مودم وايرلس براي psp????

magazin

کاربر سایت
Jul 4, 2007
130
سلام به همه دوستان :biggrin1:
يه سوال داشتم از اونايي كه مودم وايرلس دارن چه مدلي رو براي مودم پيشنهاد ميكنيد كه با psp سازگاري داشته باشه ضمنا ميشه با اين مودم با psp انلاين بازي كرد يا نه؟؟؟؟:cheesygri

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
برو سراغ مودم های Linksys ...
من WAG200G دارم و خیلی هم ازش راضیم! البته الآن با مدل ها بهتری جایگزین شده! قیمت هم 100.000 تومن شروع میشه...
WAG200G من با PSP مشکلی نداره و می تونی آنلاین بازی کنی! البته اگر کسی رو پیدا کردی باهاش بازی کنی...

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوست عزیز یک نصیحت دوستانه می کنم بهت تا اونجا که می تونی Wifi Max بخر چون اگر یک زمانی بخوای از Xlink استفاده کنی برای online بازی کردن تمام بازی های psp به مشکلی بر نخوری اما اگر اصرار داری مودم باشه قبلش به سایت xlink یک سری بزن و لیست کارت ها و مودم ها که suport می کنه را ببین من یک Dlink 700AP دارم خیلی هم ازش راضی هستم اما تنها مشکلی که داره با Xlink سازگاری نداره ولی در بقیه موارد بدون نقص کار می کنه.

magazin

کاربر سایت
Jul 4, 2007
130
دوست عزیز یک نصیحت دوستانه می کنم بهت تا اونجا که می تونی Wifi Max بخر چون اگر یک زمانی بخوای از Xlink استفاده کنی برای online بازی کردن تمام بازی های psp به مشکلی بر نخوری اما اگر اصرار داری مودم باشه قبلش به سایت xlink یک سری بزن و لیست کارت ها و مودم ها که suport می کنه را ببین من یک Dlink 700AP دارم خیلی هم ازش راضی هستم اما تنها مشکلی که داره با Xlink سازگاری نداره ولی در بقیه موارد بدون نقص کار می کنه.
ممنون این xlink که میگی چی هست؟؟؟؟:biggrin1:

magazin

کاربر سایت
Jul 4, 2007
130
من WAG200G دارم و خیلی هم ازش راضیم! البته الآن با مدل ها بهتری جایگزین شده! قیمت هم 100.000 تومن شروع میشه...
WAG200G من با PSP مشکلی نداره و می تونی آنلاین بازی کنی! البته اگر کسی رو پیدا کردی باهاش بازی کنی...
یعنی چی ؟؟؟ یعنی هیچکس پیدا نمیشه ؟؟؟:confused:

sgame-eminem

کاربر سایت
Oct 14, 2006
15

چه جالب منم همینو دارم ..:biggrin1:
ولی 93 تومن خریدم خیلی خوب با psp کار میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر