نحوه اتصال PS3 به اینترنت

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
من هدفم از گرفتن adsl فقط انلاین بازی کردن فوتبال pes 2010 هست.
شهرما یک جا بیشتر adsl نمیدن.من دارم 512 میگیرم.میخوام بدونم به چه چیزی ربط داره تا بفهمم بدرد انلاین بازی کردن فوتبال میخوره یا نه.
من شنیدم هر چی پینگ پایین تر باشه بهتر میشه بازی کرد.
کسی نمیدونه حداقل باید پینگ چند باشه تا من بتونم فوتبال را انلاین بازی کنم.یعنی بدون هیچ مشکلی

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من هدفم از گرفتن adsl فقط انلاین بازی کردن فوتبال pes 2010 هست.
شهرما یک جا بیشتر adsl نمیدن.من دارم 512 میگیرم.میخوام بدونم به چه چیزی ربط داره تا بفهمم بدرد انلاین بازی کردن فوتبال میخوره یا نه.
من شنیدم هر چی پینگ پایین تر باشه بهتر میشه بازی کرد.
کسی نمیدونه حداقل باید پینگ چند باشه تا من بتونم فوتبال را انلاین بازی کنم.یعنی بدون هیچ مشکلی
روی PES که اصلا حساب نکن. اگه سرورهای سال پیش رو داشته باشه و بهش دستی نزده باشه همون بهتر که بازی رو بندازی دور:biggrin1: مخصوصا که شهرستان هم هستی به احتمال فراوان Ping عالی نخواهی داشت(اگه اشتباه نکنم شمال هم هستی نه؟) به نظر من FIFA بگیر و آنلاین بزن.

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
روی PES که اصلا حساب نکن. اگه سرورهای سال پیش رو داشته باشه و بهش دستی نزده باشه همون بهتر که بازی رو بندازی دور:biggrin1: مخصوصا که شهرستان هم هستی به احتمال فراوان Ping عالی نخواهی داشت(اگه اشتباه نکنم شمال هم هستی نه؟) به نظر من FIFA بگیر و آنلاین بزن.

دوست عزیز .چون من از ابتدا pes بازی کردم و در همین pes مهارت دارم.تا کار کردن با جوی استیک بیاد دستم .خودش 3 ماه زمان میبره.
حالا یک سوال داشتم.ایا امکان داره سرور pes امسال تغییری بکنه؟
اگر adsl 512 در شهر ما مثلا 300 باشه.اگر من برم از همون جا adsl 1mg بگیرم.پینگش پایین میاد.یعنی پینگ ربطی به سرعت داره؟؟؟

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
کامپیوترم در اتاقم هست و ps3 در حال هست و 15 متر فاصله وجود داره.شما گفتیدکه برای اتصال ps3 به مودم باید از کابل اترنت استفاده کنم.ایا راهی وجود نداره که از این همه سیم استفاده نشه؟
به نظرتون قیمت 15 متر کابل اترنت چه قدر میشه؟
راستی کابل اترنت اسم بازاریش چیه؟
من اینترنت 512 با 2 گیگ محدودیت گرفتم.به نظرتون چه قدر انلاین بازی کنم .تموم میشه؟

AYARAN

کاربر سایت
Sep 10, 2009
894
نام
پوریا
15 متر بستگی داره سیمش ایرانی باشه یا ماله یه جا دیگه.یه چیز خوبه معمولیش 10 تومن میشه.اگه سیم نمیخوای بکشی یا یه مودم wireless بگیر.یا برای pc یه anten wireless بگیر بعد با وایرلس کانکت شو.والا با 2گیگ نمیدونم چقد میشه بازی کرد.به نظر من 20 ساعت.البته فقط یه نظر هست.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
کامپیوترم در اتاقم هست و ps3 در حال هست و 15 متر فاصله وجود داره.شما گفتیدکه برای اتصال ps3 به مودم باید از کابل اترنت استفاده کنم.ایا راهی وجود نداره که از این همه سیم استفاده نشه؟
به نظرتون قیمت 15 متر کابل اترنت چه قدر میشه؟
راستی کابل اترنت اسم بازاریش چیه؟
من اینترنت 512 با 2 گیگ محدودیت گرفتم.به نظرتون چه قدر انلاین بازی کنم .تموم میشه؟
شما دو راه برای اتصال به اینترنت داری (بارها گفته شده) wired یا wireless ، سیم هم از متری 350 360 تومن هست به بالا که با سوکت و... در میاد 6 6.5 ، شما بگو کابل شبکه حله.:cheesygri
بخوای بیسیم وصل شی راحت ترین حالتش خرید یه AP یا wireless modem هستش.;)

gsm

کاربر سایت
Feb 24, 2009
220
نام
arshan
ببخشيدچندتا سوال اساسي داشتم

ايا حتما بايد مودمم 2 پورت باشه تا بتونم باps3 به اينترنت وصل شم وانلاين بازي كنم؟(براي وصل شدن به چه چيزهايي دقيقا نياز دارم واز كجا بايد تهيه كنم؟)
حتما بايد از طريق pc يا لپ تاب share كنم؟
تورو خدا يكي بياد اموزش كامل وصل شدن به اينترنت وانلاين بازي كردنو به زبان ساده و اصيل فارسي توضيح بده تا ما تازه وارداهم متوجه بشيم
من ps3 روفقط وفقط براي انلاين بازي كردن گرفتم كه اگه مشكلم حل نشه ميبرم ميفروشم پس تورو خدا يكي اقايي كنه و مارو به زبان ساده وگفتاري فارسي راهنمايي كنه:((
باتشكر از همه دوستان:biggrin1:

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
ايا حتما بايد مودمم 2 پورت باشه تا بتونم باps3 به اينترنت وصل شم وانلاين بازي كنم؟(براي وصل شدن به چه چيزهايي دقيقا نياز دارم واز كجا بايد تهيه كنم؟)
حتما بايد از طريق pc يا لپ تاب share كنم؟
تورو خدا يكي بياد اموزش كامل وصل شدن به اينترنت وانلاين بازي كردنو به زبان ساده و اصيل فارسي توضيح بده تا ما تازه وارداهم متوجه بشيم
من ps3 روفقط وفقط براي انلاين بازي كردن گرفتم كه اگه مشكلم حل نشه ميبرم ميفروشم پس تورو خدا يكي اقايي كنه و مارو به زبان ساده وگفتاري فارسي راهنمايي كنه:((
باتشكر از همه دوستان:biggrin1:

با سلام:

دوست عزیز با همون مودم یک پورتی که داری هم میتونی وصل بشی ولی دیگه کامپیوترت بدون نت میمونه. اگه مودمت وایرلس داره میتونی بصورت وای فای به پلی 3 وصل بشی.

حالا ما در نظر میگیریم تک پورت داره شما فقط کافیه کابلی که الان به کامپیوترت وصل هست (به کارت شبکه) بری بزنی پشت پلی 3 و در نتورک ستیگ گزینه وایر انتخاب کنی و بعد گزینه PPPOE انتخاب کنی و یوزر نیم و پسور (اکانت ADSL بزنی ) بقیه گزینه ها روی اتوماتیک بذاری به همین راحتی وصل میشی به پلی استیشن نتورک (امیدوارم در پلی 3 ID ساخته باشی)

بعدش راحت بشین آنلاین بازی کن.

البته فعلآ کسی نمیتونه به پلی استیشن نتورک وصل بشه به علت بلوکه کردن پورت ها
از سوی دولت خدمتگذار

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
من مشکل شیر کردن PC و PS3 رو دارم:
وقتی کابل ethernet رو به لن PC و PS3 می زنم،تو تست کانکشن پلی 3 IP address رو می زنه successed ولی اینترنت کانکشن رو failed می زنه...
بخاطر همین چیزی نمی تونم شیر کنم...اونم در حالیکه PC سند داره ولی از طرف PS3 -حتی اگه یه ساعت هم شیر باشه-هیچی ریسیو نمیاد...
برای تنظیمات PC و PS3 از هر دو تنظیماتی که جناب Download off و جناب Saman_silas در این پست و این پست گفته بودند استفاده کردم ولی مشکلم حل نشده.
البته موقعی که اومدم طبق تنظیمات Saman_silas عمل کنم،دیدم تو local area conection>properties گزینه ی allow other network users نداره...(این گزینه فقط تو properties اینترنت کانکشنم وجود داره)
وصل شدن به اینترنت هم فقط برای ساختن یه PSN ID احتیاج دارم و در ضمن از دایال آپ هم استفاده می کنم.
لطفا" هر کی می تونه کمک کنه...:((

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
آیدین جان مودم دایال آپ رو که مستقیما" نمی شه به PS3 زد!
من تنها راهی که دارم شیر کردنه...
الان هم حرف شما رو امتحان کردم و گذاشتم رو DHCP ، دیدم می نویسه set DHCP host !!خوب من با دایال آپ چجوری می تونم DHCP host رو set کنم؟:D
البته یه فکر بذهن خودم رسید و اون این بود که client IP دایال آپ رو بعد از اینکه کانکت شدم دادم به PC و PS3 که نتیجه اش این شد که تو PS3 یکم سریعتر از دفعات قبل زد IP address successed و اینترنت کانکشن Failed (با تنظیمات قبلی طول می کشید تا اینترنت کانکشن رو تست کنه و بعد Failed بزنه)
به هر حال هر یک از اساتید که می دونه چجوری می شه PC رو با PS3 شیر کرد و بعدش با دایال آپ کانکت شد،بیاد یه کمکی بهم بکنه...
من همچنان منتظرم...:((

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
آیدین جان مودم دایال آپ رو که مستقیما" نمی شه به PS3 زد!
من تنها راهی که دارم شیر کردنه...
الان هم حرف شما رو امتحان کردم و گذاشتم رو DHCP ، دیدم می نویسه set DHCP host !!خوب من با دایال آپ چجوری می تونم DHCP host رو set کنم؟:D
البته یه فکر بذهن خودم رسید و اون این بود که client IP دایال آپ رو بعد از اینکه کانکت شدم دادم به PC و PS3 که نتیجه اش این شد که تو PS3 یکم سریعتر از دفعات قبل زد IP address successed و اینترنت کانکشن Failed (با تنظیمات قبلی طول می کشید تا اینترنت کانکشن رو تست کنه و بعد Failed بزنه)
به هر حال هر یک از اساتید که می دونه چجوری می شه PC رو با PS3 شیر کرد و بعدش با دایال آپ کانکت شد،بیاد یه کمکی بهم بکنه...
من همچنان منتظرم...:((
با ICS ور رفتی تاحالا؟ ICS همون Internet Connection Sharingه. روی کانکشن دایل آپت رایت کلیک کن، برو تو Aadvanced و تیک بزن روی تیک اول تو بخش ICS. از لیستی که باز میشه هم LAN رو انتخاب کن که این کانکشن Dial Up رو بذاره روی LAN.

بعید میدونم ولی ممکنه ICS فعال نباشه، باید فعالش کنی یا یه همچین چیزی.

Saman_silas

کاربر سایت
Jul 30, 2008
77
نام
Saman
با ICS ور رفتی تاحالا؟ ICS همون Internet Connection Sharingه. روی کانکشن دایل آپت رایت کلیک کن، برو تو Aadvanced و تیک بزن روی تیک اول تو بخش ICS. از لیستی که باز میشه هم LAN رو انتخاب کن که این کانکشن Dial Up رو بذاره روی LAN.

بعید میدونم ولی ممکنه ICS فعال نباشه، باید فعالش کنی یا یه همچین چیزی.
دوستان در مورد ICSخود من چند تا پست بالا تر توضیح دادم!یه نگاه بکنید بد نیست!!در ضمن این به صورت کلی مشکلی بود مسنجر پی ام بدید آنلاین راهنماییتون کنم;)

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
سلام
دوستان یک لطفی در حق بنده کنن :biggrin1:
بنده ADSL دارم و مودمم USB هست
ممنون میشم بگین چطوری PS3 را به نت وصل کنم:love:
ورژن دستگاه داغونه :biggrin1: 2.06 میباشد :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟