نحوه اتصال PS3 به اینترنت

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
یه اتفاق عجیب حالا که DNS رو وارد کردم.PS3 یا هنگ میکنه یا سرعتش کند میشه!!!!
تو تست هم هنگ میکنه!!!!!
مشکل از کجاست امکان داره واسه اشتباه وارد کردن DNS باشه؟

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
تنظیمات کانکشن ps3 مثل psp هست؟
یجورایی شبیه همون psp هست البته wired ، wirelessش یه فرقایی داره.;)
یه اتفاق عجیب حالا که DNS رو وارد کردم.PS3 یا هنگ میکنه یا سرعتش کند میشه!!!!
تو تست هم هنگ میکنه!!!!!
مشکل از کجاست امکان داره واسه اشتباه وارد کردن DNS باشه؟
خوب از کدوم isp اکانت گرفتی dnsشونو بپرس بعد وارد کن.;)

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,095
نام
هومن
دوستان من adsl 128 دارم وقتی تازه میخوام لایو ps3 رو را بندازم اما وقتی میرم واسه تنظیمات گزینه ی easy رو انتخاب میکنم بعد به مرحله آخر که میرسه test conection که میاد ip رو چک میکنه success اما سره اینترنت fail میده!!!! باید چیکار کرد؟

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
من هنوز adsl ندارم.ولی میخوام برم بگیرمش.چند تا سوال دارم.
ایا داخل ps3 مودم adsl وجود داره؟
این اترنال کابل که میگن چیه.از کجا ها میشه تهیه کرد.؟اسمی که در ایران ازش استفاده میکنند چیه.؟
من تا حالا adsl نداشتم و از هیچی ان خبر ندارم.ایا وقتی adsl میگیری یک خط جدید بهت میده تا از اون طریق کانکت بشی؟

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
دوستان من adsl 128 دارم وقتی تازه میخوام لایو ps3 رو را بندازم اما وقتی میرم واسه تنظیمات گزینه ی easy رو انتخاب میکنم بعد به مرحله آخر که میرسه test conection که میاد ip رو چک میکنه success اما سره اینترنت fail میده!!!! باید چیکار کرد؟
منم همچین مشکلی داشتم اینطوری حل شد.
داداش شما باید از طریق manual بری و قسمت DNS رو باز MANUAL رو انتخاب کن بعد برو تو PC وقتی که مودم ADSLET وصله تو اکسپلورر تایپ کن 192.168.1.1 البته این آدرس بیشتر مودمهاست بعد مشخصات سفحه ی باز شده تابلوه بیشتر اطلاعاتی که نیاز داری رو زده اونا رو وارد کن.

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
من هرچه می زنم نمیره فقط usوpassword میاد هرچه میزنم قبول نم کنه روش دیگری نداری مودم من tp-link8811
واسه منم tp-link ه 8811 ست ببین من با همون روشی که بهت گفتم عمل کنی حله زنگم بزن از شرکتی که ازش اشتراک گرفتی مشخصات DNS رو بگیر.

Saman_silas

کاربر سایت
Jul 30, 2008
77
نام
Saman
PSN NETWORK

Dostan ta alan man ke didam to in topic kesi rahnamee fani nakarde kasio!!!!!dar har sorat man ps3 khodam be internet cvasl kardam va karam ham shabkas!!!har ki soal dasht az messenger soal !!!Kone dar zemn to topic soalat rajebe ps3 ham chand nafaro rahnamee kardam mitoonid ber bekhoni;)

Saman_silas

کاربر سایت
Jul 30, 2008
77
نام
Saman

من هرچه می زنم نمیره فقط usوpassword میاد هرچه میزنم قبول نم کنه روش دیگری نداری مودم من tp-link8811
.
doste aziz man ye bar ham to on topic be shoma goftam hich kas ba cable telephon be ps3 vasl nashode ke shoma beshi!!!bekhoda 1000 toman ham hazine nadare ye cable CROSS kharidan!!!

آخرین ویرایش:

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
این اترنال کابل که میگن چیه.از کجا ها میشه تهیه کرد.؟اسمی که در ایران ازش استفاده میکنند چیه.؟
من تا حالا adsl نداشتم و از هیچی ان خبر ندارم.ایا وقتی adsl میگیری یک خط جدید بهت میده تا از اون طریق کانکت بشی؟
سلام دوست عزیز !!!
شما هنوز مقوله ADSL رو نفهمیدی موقعی که گرفتی تمامش رو میفهمی :D

Saman_silas

کاربر سایت
Jul 30, 2008
77
نام
Saman
1:مودم نداره کارت شبکه داره
2:اترنال نه =>اترنت
3:همونطوری که کامپیوتر رو به مودم ADSL وصل میکنی PS3 هم وصل میکنی فقط باید مودمت 2 تا پورت یا بیشتر داشته باشه.
4:نه خط جدید بهت نمیدن بلکه خط ADSL رو با فرکانسی جدای فرکانس خط تلفنت روی همون زوج خط بهت میدن!
5:کابل اترنت هم فقط باید از نوع کراسCROSSاستفاده کنی !و از لوازم کامپیوتری هم میتونی تهه کنی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر