میانگین امتیازات Halo:Reach ؟

میانگین امتیازات Halo:reach?

• مجموع رای دهنده‌ها
    126
  • نظرسنجی بسته شده است .

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
جان من دوباره این بحث هارو شروع نکنید مثل GOW3 و AW. در این که امتیازات این بازی بالا میشه شکی نیست ولی رکورد زلدا رو عمرا بتونه بزنه.

من خودم میانگین 95 رو پیش بینی می کنم.

بابا من هایپ نکردم که ِ :D
با این تریلرایی که من دیدم این بازی خیلی از هیلو 3 تو زمان خودش بهتره از هر نظر یه مد جدید به نام firefight 2 هم اضاف شده که به بازی جذابیت بیشتری بخشیده خب معلومه وقتی هیلو 3 میگره 93 94 این یکی باید بالا 95 بگیره !:D
حالا اون فقط در حد امیدواری بود :D

• Like
Reactions: marco dest

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
حالا الان این حرفا رو بزنید فردا اگه زبونم لال(به مقدسات توهین نشد که؟:d) بازی 2 تا نمره ی 8 گرفت مثل AW هی بپرین به سایتا..:d..

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
حالا الان این حرفا رو بزنید فردا اگه زبونم لال(به مقدسات توهین نشد که؟:d) بازی 2 تا نمره ی 8 گرفت مثل AW هی بپرین به سایتا..:d..
AW که بچه ها میانگین 97 پیش بینی کرده بودن.:D
بعضی ها هم فتوای شکست رکورد زلدا رو داده بودن!:D

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
AW که بچه ها میانگین 97 پیش بینی کرده بودن.:D
بعضی ها هم فتوای شکست رکورد زلدا رو داده بودن!:D
بی خیا باااااااااا
فقط روی GOW III فتوا رو دادن:D

منم رو حساب نسخه های قبلی بین 90 تا 95 نظر دادم:D(منهای ODST)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,041
نام
محمد امین
من میگم زیاد پایبند امتیازها نباشین تو این نسل من بعد از Geow با AW حال کردم ولی اصلا امتیازات جالبی نگرفت..
سایتها و مجلات عموما بازی ها رو از بعد فنی هم نقد میکنن که اصلا ربطی به گیمر نداره و یک بحث تخصصی هست به خاطر همین هم امتیازات بعضی بازیها مثل AW کم میشه

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود

AW که بچه ها میانگین 97 پیش بینی کرده بودن.
بعضی ها هم فتوای شکست رکورد زلدا رو داده بودن!
حالا یه حرفی زدیما :D
بابا اینا همش از رو جوه اخرین هیلو بانجی هستش :D
اخه بانجی برای اخرین هیلوش سنگ تموم گذاشته :D
حالا امتیاز بگیره که به من نونی نمیرسه :D
امتیاز هم نگیره باز من نساختمش که حرص بخورم :D

mehdee2

کاربر سایت
Aug 8, 2007
148
نام
مهدی
دوباره این امتیاز بازی ها شروع شد. هنوز آلن ویک بدبخت رو یادم نرفته که بازی به اون خوبی رو چون ازش انتظار رکورد شکنی داشتن داغونش کردن. حالا اون باز یه چیزی. آدم تریلرهاشو که میدید کف میکرد. رکورد چیه آخه. مگه کشکه. بالای 9.7 بیاره؟!! اصلا بالای 9.5 بیاره. عمرا. با هر کی خواست شرط میبندم. آقا یه چیزی بگم ولی شرمنده به تاپیک ربطی نداره. خدا کنه مایکروسافت 4 تا دونه بازی انحصاری جدید بده بیرون. الان 6 یا 5 تا کلا تا حالا بیشتر بازی خفن نداشته.مثل سری های halo, me , aw , forza , gew, fable .تازه بعضی هاشون واقعا فقط طرفدارای خاص دارن و خیلی ها هم قبولشون ندارن. .فکر کنم یه 3 یا 4 سالی هست که کسی رو با یه عنوان کاملا جدید سورپرایز نکرده.فکر کنم جدید ترین عنوانشون همون me بود که 3 سال پیش اومد بیرون که اون موقع هم میگفتن بازی ناجوره خیلی ها نمیفروختن و بین علما درگیری هم به وجود اومد!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر