منظورم اینه که میخوام بدونم ixtreme 1.4 است یا نه ؟ ( یا در کل چند است؟)

درایورم Benq است.

مدل : فالکون ( الایت).

________

اگه به هیچ طریقی هم نمیشه فهمید بگید. منتظرم.
با تشکر.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
این چیزی که شما میخواد ساده هستش، ابتدا یک نسخه از همین FW کپی شده برروی درایور تون تهیه کنید
مثلا با کمک از برنامه JungleFlasher در قسمت MTK Flash 32 کلید Read

بعد اون رو توی همون برنامه تب FirmwareTool32 برید و توی load F/w Image فایل رو باز کنید در قسمت Firmware Type
میگه که چه نسخه ای از IXtreme رو نصب کردید یا کردند

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
ببخشید پس چه طوری ابدیت کنم؟ باید جیزی رو دانلود کنم ؟ حجمش چه قدره؟ ممنون میشم کامل راهنمایی کنید.

اگر در شهرتان فروشگاه X360 قابل اعتمادی هستش کنسول رو پیش آن برده تا برای شما این اپدیت رو انجام بده.

خیلی خلاصه بگم که باید کنسول باز بشه و درایو اون وصل بشه به PC و با برنامه ی مخصوصی ای آپدیت صورت بگیره.

آموزش های اون هستش بسته به نوع درایو متفاوت هستش ( فقط برای اعضای پریمیوم هستش )
آموزش آپدیت Frimware درایو Lite-on 74850C از 1.5x به 1.6
آموزش آپدیت Firmware درایور BenQ به iXtreme 1.6
آموزش آپدیت Firmware درایور Samsung به iXtreme 1.6

سوالات مربوط به اپدیت درایو هم رو توی این تاپیک کنید، نحوه کپی خور کردن و آپدیت Firmware

چون شما کاربر پریمیوم نیستند اموزش En و سایر مخلفات اون هم توی پست اول این تاپیک هستش
iXtreme 1.6 و JungleFlasher 0.1.60 عرضه شد

مقدمه Free اون سه مطلب بالا رو هم که بخوانید چیزهایی از ixtreme بدست می آورید

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
یهنی من اگه ابدیت نکنم و با یک دیسک stealth patch برم تو live احتمال بن شدنم هست؟

این تاپیک را بخوانید سوالات عمومی در زمینه بن شدن از Live

سلام من نمیدونم الان ixtrem دستگاهم چنده تکلیف من چیه میخوام بازی سفارش بدم میترسم نیاد

یک بازی جدید روز بازار رو تهیه کنید از هر شخصی که شده (Region کنسول خودتون باشه) و برای یک بار تست توی کنسول قرار بدید
و ببنید بازی اجرا میشه یا نه، اگر اجرا شد بازی شما مشکلی ندارید و میتونید بازی هاتون رو سفارش بدید.

اگر بازی اجرا نشد باید کنسول رو خودتون و یا بدید بیرون براتون آپدیت کنند به iXtreme 1.6 تا بتوانید بازی های جدید رو اجرا کنید.

آموزش های اون هستش بسته به نوع درایو متفاوت هستش ( فقط برای اعضای پریمیوم هستش )
آموزش آپدیت Frimware درایو Lite-on 74850C از 1.5x به 1.6
آموزش آپدیت Firmware درایور BenQ به iXtreme 1.6
آموزش آپدیت Firmware درایور Samsung به iXtreme 1.6

سوالات مربوط به اپدیت درایو هم رو توی این تاپیک کنید، نحوه کپی خور کردن و آپدیت Firmware

چون شما کاربر پریمیوم نیستند اموزش En و سایر مخلفات اون هم توی پست اول این تاپیک هستش
iXtreme 1.6 و JungleFlasher 0.1.60 عرضه شد

مقدمه Free اون سه مطلب بالا رو هم که بخوانید چیزهایی از ixtreme بدست می آورید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر