نحوه اتصال PS3 به اینترنت

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
چرا دیگه سریع جواب نمی دین؟:((:blushing:
فارسی به هیج وجه نمیتونی بنویسی! (میدونی که ایران تحریمه)
اون فرمت هایی هم که نمیخونه ، خوب نمیخونه دیگه به زور که نباید وادارش کنی !
در باره نصب لینوکس هم یه تاپیک جدا داره !

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
بابا منظورم نرم افزار یا همان softwar;)
درضمن آیا میشه لینوکس رو رویps3با دسته نصب کرد در ضمن اگر در حین نصب لینوکس یا آبدیت کنسول گه برق قطع بشه چی میشه؟

آخرین ویرایش:

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
بابا منظورم نرم افزار یا همان softwar;)
درضمن آیا میشه لینوکس رو رویps3با دسته نصب کرد در ضمن اگر در حین نصب لینوکس یا آبدیت کنسول گه برق قطع بشه چی میشه؟
مثل اینکه بحث از اینترنت به نصب فونت فارسی و لینوکس کشیده.
اینا واسه خودشون تاپیک دارن. جای این بحثا اینجا نیست.

jupiter-et

کاربر سایت
Aug 29, 2009
15
etesale ps3

salam man ps3 ro mikham be internet vasl konam adsl 1mb gereftam mikham bedonam modem chi begira rahat bashe tnzimatesh kamtar bashe chejriye nemikham ba pc share konam 2 taro mikham az ha fasle dara psp ma age beshe behtar

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
salam man ps3 ro mikham be internet vasl konam adsl 1mb gereftam mikham bedonam modem chi begira rahat bashe tnzimatesh kamtar bashe chejriye nemikham ba pc share konam 2 taro mikham az ha fasle dara psp ma age beshe behtar
اگه فارسی مینوشتی بهتر بود !!!
مدم الان Asus (اگه غلط املائی نداشته باشه) خیلی خوبه !

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
اگه فارسی مینوشتی بهتر بود !!!
مدم الان Asus (اگه غلط املائی نداشته باشه) خیلی خوبه !

ای وای یعنی نمیشه بدون اینکه مودم بگیریم (فقط یه سر سیم رو به خط وصل کرده و یه سرشم به ps3)باخط adslبه اینترنت وصل شد؟:((:confused:
راستی یه سوال ضروری دیگه هم داشتم (خیلی فوری)
اگه من خط adslراه بندازم مثلا ماهی 13تومن بعد صبح تا شب تو اینترنت باشم و آنلاین بازی کنم و فایل های freedownloadیاهمان دانلود رایگان رو دان کنم هیچ هزینه ای اضافه نمی شه و من همون 13تومن رو پرداخت میکنم؟:confused:

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
نه هیچ هزینه ی اضافی نداره.

فقط اگه سرویس محدویت حجمی بگیری (احتمالآ واسه دانلود کم میاری) و دوباره باید بری شاررج کنی

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
نه هیچ هزینه ی اضافی نداره.

فقط اگه سرویس محدویت حجمی بگیری (احتمالآ واسه دانلود کم میاری) و دوباره باید بری شاررج کنی

خیلی ممنون این از جواب سوال دومم.
لطفا به اینم پاسخ بدید. نمیشه بدون اینکه مودم بگیریم (فقط یه سر سیم رو به خط وصل کرده و یه سرشم به ps3)باخط adslبه اینترنت وصل شد؟:((

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
دوست عزیز شما وقتی کابل ADSL کشیدن . حتما یک مودمADSl لازم دارید.

حالا شما می تونید یک مودم ADSL Wireless Router با 4 پورت Etrant بگیری که هم کلاینت استفاد کنی و هم نت توی خونه شما پخش باشه (برای وصل شد لپ تاپ یا گوشی موبایل )

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
اگه 512 ارزون بخوای اونوقت بهت با نام 512 ، 64 بهت میدن یه 128 از پارس آنلاین یا شاتل بگیری خیلی بهتره !!

علیرضا این دوستمون قیمت مودم رو می خواد نه قیمت سرویس اینترنت.!!!

دوست عزیز قیمت مودم ADSl از 35 تومان هست تا 170 تومان تا جایی که من خبر دارم.(که اگه مودم 4پورت و وایرلس می خوای تو رنج 60 تا 70 به بالا هستش)

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
آخه یه کی از دوستان گفت از راه Wired Connection(همان جای کابل شبکه ای که در پشت ps3قرار دارد نیازی به خرید مودم نیست یعنی یه سر کابل به ps3 ویه سرشم به خط adsl.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر